О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 20 октября 2020 года № 4/438. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 23 октября 2020 года № 1654
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению социального благосостояния города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также размещение на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Кикимова М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 20 октября 2020 года
№ 4/438
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1. Постановление акимата города Алматы от 23 июля 2015 года № 3/461 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1193, опубликованное 20 августа 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2. Постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/539 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1207, опубликованное 20 октября 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3. Постановление акимата города Алматы от 20 января 2016 года № 1/20 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1254, опубликованное 20 февраля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
4. Постановление акимата города Алматы от 18 апреля 2016 года № 2/142 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 23 июля 2015 года № 3/461 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1286, опубликованное 21 мая 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 қазандағы № 4/438 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қазанда № 1654 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Әлеуметтік әл-ауқат басқармасы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында жариялауды, сондай-ақ Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.С. Қиқымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 20 қазаны
№ 4/438 қаулысына
қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір
қаулыларының тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Оралман мәртебесін беру немесе ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 шілдедегі № 3/461 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1193 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 тамызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/539 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1207 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 1/20 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1254 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
4. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 шілдедегі № 3/461 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 2/142 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1286 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 мамырда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

5. Постановление акимата города Алматы от 31 августа 2016 года № 3/420 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/539 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1315, опубликованное 6 октября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
6. Постановление акимата города Алматы от 22 сентября 2016 года № 3/454 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1323, опубликованное 22 октября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
7. Постановление акимата города Алматы от 22 июня 2017 года № 2/226 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 20 января 2016 года № 1/20 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1390, опубликованное 15 июля 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
8. Постановление акимата города Алматы от 30 ноября 2017 года № 4/496 "Об утверждении регламентов государственных услуг в трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1437, опубликованное 29 декабря 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
9. Постановление акимата города Алматы от 4 декабря 2017 года № 4/499 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/539 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1438, опубликованное 29 декабря 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
10. Постановление акимата города Алматы от 8 января 2018 года № 1/4 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 20 января 2016 года № 1/20 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1445, опубликованное 30 января 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

5. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/539 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 31 тамыздағы № 3/420 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1315 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қазандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
6. Алматы қаласы әкімдігінің "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 3/454 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1323 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
7. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 1/20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 2/226 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1390 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 шілдедегі "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
8. Алматы қаласы әкімдігінің "Еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 4/496 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1437 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
9. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/539 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 4/499 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1438 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
10. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 1/20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1/4 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1445 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 қаңтардағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

11. Постановление акимата города Алматы от 14 февраля 2018 года № 1/51 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 23 июля 2015 года № 3/461 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1457, опубликованное 8 марта 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
12. Постановление акимата города Алматы от 18 апреля 2018 года № 2/154 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/539 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1474, опубликованное 5 мая 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
13. Постановление акимата города Алматы от 26 июня 2018 года № 2/315 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 22 сентября 2016 года № 3/454 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1490, опубликованное 12 июля 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
14. Постановление акимата города Алматы от 2 апреля 2019 года № 2/201 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 22 сентября 2016 года № 3/454 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1537, опубликованное 13 апреля 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
15. Постановление акимата города Алматы от 3 апреля 2019 года № 2/203 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/539 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1536, опубликованное 13 апреля 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
16. Постановление акимата города Алматы от 8 апреля 2019 года № 2/208 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справки о регистрации в качестве безработного" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1541, опубликованное 18 апреля 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

11. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 шілдедегі № 3/461 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 14 ақпандағы № 1/51 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1457 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 наурызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
12. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/539 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 18 cәуірдегі № 2/154 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1474 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 мамырдағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
13. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 3/454 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 26 маусымдағы № 2/315 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1490 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
14. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 3/454 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 2/201 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1537 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 сәуірде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
15. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/539 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 3 cәуірдегі № 2/203 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1536 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 сәуірдегі "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
16. Алматы қаласы әкімдігінің "Жұмыссыз ретінде тіркелгендігі туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 2/208 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1541 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 сәуірде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

17. Постановление акимата города Алматы от 22 апреля 2019 года № 2/248 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 23 июля 2015 года № 3/461 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1549, опубликованное 4 мая 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
18. Постановление акимата города Алматы от 25 апреля 2019 года № 2/260 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 30 ноября 2017 года № 4/496 "Об утверждении регламентов государственных услуг в трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1550, опубликованное 4 мая 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
19. Постановление акимата города Алматы от 25 апреля 2019 года № 2/261 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 20 января 2016 года № 1/20 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1553, опубликованное 9 мая 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
20. Постановление акимата города Алматы от 9 августа 2019 года № 3/485 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/539 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1576, опубликованное 22 августа 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
21. Постановление акимата города Алматы от 9 августа 2019 года № 3/486 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 30 ноября 2017 года № 4/496 "Об утверждении регламентов государственных услуг в трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1579, опубликованное 22 августа 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
22. Постановление акимата города Алматы от 9 августа 2019 года № 3/487 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справки о регистрации в качестве безработного" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1575, опубликованное 22 августа 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

17. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 шілдедегі № 3/461 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 2/248 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1549 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 мамырдағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
18. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 4/496 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 2/260 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1550 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 мамырдағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
19. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 1/20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 1/20 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1553 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 мамырдағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
20. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/539 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 9 тамыздағы № 3/485 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1576 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 тамыздағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
21. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 4/496 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 9 тамыздағы № 3/486 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1579 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 тамыздағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
22. Алматы қаласы әкімдігінің "Жұмыссыз ретінде тіркелгендігі туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 9 тамыздағы № 3/487 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1575 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 тамызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

23. Постановление акимата города Алматы от 26 сентября 2019 года № 3/555 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 23 июля 2015 года № 3/461 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1590, опубликованное 5 октября 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
24. Постановление акимата города Алматы от 23 октября 2019 года № 4/588 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/539 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты, предоставляемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1593, опубликованное 2 ноября 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

23. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Оралман мәртебесін беру немесе ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 шілдедегі № 3/461 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 3/555 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1590 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қазандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
24. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/539 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 23 қазандағы № 4/588 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1593 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 қарашадағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).