О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 64/280 "О Павлодарском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 10 августа 2020 года № 74/330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 августа 2020 года № 6909
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 64/280 "О Павлодарском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6682, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 498 189 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 781 191 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 656 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 670 342 тысячи тенге;
2) затраты – 10 605 615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 162 391 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 194 950 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 559 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 269 817 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269 817 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 43 242 тысячи тенге.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
129 523 тысячи тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно-бальной шкале;
85 210 тысяч тенге – на проведение ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;

Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 64/280 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 74/330 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 6909 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 64/280 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6682 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 498 189 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 781 191 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 656 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 670 342 мың теңге;
2) шығындар – 10 605 615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 162 391 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 194 950 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 559 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 269 817 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269 817 мың теңге.".
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 43 242 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық бюджетте ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде ескерілсін:
129 523 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлық-балдық шкала бойынша еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
85 210 мың теңге – ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеуге;

42 817 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
26 493 тысячи тенге – на расходы капитального характера в сфере образования;
3 884 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
33 252 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
15 383 тысячи тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры;
142 624 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
8 334 тысячи тенге – на расходы в сфере спорта в Ефремовском сельском округе.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Павлодарского
районного маслихата К. Жетписов
Секретарь Павлодарского районного маслихата А. Шайхимов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата

42 817 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
26 493 мың теңге – білім беру саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
3 884 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
33 252 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне еңбекақысын ұлғайтуға;
15 383 мың теңге – мәдениет ұйымдарындағы басқарушы және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша төлем ақы белгілеуге;
142 624 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
8 334 мың теңге – Ефремовка ауылдық округінде спорт саласындағы шығындарға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Жетписов
Павлодар аудандық мәслихатының хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының