О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Шарбактинского сельского округа района Аққулы от 29 апреля 2020 года № 1-03/2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Кайрат" расположенного в селе Тосагаш Шарбактинского сельского округа района Аққулы"
Решение акима Шарбактинского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 21 августа 2020 года № 1-03/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 сентября 2020 года № 6930
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора района Аққулы от 24 июля 2020 года № 1-28/82, аким Шарбактинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства животных снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Кайрат" расположенного в селе Тосагаш Шарбактинского сельского округа района Аққулы.
2. Признать утратившим силу решение акима Шарбактинского сельского округа района Аққулы от 29 апреля 2020 года № 1-03/2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Кайрат" расположенного в селе Тосагаш Шарбактинского сельского округа района Аққулы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6814, опубликованное 04 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шарбактинского сельского округа Т. Касенов

Шектеу іс-шараларын тоқтату және Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі "Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округінің Төсағаш ауылында орналасқан "Кайрат" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 тамыздағы № 1-03/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 6930 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Аққулы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 1-28/82 ұсынысы негізінде, Шарбақты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округінің Төсағаш ауылында орналасқан "Кайрат" шаруа қожалығының аумағында жануарлардың құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі "Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округінің Төсағаш ауылында орналасқан "Кайрат" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6814 болып тіркелген, 2020 жылғы 04 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты ауылдық округінің әкімі Т. Касенов