О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 23 декабря 2019 года № 241/50 "О бюджете района Аққулы на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 3 декабря 2020 года № 288/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 декабря 2020 года № 7082
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 23 декабря 2019 года № 241/50 "О бюджете района Аққулы на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6677, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6396190 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 448336 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11938 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1019 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5934897 тысяч тенге;
2) затраты – 6475755 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 430258 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 458918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28660 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6300 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6300 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 516123 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 516123 тысячи тенге.";
2) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов в следующих объемах:
228532 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельском округе Аққулы в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
23962 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере образования;
16636 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
2408 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
65411 тысячи тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно-балльной шкале;
2000 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
1190 тысяч тенге – на расходы по освещению улиц Жамбылского сельского округа и Ямышевского сельского округа;
1385 тысяч тенге – на расходы по содержанию внутрипоселковых дорог.";

Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 241/50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 288/59 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 7082 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 241/50 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6677 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6396190 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 448336 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11938 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1019 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5934897 мың теңге;
2) шығындар – 6475755 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 430258 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 458918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28660 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6300 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 6300 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 516123 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 516123 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
228532 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Аққулы ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іске асыруға;
23962 мың теңге – білім беру саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
16636 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға;
2408 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
65411 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлы-балдық шкала бойынша еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
2000 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
1190 мың теңге - Жамбыл ауылдық округінің және Ямышев ауылдық округінің көшелерін жарықтандыру бойынша шығындарға;
1385 мың теңге – ауыл ішіндегі жолдарды ұстау бойынша шығындарға.";

3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджетной политики, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата района Аққулы К. Жиеналин
Cекретарь маслихата района Аққулы С. Мусинова
Приложение
к решению маслихата
района Аққулы

3) көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Жиеналин
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы С. Мусинова
Аққулы аудандық
мәслихатының