О признании утратившим силу решения Майского районного маслихата от 16 марта 2016 года № 1/60 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 1/62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 сентября 2020 года № 6959
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Майского районного маслихата от 16 марта 2016 года № 1/60 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5037, опубликованное 12 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-культурного развития и защите законных прав и интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Майского районного маслихата Н. Жумабекова
Секретарь Майского районного маслихата Г. Арынов

Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 1/60 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 1/62 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 6959 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 1/60 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5037 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму және азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық маслихатының сессия төрағасы Н. Жумабекова
Май аудандық маслихатының хатшысы Г. Арынов