О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 214-51-6 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 19 июня 2020 года № 235-55-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 июля 2020 года № 6860
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 214-51-6 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6704, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 110553 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 501 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110043 тысяч тенге;
2) затраты – 110553 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28130 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27940 тысяч тенге;
2) затраты – 28130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 – 2022 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 214-51-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № 235-55-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 шілдеде № 6860 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 – 2022 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 214-51-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6704 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110553 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 110043 мың теңге;
2) шығындар – 110553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28130 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27940 мың теңге;
2) шығындар – 28130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 30590 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 371 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 30219 тысяч тенге;
2) затраты – 30590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 612 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24793 тысячи тенге;
2) затраты – 25405 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 332171 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18084 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 314087 тысяч тенге;
2) затраты –337986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5815 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38509 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38273 тысячи тенге;
2) затраты – 38509 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28462 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28237 тысяч тенге;
2) затраты – 28462 тысячи тенге;

1) кірістер – 30590 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 371 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30219 мың теңге;
2) шығындар – 30590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25405 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 612 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24793 мың теңге;
2) шығындар – 25405 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 332171 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18084 мың теңге;
трансферттер түсімі – 314087 мың теңге;
2) шығындар – 337986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5815 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5815 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38509 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 236 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38273 мың теңге;
2) шығындар –38509 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –28462 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 225 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28237 мың теңге;
2) шығындар – 28462 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 34, 35, 36, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38205 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 114 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38091 тысяча тенге;
2) затраты – 38205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
13) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иртышского
районного маслихата Л. Гунжель
Секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2020 – 2022 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті 34, 35, 36 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38205 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 114 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38091 мың теңге;
2) шығындар – 38205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
13) корсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының сессия төрағасы Л. Гунжель
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының