Тереңкөл ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 ақпандағы № 36/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 ақпанда № 6733 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабы 7-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 тамыздағы "Павлодар облысының Качир, Лебяжі аудандарын қайта атау туралы" № 724 Жарлығына сәйкес, аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарын пайдалануға беруді және жөндеуді қамтамасыз ету мақсатында Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тереңкөл ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Качир ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі "Качир ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізімін бекіту туралы" № 183/6 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5205 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения района Тереңкөл
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 17 февраля 2020 года № 36/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2020 года № 6733
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 4 августа 2018 года № 724 "О переименовании Качирского, Лебяжинского районов Павлодарской области", в целях обеспечения эксплуатации и ремонта автомобильных дорог общего пользования районного значения акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения района Тереңкөл согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 18 июля 2016 года № 183/6 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5205, опубликованное 22 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").