О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 13 декабря 2019 года № 420 "О бюджете города Алматы на 2020-2022 годы"
Решение внеочередной LХІV сессии маслихата города Алматы VI созыва от 16 июля 2020 года № 466. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 июля 2020 года № 1624. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 13 декабря 2019 года № 420 "О бюджете города Алматы на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1601, опубликовано 21 декабря 2019 года в газете "Алматы ақшамы" № 152-153 и 21 декабря 2019 года в газете "Вечерний Алматы" № 152-153) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 748 453 900,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 516 525 450,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 907 464 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 778 763 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 213 242 223 тысячи тенге;
2) затраты – 877 707 321,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 504 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26 637 797 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 27 372 444 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -175 395 505 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 175 395 505 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить в бюджете города расходы на государственные услуги общего характера в сумме 7 758 123 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить расходы на оборону в размере 4 941 678 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить расходы по обеспечению общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности в сумме 21 344 826 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить расходы на образование в сумме 227 167 891 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 420 "Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс LХІV сессиясының 2020 жылғы 16 шілдедегі № 466 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2020 жылғы 17 шілдеде № 1624 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 420 "Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1601 рет санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 152-153 санында және 2019 жылғы 21 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 152-153 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 748 453 900,9 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 516 525 450,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 907 464 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 778 763 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 213 242 223 мың теңге;
2) шығындар – 877 707 321,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 19 504 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 26 637 797 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 27 372 444 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -175 395 505 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 175 395 505 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қала бюджетінде жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді қаржыландыру 7 758 123 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Қорғаныс шығындары 4 941 678 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қоғамдық тәртіпті, қауіпсіздікті, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметті қамтамасыз ету бойынша шығындар 21 344 826 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. Білім беру шығындары 227 167 891 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"10. Утвердить расходы на здравоохранение в сумме 63 183 443 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить расходы на социальную помощь и социальное обеспечение в сумме 37 296 932 тысяча тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить расходы на жилищно-коммунальное хозяйство в сумме 165 550 511 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить расходы на культуру, спорт, туризм и информационное пространство в сумме 25 481 676 тысяча тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить расходы на топливно-энергетический комплекс и недропользование в сумме 6 425 689 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить расходы на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения в сумме 17 235 763 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить расходы на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность в сумме 4 434 584 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить расходы на транспорт и коммуникации в сумме 42 925 894 тысячи тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить расходы на прочие расходы в сумме 62 565 299 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе.

"10. Денсаулық сақтау шығындары 63 183 443 мың теңге сомасында бекітілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету шығындары 37 296 932 мың теңге сомасында бекітілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық шығындары 165 550 511 мың теңге сомасында бекітілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік щығындары 25 481 676 мың теңге сомасында бекітілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. Отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалану шығындары 6 425 689 мың теңге сомасында бекітілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. Ауыл шаруашылығы, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аймақтардың, қоршаған орта мен жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары шығындары 17 235 763 мың теңге сомасында бекітілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"16. Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметтеріне шығындар 4 434 584 мың теңге сомасында бекітілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. Көлік және коммуникация шығындары 42 925 894 мың теңге сомасында бекітілсін.";
18-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. Басқа да шығындар 62 565 299 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Аталған шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында және интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.

069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
208 574,0
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
2 596 418,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 203 301,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
393 117,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
88 445 083,0
003
Общеобразовательное обучение
78 617 373,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
3 970 174,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
3 414 596,0
008
Дополнительное образование для детей
2 408 940,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
34 000,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
454 356,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
454 356,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
16 375 330,0
018
Организация профессионального обучения
36 966,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
16 338 364,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
5 029,0
019
Обучение участников избирательного процесса
5 029,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
386 414,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
386 414,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 842 241,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 842 241,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
91 748,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
91 748,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
14 454 804,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
428 330,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
748 659,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
3 801 630,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы

069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
208 574,0
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
2 596 418,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 203 301,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
393 117,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
88 445 083,0
003
Жалпы білім беру
78 617 373,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
3 970 174,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
3 414 596,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 408 940,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
454 356,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
454 356,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
16 375 330,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
36 966,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
16 338 364,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
5 029,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
5 029,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
386 414,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
386 414,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 842 241,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
4 842 241,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
91 748,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
91 748,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
14 454 804,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
428 330,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
748 659,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 801 630,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу

