О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 13 декабря 2019 года № 420 "О бюджете города Алматы на 2020-2022 годы"
Решение LХVIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 9 октября 2020 года № 490. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 октября 2020 года № 1646. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 13 декабря 2019 года № 420 "О бюджете города Алматы на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1601, опубликовано 21 декабря 2019 года в газете "Алматы ақшамы" № 152-153 и 21 декабря 2019 года в газете "Вечерний Алматы" № 152-153) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 746 823 176,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 517 674 572,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 964 615 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 706 071 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 212 477 918 тысяч тенге;
2) затраты – 844 576 597,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 504 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28 137 797 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 28 872 444 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -145 395 505 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 145 395 505 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить в бюджете города расходы на государственные услуги общего характера в сумме 7 372 129 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить расходы на оборону в размере 3 572 436 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить расходы по обеспечению общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности в сумме 21 547 621 тысяча тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить расходы на образование в сумме 192 832 202 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 420 "Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының LХVIII сессиясының 2020 жылғы 9 қазандағы № 490 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2020 жылғы 12 қазанда № 1646 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 420 "Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1601 рет санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 152-153 санында және 2019 жылғы 21 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 152-153 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 746 823 176,9 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 517 674 572,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 964 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 706 071 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 212 477 918 мың теңге;
2) шығындар – 844 576 597,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 19 504 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 28 137 797 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 28 872 444 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -145 395 505 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 145 395 505 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қала бюджетінде жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді қаржыландыру 7 372 129 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Қорғаныс шығындары 3 572 436 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қоғамдық тәртіпті, қауіпсіздікті, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметті қамтамасыз ету бойынша шығындар 21 547 621 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. Білім беру шығындары 192 832 202 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"10. Утвердить расходы на здравоохранение в сумме 79 582 263 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить расходы на социальную помощь и социальное обеспечение в сумме 34 804 420 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить расходы на жилищно-коммунальное хозяйство в сумме 166 848 156 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить расходы на культуру, спорт, туризм и информационное пространство в сумме 24 117 830 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить расходы на топливно-энергетический комплекс и недропользование в сумме 8 321 094 тысячи тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить расходы на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения в сумме 18 690 242 тысячи тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить расходы на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность в сумме 7 915 815 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить расходы на транспорт и коммуникации в сумме 81 165 564 тысячи тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить расходы на прочие расходы в сумме 62 903 579 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А. и заместителя акима города Алматы Усерова И.Е. (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель LXVIII сессии маслихата города Алматы VI созыва С. Козлов
секретарь маслихата города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев
Приложение к решению
маслихата города
Алматы
от 9 октября 2020 года
№ 490
Приложение 1
к решению маслихата
города Алматы
от 13 декабря 2019 года № 420
Бюджет города Алматы на 2020 год
Категория
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

"10. Денсаулық сақтау шығындары 79 582 263 мың теңге сомасында бекітілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету шығындары 34 804 420 мың теңге сомасында бекітілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық шығындары 166 848 156 мың теңге сомасында бекітілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік щығындары 24 117 830 мың теңге сомасында бекітілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. Отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалану шығындары 8 321 094 мың теңге сомасында бекітілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. Ауыл шаруашылығы, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аймақтардың, қоршаған орта мен жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары шығындары 18 690 242 мың теңге сомасында бекітілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"16. Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметтеріне шығындар 7 915 815 мың теңге сомасында бекітілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. Көлік және коммуникация шығындары 81 165 564 мың теңге сомасында бекітілсін.";
18-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. Басқа да шығындар 62 903 579 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Аталған шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары І.Е. Өсеровке (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының LXVIII сессиясының төрағасы
С. Козлов
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
К. Казанбаев
Алматы қаласы
мәслихатының
2020 жылғы 9 қазаны № 490
шешіміне қосымша
Алматы қаласы мәслихатының
2020 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 420 шешіміне
1- қосымша
Алматы қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

2 901 630,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
326 525,0
011
Капитальные расходы государственного органа
16 300,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
414 828,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
182 588,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
311 865,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 491,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 275 763,0
05
Здравоохранение
79 582 263,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
21 742 008,0
009
Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы
1 767 833,0
038
Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья
19 974 175,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
8 105 249,0
006
Услуги по охране материнства и детства
246 657,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
198 190,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
7 659 880,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
522,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
3 267 449,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 267 449,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
402 113,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
402 113,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
36 304,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
36 304,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
46 029 140,0

2 901 630,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
326 525,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 300,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
414 828,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
182 588,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
311 865,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
5 491,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 275 763,0
05
Денсаулық сақтау
79 582 263,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
21 742 008,0
009
Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту
1 767 833,0
038
Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
19 974 175,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
8 105 249,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
246 657,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
198 190,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
7 659 880,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
522,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
3 267 449,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 267 449,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
402 113,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
402 113,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
36 304,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 304,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
46 029 140,0

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
2 454 535,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
53 767,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 324,0
018
Информационно-аналитические услуги в области общественного здоровья
134 749,0
030
Капитальные расходы государственного органа
3 612,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья
43 377 153,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
34 804 420,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
1 513 067,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния
1 513 067,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
10 225 669,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
794 920,0
006
Государственная адресная социальная помощь
7 150 143,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 169 505,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
380 108,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
730 073,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
920,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 205 494,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 031 482,0
037
Социальная реабилитация
174 012,0
123
Аппарат акима района в городе
614 219,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
614 219,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
3 167 767,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 454 535,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
53 767,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 324,0
018
Қоғамдық денсаулық саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
134 749,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 612,0
033
Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары
43 377 153,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
34 804 420,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
1 513 067,0
039
Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау
1 513 067,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
10 225 669,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
794 920,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 150 143,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 169 505,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
380 108,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
730 073,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
920,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 205 494,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
1 031 482,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
174 012,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
614 219,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
614 219,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
3 167 767,0
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау

3 167 767,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
13 838 478,0
003
Программа занятости
7 082 522,0
007
Оказание жилищной помощи
34 387,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 454 798,0
009
Социальная поддержка инвалидов
1 269 814,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 101 891,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
200 216,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
304 974,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
389 876,0
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
40 537,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
40 537,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
150 000,0
031
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
150 000,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
4 049 189,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции
1 196 466,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
48 648,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 058 266,0
026
Капитальные расходы государственного органа
346 087,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
95 670,0
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
920 816,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
294 462,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
88 774,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
156 848 156,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
72 875 384,0
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
60 902 164,0
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 488 743,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

3 167 767,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
13 838 478,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
7 082 522,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
34 387,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 454 798,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 269 814,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2 101 891,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
200 216,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
304 974,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
389 876,0
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
40 537,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
40 537,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
150 000,0
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
150 000,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
4 049 189,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 196 466,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
48 648,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 058 266,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
346 087,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
95 670,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
920 816,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
294 462,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
88 774,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
156 848 156,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
72 875 384,0
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
60 902 164,0
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 488 743,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

6 484 477,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
3 624 639,0
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 539 279,0
085
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
2 085 360,0
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
2 966 769,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, обеспечения безопасной эксплуатации опасных технических устройств на местном уровне
1 906 884,0
007
Капитальные расходы государственного органа
132 620,0
008
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
924 734,0
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2 531,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
357 560,0
031
Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
357 560,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
7 319 859,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
7 319 859,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
2 324 230,0
013
Развитие благоустройства города
2 324 230,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
1 648 617,0
017
Развитие благоустройства города
1 648 617,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
13 266 500,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и инфраструктурного развития
241 138,0
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
12 314 872,0
028
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности города республиканского значения, столицы
710 490,0
123
Аппарат акима района в городе
51 623 036,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 677 226,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11 887 664,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
436 000,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
37 622 146,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
741 562,0
007
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
741 562,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы

