Тереңкөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 228/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қыркүйекте № 6939 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 тамыздағы "Павлодар облысының Качир, Лебяжі аудандарын қайта атау туралы" № 724 Жарлығына сәйкес Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Качир ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 шілдедегі "Качир ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептеріне тасымалдау схемалары мен тәртібін бекіту туралы" № 192/6 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4645 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 тамызда "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Качир ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы "Качир ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 шілдедегі "Качир ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беру мектептеріне тасымалдау схемалары мен тәртібін бекіту туралы" № 192/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 264/9 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4799 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 қарашада "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Қ. Ыбыраеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі Е. Айткенов

Постановление акимата района Тереңкөл "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Тереңкөл"
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 7 сентября 2020 года № 228/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 сентября 2020 года № 6939
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 4 августа 2018 года № 724 "О переименовании Качирского, Лебяжинского районов Павлодарской области" акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 22 июля 2015 года № 192/6 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4645, опубликованное 13 августа 2015 года в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря").
2. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 23 октября 2015 года № 264/9 "О внесении изменения в постановление акимата Качирского района от 22 июля 2015 года № 192/6 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4799, опубликованное 26 ноября 2015 года в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибраеву Р.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Тереңкөл Е. Айткенов