О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2020 года № 3/398. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 октября 2020 года № 1642
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление земельных отношений города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к постановлению
Аким города Алматы
от 29 сентября 2020
года № 3/398
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1) Постановление акимата города Алматы от 5 декабря 2016 года № 4/566 Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1338, опубликованное 10 января 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) Постановление акимата города Алматы от 27 сентября 2016 года № 3/477 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере земельных отношений в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1326, опубликованное 3 ноября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3) Постановление акимата города Алматы от 27 января 2017 года № 1/23 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 27 сентября 2016 года № 3/477 "Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в сфере земельных отношений в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1345, опубликованное 28 февраля 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/398 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қазанда № 1642 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімі
2020 жылғы 29 қыркүйегі
№ 3/398
қаулыға қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір
қаулылардың тізбесі
1) Алматы қаласы әкімдігінің "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 4/566 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1338 болып тіркілген, 2017 жылғы 10 қаңтардағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында жер қатынастары саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 3/477 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1326 болып тіркілген, 2016 жылғы 3 қарашадағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
3) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында жер қатынастары саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 3/477 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 1/23 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1345 болып тіркілген, 2017 жылғы 28 ақпандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).