6 484 477,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
3 624 639,0
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 539 279,0
085
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
2 085 360,0
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
2 966 769,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй және техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 906 884,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
132 620,0
008
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
924 734,0
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
2 531,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
357 560,0
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
357 560,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
7 319 859,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
7 319 859,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
2 324 230,0
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
2 324 230,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
1 648 617,0
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
1 648 617,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
13 266 500,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және инфрақұрылымдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
241 138,0
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
12 314 872,0
028
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
710 490,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
51 623 036,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 677 226,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11 887 664,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
436 000,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
37 622 146,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
741 562,0
007
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
741 562,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы

003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
244 424,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 667,0
361
Управление культуры города республиканского значения, столицы
1 614 070,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
181 609,0
003
Капитальные расходы государственного органа
309,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 432 152,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
8 321 094,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
8 321 094,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
8 321 094,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13 690 242,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города реcпубликанского значения, столицы
4 880 175,0
011
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4 500,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
157 359,0
016
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
48 486,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
18 928,0
022
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073,0
034
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
601,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
9 117,0
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 537,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
801,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
575 914,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
240 700,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 661 159,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы

003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
244 424,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 667,0
361
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
1 614 070,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
181 609,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
309,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 432 152,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
8 321 094,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
8 321 094,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
8 321 094,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13 690 242,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
4 880 175,0
011
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 500,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
157 359,0
016
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
48 486,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
18 928,0
022
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073,0
034
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
601,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
9 117,0
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 537,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
801,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
575 914,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
240 700,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 661 159,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы

2 107 315,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
2 107 315,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
590 752,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
590 752,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
10 148 027,0
005
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
927 209,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
7 757 083,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 302 382,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
101 353,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
60 000,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
4 735 287,0
031
Строительство комплекса административных зданий
4 735 287,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
1 827 837,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 827 837,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
5 163 914,0
022
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2025 года
1 705 417,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 458 497,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
2 252 765,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 252 765,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
12 325 942,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

2 107 315,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
2 107 315,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
590 752,0
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
590 752,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
10 148 027,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
927 209,0
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
7 757 083,0
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 302 382,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
60 000,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
4 735 287,0
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
4 735 287,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
1 827 837,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 827 837,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
5 163 914,0
022
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 705 417,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 458 497,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
2 252 765,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 252 765,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
12 325 942,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

325 942,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
12 000 000,0
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
1 266 261,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 266 261,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
819 945,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, инвестиций и сельского хозяйства, ветеринарии
475 927,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
344 018,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
627 419,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
627 419,0
14
Обслуживание долга
1 124 756,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
1 124 756,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 120 381,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 375,0
15
Трансферты
182 158 270,9
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
182 158 270,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
60 969,9
007
Бюджетные изъятия
171 705 010,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
9 078 154,0
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
764 473,3
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
549 663,7
III. Чистое бюджетное кредитование
19 504 287,0
Бюджетные кредиты
19 507 336,0
07
Жилищно - коммунальное хозяйство
10 000 000,0
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
10 000 000,0
012
Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
10 000 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 000 000,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
5 000 000,0
048
Кредитование специализированных организаций для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары

325 942,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
12 000 000,0
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
1 266 261,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 266 261,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
819 945,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, инвестициялар және ауыл шаруашылық, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
475 927,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
344 018,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
627 419,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
627 419,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 124 756,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
1 124 756,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 120 381,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 375,0
15
Трансферттер
182 158 270,9
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
182 158 270,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
60 969,9
007
Бюджеттік алып коюлар
171 705 010,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
9 078 154,0
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
764 473,3
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
549 663,7
III. Таза бюджеттік кредит беру
19 504 287,0
Бюджеттік кредиттері
19 507 336,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 000 000,0
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
10 000 000,0
012
Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру
10 000 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 000 000,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
5 000 000,0
048
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін мамандандырылған ұйымдарға кредит беру