О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2021 - 2023 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2020 года № 1/66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2021 года № 7180.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акжар на 2021 - 2023 годы согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63890 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7257 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 53 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 56580 тысяч тенге;
2) затраты – 64007 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 24.12.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Акшиманского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37014 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 916 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 36043 тысяч тенге;
2) затраты – 37167 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -153 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 24.12.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

2021 - 2023 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/66 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 7180 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақжар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30841 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7381 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 23460 мың теңге;
2) шығындар – 30841 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32640 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1233 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 31407 мың теңге;
2) шығындар – 32640 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

13. Учесть в бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек на 2022 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 328410 тысяч тенге, в том числе:
село Акжар – 18460 тысяч тенге;
Акшиманский сельский округ – 28407 тысяч тенге;
Баскольский сельский округ – 30057 тысяч тенге;
Казанский сельский округ – 29120 тысяч тенге;
Каратерекский сельский округ – 30587 тысяч тенге;
Кентубекский сельский округ – 30707 тысяч тенге;
Коктубекский сельский округ – 48546 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 30160 тысяч тенге;
Малайсаринский сельский округ – 30085 тысяч тенге;
село Майтубек – 24832 тысячи тенге;
Сатинский сельский округ – 27449 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек на 2023 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 334005 тысяч тенге, в том числе:
село Акжар – 18709 тысяч тенге;
Акшиманский сельский округ – 28193 тысячи тенге;
Баскольский сельский округ – 31128 тысяч тенге;
Казанский сельский округ – 30340 тысяч тенге;
Каратерекский сельский округ – 31232 тысячи тенге;
Кентубекский сельский округ – 31605 тысяч тенге;
Коктубекский сельский округ – 49372 тысячи тенге;
Майский сельский округ – 31310 тысяч тенге;
Малайсаринский сельский округ – 30796 тысяч тенге;
село Майтубек – 22616 тысяч тенге;
Сатинский сельский округ – 28704 тысячи тенге.

13. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 328410 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақжар ауылы – 18460 мың теңге;
Ақшиман ауылдық округі – 28407 мың теңге;
Баскөл ауылдық округі – 30057 мың теңге;
Қазан ауылдық округі – 29120 мың теңге;
Қаратерек ауылдық округі – 30587 мың теңге;
Кеңтүбек ауылдық округі – 30707 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 48546 мың теңге;
Май ауылдық округі – 30160 мың теңге;
Малайсары ауылдық округі – 30085 мың теңге;
Майтүбек ауылы – 24832 мың теңге;
Саты ауылдық округі – 27449 мың теңге.
14. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 334005 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақжар ауылы – 18709 мың теңге;
Ақшиман ауылдық округі – 28193 мың теңге;
Баскөл ауылдық округі – 31128 мың теңге;
Қазан ауылдық округі – 30340 мың теңге;
Қаратерек ауылдық округі – 31232 мың теңге;
Кеңтүбек ауылдық округі – 31605 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 49372 мың теңге;
Май ауылдық округі – 31310 мың теңге;
Малайсары ауылдық округі – 30796 мың теңге;
Майтүбек ауылы – 22616 мың теңге;
Саты ауылдық округі – 28704 мың теңге.