О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 27 декабря 2019 года № 1/53 "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20 октября 2020 года № 1/62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 октября 2020 года № 7001
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл от 27 декабря 2019 года № 1/53 "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6695, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 871 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 266 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 908 тысяч тенге;
2) затраты – 35 871 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
2) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 610 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 019 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 878 тысяч тенге;
2) затраты – 34 610тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы № 1/62 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 7001 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6695 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 871 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 266 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 908 мың теңге;
2) шығындар – 35 871 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
2) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 610 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 019 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 878 мың теңге;
2) шығындар – 34 610 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 29 679 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 692 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 272 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28 715 тысяч тенге;
2) затраты – 29 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 232 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 493 тысячи тенге;
2) затраты – 39 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
5) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 380 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 206 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 095 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –42 079 тысяч тенге;
2) затраты – 43 380 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
6) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 891 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 363 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 409 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 119 тысяч тенге;
2) затраты – 29 891 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
7) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 29 679 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 692 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 272 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 715 мың теңге;
2) шығындар – 29 679 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең. ";
4) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 013 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 232 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 288 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 493 мың теңге;
2) шығындар – 39 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең. ";
5) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 380 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 095 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 079 мың теңге;
2) шығындар – 43 380 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
6) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 891 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 409 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 119 мың теңге;
2) шығындар – 29 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
7) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2020 - 2022 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 30 731 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 660 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 870 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 201 тысяча тенге;
2) затраты – 30 731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
8) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 722 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 486 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 787 тысяч тенге;
поступления трансфертов –29 449 тысяч тенге;
2) затраты – 30 722 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
9) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 988 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 739 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 162 тысячи тенге;
поступления трансфертов –169 087 тысяч тенге;
2) затраты – 173 899 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 911 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 911 тысяч тенге.";
10) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 727 081 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 433 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов –702 433 тысячи тенге;
2) затраты – 737 226 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 145 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 145 тысяч тенге.";
11) пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:

1) кірістер – 30 731 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 870 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 201 мың теңге;
2) шығындар – 30 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең. ";
8) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2020 - 2022 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 722 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 787 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 449 мың теңге;
2) шығындар – 30 722 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
9) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2020 - 2022 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 171 988 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 739 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162 мың теңге;
трансферттер түсімі – 169 087 мың теңге;
2) шығындар – 173 899 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 911мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 911 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 727 081 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 702 433 мың теңге;
2) шығындар – 737 226 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 145 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 145 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2020 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:

48 495 тысяч тенге – на приобретение школьных автотранспортных средств для подвоза учащихся;
17 793 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
3 235 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
17 911 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
29 496 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта внутрипоселковых дорог в селе Теренколь;
9 984 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству в селе Теренколь;
108 282 тысячи тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно - балльной шкале;
340 000 тысяч тенге – на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы;
3 750 тысяч тенге – на освещение улиц в селе Теренколь.";
12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию маслихата района Тереңкөл.

48 495 мың теңге – оқушыларды тасымалдау үшін мектеп автокөлік құралдарын сатып алуға;
17 793 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға;
3 235 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлемдерді белгілеуге;
17 911 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды өткізуге;
29 496 мың теңге – Тереңкөл ауылында кентішілік жолдарға орташа жөндеу жүргізуге;
9 984 мың теңге – Тереңкөл ауылында абаттандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге;
108 282 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлы-баллдық шкала бойынша еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
340 000 мың теңге– 2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтамасыз етуге;
3 750 мың теңге – Тереңкөл ауылында көшелерді жарықтандыруға.";
12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңкөл аудандық мәслихатының тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.