О переименовании некоторых улиц села Заря Заринского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Заринского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 9 июня 2020 года № 1-03-03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июня 2020 года № 6845
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Заря Заринского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Заринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Заря Заринского сельского округа Павлодарского района:
улицу "Ленин" на улицу "Егемендік";
улицу "Дерибас" на улицу "Сәкен Рымжанов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Заринского сельского округа Р. Капанов

Павлодар ауданы Заря ауылдық округінің Заря ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 1-03-03 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 маусымда № 6845 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Заря ауылдық округінің Заря ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Заря ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Заря ауылдық округінің Заря ауылының келесі көшелері:
"Ленин" көшесі "Егемендік" көшесі болып;
"Дерибас" көшесі "Сәкен Рымжанов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Заря ауылдық округінің әкімі Р. Капанов