305 404,0
011
Капитальные расходы государственного органа
16 300,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
438 879,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
182 588,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
305 065,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 863,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 220 086,0
05
Здравоохранение
63 183 443,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
9 919 070,0
009
Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы
2 845 714,0
038
Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья
7 073 356,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
8 337 904,0
006
Услуги по охране материнства и детства
265 239,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
198 190,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
7 873 953,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
522,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
3 379 802,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 379 802,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
341 566,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
341 566,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
36 304,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
36 304,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
41 168 797,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
2 473 527,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

305 404,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 300,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
438 879,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
182 588,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
305 065,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 863,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 220 086,0
05
Денсаулық сақтау
63 183 443,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
9 919 070,0
009
Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту
2 845 714,0
038
Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
7 073 356,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
8 337 904,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
265 239,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
198 190,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
7 873 953,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
522,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
3 379 802,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 379 802,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
341 566,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
341 566,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
36 304,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 304,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
41 168 797,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 473 527,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

53 767,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 324,0
018
Информационно-аналитические услуги в области общественного здоровья
134 749,0
030
Капитальные расходы государственного органа
3 612,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья
38 497 818,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
37 296 932,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
2 180 414,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния
2 180 414,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
9 960 993,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
789 296,0
006
Государственная адресная социальная помощь
6 840 268,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 212 010,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
380 108,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
738 391,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
920,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 236 947,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 062 935,0
037
Социальная реабилитация
174 012,0
123
Аппарат акима района в городе
614 219,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
614 219,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
4 167 767,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 167 767,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
14 917 157,0
003
Программа занятости
7 393 816,0
007
Оказание жилищной помощи
77 900,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

53 767,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 324,0
018
Қоғамдық денсаулық саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
134 749,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 612,0
033
Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары
38 497 818,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
37 296 932,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
2 180 414,0
039
Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау
2 180 414,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
9 960 993,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
789 296,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 840 268,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 212 010,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
380 108,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
738 391,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
920,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 236 947,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
1 062 935,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
174 012,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
614 219,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
614 219,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
4 167 767,0
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 167 767,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
14 917 157,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
7 393 816,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
77 900,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек

2 961 420,0
009
Социальная поддержка инвалидов
1 896 130,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 690 661,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
200 216,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
301 654,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
395 360,0
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
40 537,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
40 537,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
150 000,0
031
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
150 000,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
4 028 898,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции
1 207 515,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
32 432,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 234 530,0
026
Капитальные расходы государственного органа
125 025,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
95 670,0
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
950 490,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
294 462,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
88 774,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
165 550 511,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
72 873 282,0
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
60 829 372,0
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 559 433,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 484 477,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
3 817 894,0
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 732 534,0
085
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан

2 961 420,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 896 130,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 690 661,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
200 216,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
301 654,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
395 360,0
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
40 537,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
40 537,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
150 000,0
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
150 000,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
4 028 898,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 207 515,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
32 432,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 234 530,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
125 025,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
95 670,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
950 490,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
294 462,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
88 774,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
165 550 511,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
72 873 282,0
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
60 829 372,0
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 559 433,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
6 484 477,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
3 817 894,0
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 732 534,0
085
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу

2 085 360,0
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
2 119 191,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, обеспечения безопасной эксплуатации опасных технических устройств на местном уровне
2 069 191,0
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
50 000,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
357 560,0
031
Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
357 560,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
7 856 614,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
7 856 614,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
3 930 875,0
013
Развитие благоустройства города
3 930 875,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
3 006 806,0
017
Развитие благоустройства города
3 006 806,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
15 636 949,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и инфраструктурного развития
241 514,0
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
14 684 945,0
028
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности города республиканского значения, столицы
710 490,0
123
Аппарат акима района в городе
53 924 762,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 578 487,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11 879 847,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
436 000,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
40 030 428,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
1 926 578,0
007
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 926 578,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
100 000,0
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
100 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
25 481 676,0
123
Аппарат акима района в городе
106 313,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
106 313,0

