Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 20 марта 2020 года № 1/79. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 20 марта 2020 года № 1613. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 14 декабря 2020 года № 4/571
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 14.12.2020 № 4/571 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 1/79 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 1613 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 4/571 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 14.12.2020 № 4/571 (алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабының 4 тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Алматы қаласының кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

3. Управлению городской мобильности города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Кожагапанова Е.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2020 года.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к приказу
Утвержден приказом
Приложение
к совместному постановлению
и решению акимата
утверждено совместным
постановлением и решением
Тарифы на регулярные социально значимые перевозки
пассажиров города Алматы
Установить следующие тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы:
№ п/п
Номер маршрута
Наименование маршрута
Тариф на 1 пассажира
1
1

3. Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Т. Қожағапановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
бұйрығына қосымша
бұйрығымен бекітілген
бірлескен қаулысы мен
шешіміне қосымша
бірлескен қаулысы мен
шешімімен бекітілген
Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар
тұрақты тасымалдау тарифтері
Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдаудың келесі тарифтері белгіленсін:
№ р/с
Маршрут нөмірі
Маршрут атауы
1 жолаушыға арналған тариф
1
1

230
улицы Толе би-Гагарина – город Каскелен
413
159
231
поселок "Жапек батыра" - автовокзал "Саяхат"
370
Приложение к приказу
Утвержден приказом
Приложение
к совместному постановлению
и решению акимата
утверждено совместным
постановлением и решением
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Алматы
1) Постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года № 4/492 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1429, опубликованное 7 декабря 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

230
Төле би-Гагарин көшелері – Каскелең қаласы
413
159
231
"Жапек батыр" кенті - "Саяхат" автовокзалы
370
бұйрығына қосымша
бұйрығымен бекітілген
бірлескен қаулысы мен
шешіміне қосымша
бірлескен қаулысы мен
шешімімен бекітілген
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/492 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1429 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

2) Постановление акимата города Алматы от 31 мая 2018 года № 2/269 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года № 4/492 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1481, опубликованное 7 июня 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3) Постановление акимата города Алматы от 13 мая 2019 года № 2/298 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года № 4/492 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1557, опубликованное 23 мая 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

2) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/492 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № 2/269 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1481 болып тіркелген, 2018 жылғы 7 маусымдағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
3) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/492 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 13 мамырдағы № 2/298 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1557 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 мамырдағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).