Об установлении публичного сервитута на территории Конырозекского сельского округа Успенского района
Решение акима Конырозекского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 29 апреля 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 мая 2020 года № 6826
В соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, аким Конырозекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории Конырозекского сельского округа Успенского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.

Успен ауданының Қоңырөзек ауылдық округінің аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Қоңырөзек ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 6826 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына сәйкес, Қоңырөзек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Успен ауданы Қоңырөзек ауылдық округінің аумағында жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.