О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 1/55 "О Майском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 1/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 декабря 2020 года № 7065
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 1/55 "О Майском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6680, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5322491 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 644938 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9555 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4412 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4663586 тысяч тенге;
2) затраты – 5373349 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 827361 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 856707 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29346 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -878219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 878219 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 12993 тысячи тенге.";
3) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек в общей сумме 161576 тысяч тенге, в том числе:
- на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в общей сумме 18500 тысяч тенге;
- на текущее содержание государственных организаций дошкольного образования в общей сумме 25875 тысяч тенге;
- на текущий ремонт автотранспортного средства для подвоза учащихся в общей сумме 471 тысяча тенге;
- на содержание внутрипоселковых автомобильных дорог в общей сумме 7600 тысяч тенге;
- на текущий ремонт уличного освещения в общей сумме 7800 тысяч тенге;
- на прочие расходы текущего и капитального характера в общей сумме 101330 тысяч тенге.";

Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 1/63 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 7065 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/55 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6680 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5322491 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 644938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9555 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4412 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4663586 мың теңге;
2) шығындар – 5373349 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 827361 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 856707 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29346 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -878219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 878219 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 12993 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің жалпы сомасы 161576 мың теңге есепке алынсын, соның ішінде:
- мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға жалпы сомасы 18500 мың теңге;
- мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының ағымдағы ұстауға жалпы сомасы 25875 мың теңге;
- оқушыларды тасымалдау үшін автокөлік құралын ағымдағы жөндеуге жалпы сомасы 471 мың теңге;
- кентішілік автомобиль жолдарын ұстауға жалпы сомасы 7600 мың теңге;
- көше жарықтандыруын ағымдағы жөндеуге жалпы сомасы 7800 мың теңге;
- ағымдағы және күрделі сипаттағы өзге де шығындарға жалпы сомасы 101330 мың теңге.";

4) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 271941 тысяча тенге.";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Майского районного маслихата К. Каримов
Секретарь Майского районного маслихата Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата

4) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым жөніндегі іс-шараларды іске асыруға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасы 271941 мың теңге есепке алынсын.";
5) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Каримов
Май аудандық маслихатының хатшысы Г. Арынов
Май аудандық мәслихатының