2 085 360,0
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
2 119 191,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй және техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 069 191,0
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
50 000,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
357 560,0
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
357 560,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
7 856 614,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
7 856 614,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
3 930 875,0
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
3 930 875,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
3 006 806,0
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
3 006 806,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
15 636 949,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және инфрақұрылымдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
241 514,0
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
14 684 945,0
028
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
710 490,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
53 924 762,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 578 487,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11 879 847,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
436 000,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
40 030 428,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
1 926 578,0
007
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 926 578,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
100 000,0
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
100 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
25 481 676,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
106 313,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
106 313,0

321,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 607 619,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
6 425 689,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
6 425 689,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
6 425 689,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 235 763,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города реcпубликанского значения, столицы
4 888 047,0
011
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4 500,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
157 359,0
016
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
55 686,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
19 600,0
022
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073,0
034
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
601,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
9 117,0
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 537,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
801,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
575 914,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
240 700,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 661 159,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
631 309,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
631 309,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
11 448 673,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды и развития зеленой экономики на местном уровне
231 637,0
004
Мероприятия по оздоровлению окружающей среды
2 737 669,0
005
Развитие объектов экосистемы

321,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 607 619,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
6 425 689,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
6 425 689,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
6 425 689,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 235 763,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
4 888 047,0
011
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 500,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
157 359,0
016
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
55 686,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600,0
022
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073,0
034
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
601,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
9 117,0
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 537,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
801,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
575 914,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
240 700,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 661 159,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
631 309,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
631 309,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
11 448 673,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау және жасыл экономиканы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
231 637,0
004
Қоршаған ортаны сауықтыру бойынша іс-шаралар
2 737 669,0
005
Экожүйе объектілерін дамыту

590 752,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
10 691 069,0
005
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
955 987,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
7 757 083,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 816 646,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
101 353,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
60 000,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
4 725 287,0
031
Строительство комплекса административных зданий
4 725 287,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
1 827 837,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 827 837,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
5 179 562,0
022
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2025 года
1 721 065,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 458 497,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
2 252 765,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 252 765,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
12 800 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
800 000,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
12 000 000,0
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
1 266 261,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 266 261,0

590 752,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
10 691 069,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
955 987,0
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
7 757 083,0
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 816 646,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
60 000,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
4 725 287,0
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
4 725 287,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
1 827 837,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 827 837,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
5 179 562,0
022
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 721 065,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 458 497,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
2 252 765,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 252 765,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
12 800 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
800 000,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
12 000 000,0
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
1 266 261,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 266 261,0

326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
958 917,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, инвестиций и сельского хозяйства, ветеринарии
493 917,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
465 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
627 419,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
627 419,0
14
Обслуживание долга
1 124 756,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
1 124 756,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 120 381,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 375,0
15
Трансферты
182 152 582,9
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
182 152 582,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
55 281,9
007
Бюджетные изъятия
171 705 010,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
9 078 154,0
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
764 473,3
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
549 663,7
III. Чистое бюджетное кредитование
19 504 287,0
Бюджетные кредиты
19 507 336,0
07
Жилищно - коммунальное хозяйство
10 000 000,0
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
10 000 000,0
012
Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
10 000 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 000 000,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
5 000 000,0
048
Кредитование специализированных организаций для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары
5 000 000,0
13
Прочие
4 507 336,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
4 507 336,0

326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
958 917,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, инвестициялар және ауыл шаруашылық, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
493 917,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
465 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
627 419,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
627 419,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 124 756,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
1 124 756,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 120 381,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 375,0
15
Трансферттер
182 152 582,9
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
182 152 582,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
55 281,9
007
Бюджеттік алып коюлар
171 705 010,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
9 078 154,0
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
764 473,3
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
549 663,7
III. Таза бюджеттік кредит беру
19 504 287,0
Бюджеттік кредиттері
19 507 336,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 000 000,0
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
10 000 000,0
012
Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру
10 000 000,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
10 000 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 000 000,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
5 000 000,0
048
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін мамандандырылған ұйымдарға кредит беру
5 000 000,0
13
Басқалар
4 507 336,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
4 507 336,0