О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Аққулы района Аққулы от 17 января 2020 года № 1-04/2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Жумабек" расположенного в сельском округе Аққулы района Аққулы"
Решение акима сельского округа Аққулы района Аққулы Павлодарской области от 30 июля 2020 года № 1-04/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 августа 2020 года № 6886
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Аққулы от 29 мая 2020 года № 1-28/57, аким сельского округа Аққулы РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Жумабек" расположенного в сельском округе Аққулы района Аққулы.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Аққулы района Аққулы от 17 января 2020 года № 1-04/2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Жумабек" расположенного в сельском округе Аққулы района Аққулы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6714, опубликованное 24 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аққулы А. Желдыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел сельского хозяйства,
предпринимательства
и ветеринарии района Аққулы" Н. Жолмагамбетов
"30" июля 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Территориальная инспекция
района Аққулы Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан" Г. Сагалов
"30" июля 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление контроля качества
и безопасности товаров и услуг
района Аққулы Департамента
контроля качества и безопасности товаров и услуг
Павлодарской области Комитета контроля
качества и безопасности товаров и услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" Т. Сламбеков
"30" июля 2020 года

Шектеу іс-шараларын тоқтату және Аққулы ауданы Аққулы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 қаңтардағы "Аққулы ауданының Аққулы ауылдық округінде орналасқан "Жумабек" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-04/2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Аққулы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 1-04/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 тамызда № 6886 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Аққулы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 1-28/57 ұсынысы негізінде, Аққулы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы ауданы Аққулы ауылдық округінде орналасқан "Жумабек" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларын жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Аққулы ауданы Аққулы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 қаңтардағы "Аққулы ауданының Аққулы ауылдық округінде орналасқан "Жумабек" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" № 1-04/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6714 болып тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауылдық округінің әкімі А. Желдыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Аққулы ауданының ауыл шаруашылығы
қәсіпкерлік және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Жолмагамбетов
2020 жылғы "30" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Аққулы аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Г. Сагалов
2020 жылғы "30" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін
қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау
комитеті Павлодар облысының тауарлар
мен көрсетілетін қызметтердің
сапасы мен қауіпсіздігін бақылау
департаментінің Аққулы
ауданы тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің
сапасы мен қауіпсіздігін бақылау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы Т. Сламбеков
2020 жылғы "30" шілде