О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 64/280 "О Павлодарском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 26 ноября 2020 года № 77/348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 ноября 2020 года № 7049
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 64/280 "О Павлодарском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6682, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 764 496 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 869 473 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 21 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 660 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 860 323 тысячи тенге;
2) затраты – 10 868 200 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 162 391 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 194 950 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 559 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 266 095 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 266 095 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 36 145 тысяч тенге.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
119 821 тысяча тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно-балльной шкале;
85 321 тысяча тенге – на проведение ремонта автомобильных дорог населенных пунктов;

Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 64/280 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 77/348 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7049 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 64/280 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6682 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 764 496 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 869 473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 660 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 860 323 мың теңге;
2) шығындар – 10 868 200 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 162 391 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 194 950 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 559 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 266 095 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 266 095 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 36 145 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық бюджетте ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде ескерілсін:
119 821 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлық-балдық шкала бойынша еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
85 321 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеуді жүргізуге;

69 373 тысячи тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
30 493 тысячи тенге – на расходы капитального характера в сфере образования;
3 884 тысячи тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
33 252 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
14 267 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры;
177 551 тысяча тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
8 334 тысячи тенге – на расходы в сфере спорта в Ефремовском сельском округе.";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Павлодарского
районного маслихата А. Абылгазинова
Секретарь Павлодарского районного маслихата А. Шайхимов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата

69 373 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
30 493 мың теңге – білім беру саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
3 884 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
33 252 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне еңбекақысын ұлғайтуға;
14 267 мың теңге – мәдениет ұйымдарындағы басқарушы және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша төлем ақы белгілеуге;
177 551 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
8 334 мың теңге – Ефремовка ауылдық округінде спорт саласындағы шығындарға.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Абылгазинова
Павлодар аудандық мәслихатының хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының

12 021
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 021
2
Социальная помощь
295 283
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
295 283
002
Программа занятости
168 321
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 708
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49 369
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
644
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33 026
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 215
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 139
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42 139
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38 248
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 412
021
Капитальные расходы государственного органа
1 479
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 056 363
1
Жилищное хозяйство
269 165
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62 070
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
62 070
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
207 095
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12 100
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
50 268
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 327
090
Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
134 400
2
Коммунальное хозяйство
2 785 898
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
2 785 898
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
33 544
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

12 021
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 021
2
Әлеуметтік көмек
295 283
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
295 283
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
168 321
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 708
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49 369
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
644
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
33 026
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 215
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 139
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42 139
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 248
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 412
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 479
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 056 363
1
Тұрғын үй шаруашылығы
269 165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62 070
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
62 070
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
207 095
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12 100
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
50 268
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10 327
090
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
134 400
2
Коммуналдық шаруашылық
2 785 898
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
2 785 898
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
33 544
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту