О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 65/288 "О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23 октября 2020 года № 76/338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 октября 2020 года № 6998
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 65/288 "О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6697, опубликованное 11 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 063 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 456 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110 531 тысяча тенге;
2) затраты – 113 770 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 707 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Ефремовского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 143 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 674 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 843 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 40 626 тысяч тенге;
2) затраты – 45 143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:

Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы" № 65/288 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 76/338 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 6998 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы" № 65/288 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6697 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 110 531 мың теңге;
2) шығындар – 113770 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 143 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 674 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 843 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 626 мың теңге;
2) шығындар – 45143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

"3. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 603 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 592 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 397 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 280 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 334 тысячи тенге;
2) затраты – 36 603 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 311 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 266 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 757 тысяч тенге;
2) затраты – 99 433 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 122 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 122 тысячи тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 183 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105 573 тысячи тенге;
2) затраты – 111 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 620 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Кемеңгер на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 675 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 305 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 370 тысяч тенге;
2) затраты – 116 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 194 тысячи тенге;

"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 603 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 592 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 397 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 280 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 334 мың теңге;
2) шығындар – 36603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 311 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 266 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 288 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 90 757 мың теңге;
2) шығындар – 99433 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2122 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2122 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 356 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 183 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 105 573 мың теңге;
2) шығындар – 111 976 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 620 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 675 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 305 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 106 370 мың теңге;
2) шығындар – 116 869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2194 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 194 тысячи тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Луганского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 010 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 153 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 117 815 тысяч тенге;
2) затраты – 122 632 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 654 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 654 тысячи тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 513 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 482 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 130 031 тысяча тенге;
2) затраты – 136 239 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 726 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 726 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет села Ольгинка на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 056 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 678 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 295 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 083 тысячи тенге;
2) затраты – 70 056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Рождественского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 933 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 138 104 тысячи тенге;
2) затраты – 143 245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2194 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Луганск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121 978 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 153 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 117 815 мың теңге;
2) шығындар – 122 632 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 654 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 654 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 - 2022 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 513 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 482 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 130 031 мың теңге;
2) шығындар – 136 239 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1726 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1726 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 056 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 678 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 295 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 67 083 мың теңге;
2) шығындар – 70 056 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2020 - 2022 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142 933 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 138 104 мың теңге;
2) шығындар – 143 245 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 312 тысяч тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет Чернорецкого сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 265 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 664 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 259 351 тысяча тенге;
2) затраты – 265 474 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 264 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 264 тысячи тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Черноярского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 070 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 759 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 574 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 737 тысяч тенге;
2) затраты – 139 911 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 841 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 841 тысяча тенге.";
13) пункт 13 указанного решения изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет Шакатского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 519 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 726 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 258 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 535 тысяч тенге;
2) затраты – 38 519 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
14) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2020 - 2022 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 265 210 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 259 351 мың теңге;
2) шығындар – 265 474 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 264 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 264 мың теңге.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2020 - 2022 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 070 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 759 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 120 737 мың теңге;
2) шығындар – 139 911 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5841 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5841 мың теңге.";
13) көрсетілген шешімнің 13-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2020 - 2022 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 519 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 726 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 258 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36 535 мың теңге;
2) шығындар – 38 519 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
14) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.