Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 24 ноября 2020 года № 421/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 декабря 2020 года № 7070
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Павлодарского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарского района от 22 октября 2015 года № 301/10 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4806, опубликованное 3 декабря 2015 года в районных газетах "Заман тынысы", "Нива").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Павлодарского района Жаутикбаева Е.Б.

Павлодар ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 24 қарашадағы № 421/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 7070 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабы 7-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы "Павлодар ауданының жалпы пайдаланымдағы аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" № 301/10 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4806 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 желтоқсанда аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар ауданы әкімінің орынбасары Е.Б. Жәутікбаевқа жүктелсін.