О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 422/6 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30 сентября 2020 года № 479/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 октября 2020 года № 6987. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 422/6 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6706, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 904 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 788 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 671 тысяча тенге;
2) затраты – 30 904 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 150 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 010 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 140 тысяч тенге;
2) затраты – 41 150 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 422/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 479/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 6987 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Казақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 422/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6706 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 904 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 788 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 671 мың теңге;
2) шығындар – 30 904 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 150 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 010 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 140 мың теңге;
2) шығындар – 41 150 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 76 051 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 770 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 281 тысяча тенге;
2) затраты – 76 051 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 400 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 685 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 575 тысяч тенге;
2) затраты – 57 400 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 841 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 584 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 157 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 100 тысяч тенге;
2) затраты – 34 841 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 273 838 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 422 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 261 066 тысяч тенге;
2) затраты – 280 462 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 624 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 624 тысячи тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 76 051 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 770 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 75 281 мың теңге;
2) шығындар – 76 051 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 400 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 685 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 575 мың теңге;
2) шығындар – 57 400 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 841 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 100 мың теңге;
2) шығындар – 34 841 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
6) көрсетілген шешімінің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 273 838 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12422 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 261 066 мың теңге;
2) шығындар – 280 462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 624 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 624 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 31 087 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 176 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 189 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 722 тысячи тенге;
2) затраты – 31 087 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 571 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 594 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 45 412 тысяч тенге;
2) затраты – 51 571 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
13) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата Б. Амиров
Секретарь Железинского
районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата

1) кірістер – 31 087 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 176 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 722 мың теңге;
2) шығындар – 31 087 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2020 - 2022 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 571 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 594 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45412 мың теңге;
2) шығындар – 51 571 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
13) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық маслихатының сессия төрағасы Б. Амиров
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин
аудандық мәслихатының