О бюджете сельских округов Железинского района на 2021 - 2023 годы
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2020 года № 516/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2021 года № 7178. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 814 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 856 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 792 тысячи тенге;
2) затраты – 33410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 596 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 596.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31388 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 454 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28824 тысячи тенге;
2) затраты – 31913 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 525 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 160395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 158037 тысяч тенге;

2021 - 2023 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 519/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 7178 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Казақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 814 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 856 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 792мың теңге;
2) шығындар – 33 410мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 596 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 596 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31388 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2454 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28824 мың теңге;
2) шығындар – 31913 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 525 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 525 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160395 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 158 037мың теңге;

2) затраты – 161605 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 210 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 98210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 520 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 189 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 757 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94744 тысячи тенге;
2) затраты – 98843 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 633 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 633 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29951 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 718 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 75 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28158 тысяч тенге;
2) затраты – 30535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 584 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 584 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 213393 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21631 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 191 572 тысячи тенге;
2) затраты – 217765 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 372 тысячи тенге;

2) шығындар – 161 605мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 210 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98210 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 520 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 757 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 744мың теңге;
2) шығындар – 98 843мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 633 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 633 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29951 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 158мың теңге;
2) шығындар – 30 535мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 584 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 213393 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21631 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттер түсімі – 191 572мың теңге;
2) шығындар – 217 765мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 372 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 372 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 882 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 52 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 40 986тысяч тенге;
2) затраты – 45531 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 616 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 616 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51832 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 246 тысяч тенге;
2) затраты – 52 851 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1019 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1019 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –186704 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3094 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 183 500тысяч тенге;
2) затраты – 187 885 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 181 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 181 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 4 372 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44920 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 986мың теңге;
2) шығындар – 45 531мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 616 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 616 мың теңге..
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Лесное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 832 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 246мың теңге;
2) шығындар – 52 851мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 019 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 019 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186704 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттертүсімі –183 500мың теңге;
2) шығындар – 187 885мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 181 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) –1 181 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 114859 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 167 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 354 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 113 338 тысяч тенге;
2) затраты – 115493 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 634 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 634 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30892 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 506 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 173 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 30 182тысячи тенге;
2) затраты – 32385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 493 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 493 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 539 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 51 586тысяч тенге;
2) затраты – 58371 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 165 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 165 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2021 № 91/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2021 год, согласно приложению 37.
14. Учесть в бюджете сельских округов на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 481 334 тысячи тенге, в том числе:
Актауский сельский округ 27 506 тысяч тенге;
Алакольский сельский округ 25 566 тысяч тенге;

1) кірістер – 114859 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 354 мың теңге;
трансферттер түсімі – 113 338мың теңге;
2) шығындар – 115 493мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 634 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 634 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Озерное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –30892 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 506 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 173 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 182мың теңге;
2) шығындар – 32 385мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 493 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 493 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56206 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51586мың теңге;
2) шығындар – 58 371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 165 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 2 165 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 91/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 37-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 481 334 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Ақтау ауылдық округі 27 506 мың тенге;
Алакөл ауылдық округі 25 556 мың тенге;

Башмачинский сельский округ 32 740 тысяч тенге;
Веселорощинский сельский округ 34 878 тысяч тенге;
Енбекшинский сельский округ 25 301 тысяча тенге;
Железинский сельский округ 139 861 тысяча тенге;
Казахстанский сельский округ 30 636 тысяч тенге;
Лесной сельский округ 32 059 тысяч тенге;
Михайловский сельский округ 44 246 тысяч тенге;
Новомирский сельский округ 27 594 тысяч тенге;
Озерновский сельский округ 26 849 тысяч тенге;
Прииртышский сельский округ 34 098 тысяч тенге.

Башмачин ауылдық округі 32 740 мың тенге;
Веселорощин ауылдық округі 34 878 мың тенге;
Еңбекші ауылдық округі 25 301 мың тенге;
Железин ауылдық округі 139 861 мың тенге;
Қазақстан ауылдық округі 30 636 мың тенге;
Лесное ауылдық округі 32 059 мың тенге;
Михайлов ауылдық округі 44 246 мың тенге;
Новомир ауылдық округі 27 594 мың тенге;
Озерное ауылдық округі 26 849 мың тенге;
Прииртышск ауылдық округі 34 098 мың тенге.

15. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

15. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

Сноска. Пункт 15 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 21.06.2021 № 37/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета Железинского районного маслихата.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата Е. Ракишев
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 21.06.2021 № 37/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. Осы шешімінің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін
17. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық маслихатының сессия төрағасы Е. Ракишев
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының