Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" № 246/51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 262/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 тамызда № 6885 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, бірлескен Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 2 қаулысы мен Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы "Павлодар облысының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау мен транскрипциясын өзгерту туралы" № 442/38 шешіміне сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6703 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 246/51 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 381 713 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 894 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 377 819 мың теңге;
2) шығындар – 383 486 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1773 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1773 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 242 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 267 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 975 мың теңге;
2) шығындар – 44 242 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2019 года № 246/51 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 24 июля 2020 года № 262/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 августа 2020 года № 6885
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Павлодарской области от 20 марта 2020 года № 2 и решением Павлодарского областного маслихата от 20 марта 2020 года № 442/38 "О переименовании и изменении транскрипции некоторых административно-территориальных единиц Павлодарской области", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2019 года № 246/51 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6703, опубликованное 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –381 713 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 894 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 377 819 тысяч тенге;
2) затраты – 383 486 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 773 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1773 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 242 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 267 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 975 тысяч тенге;
2) затраты – 44 242 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 505 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 464 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55 041 мың теңге;
2) шығындар – 55 985 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -480 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 480 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 076 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 392 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 684 мың теңге;
2) шығындар – 28 821 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -745 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 745 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 551 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 455 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63 096 мың теңге;
2) шығындар – 65 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 340 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 340 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 – 2022 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 833 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 238 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 595 мың теңге;
2) шығындар – 27 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 464 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 041 тысяч тенге;
2) затраты – 55 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -480 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 480 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 076 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 392 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 684 тысяч тенге;
2) затраты – 28 821 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -745 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 745 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 551 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 455 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 096 тысяч тенге;
2) затраты – 65 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 340 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 340 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 833 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 238 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 595 тысяч тенге;
2) затраты – 27 833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";

7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 – 2022 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 226 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 464 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 762 мың теңге;
2) шығындар – 38 578 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 352 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 352 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шақа аулдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 198 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 274 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 924 мың теңге;
2) шығындар – 26 248 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шарбақты аулдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 674 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 607 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 98 067 мың теңге;
2) шығындар – 99 772 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 098 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 098 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ямышев аулдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 249 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 459 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80 790 мың теңге;
2) шығындар – 82 172 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -923 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 923 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 226 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 464 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 762 тысяч тенге;
2) затраты – 38 578 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 352 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 352 тысяч тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 274 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 924 тысяч тенге;
2) затраты – 26 248 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 674 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 607 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 067 тысяч тенге;
2) затраты – 99 772 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 098 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 098 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Ямышевского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 249 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 459 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 790 тысяч тенге;
2) затраты – 82 172 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -923 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 923 тысяч тенге.";
11) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Жиеналин
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы С. Мусинова
Аққулы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 шілдесі
№ 262/55 шешіміне
1-қосымша
Аққулы аудандық
мәслихатының

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата района Аққулы К. Жиеналин
Cекретарь маслихата района Аққулы С. Мусинова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы
от 24 июля 2020 года № 262/55
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы