Об установлении дифференцированного тарифа на коммунальных платных автостоянках (автопарковках, паркингах) города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 16 ноября 2020 года № 4/504. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 18 ноября 2020 года № 1662
В соответствии с пунктом 9-9) статьи 4 Закона Республики Казахстанот 1 июля 1998 года "Об особом статусе города Алматы", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на коммунальных платных автостоянках (автопарковках, паркингах) города Алматы согласно Приложению, к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление городской мобильности города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях и размещение на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на на первого заместителя акима города Алматы Кожагапанова Е.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению
акимата города Алматы
от 16 ноября 2020 года № 4/504
Дифференцированный тариф, установленный на коммунальных
платных автостоянках (автопарковках, паркингах) города Алматы
№ п/п
Территория
действия тарифа
Тариф за 1 час парковки
1
улица Макатаева: от улицы Пушкина до улицы Калдаякова, (парковочная зона 1501)
150 тенге
2
проспект Жибек жолы: от улицы Пушкина до улицы Калдаякова, (парковочная зона 1501)
3
улица Зенкова: от улицы Жибек жолы до улицы Гоголя, (парковочная зона 1501)
4
улица Достык: от улицы Жибек жолы до улицы Гоголя, (парковочная зона 1501)
5
улица Зенкова: от улицы Макатаева до улицы Жибек жолы, (парковочная зона 1501)
6
восточная сторона улицы Пушкина: от улицы Макатаева до улицы Жибек жолы, (парковочная зона 1501)

Алматы қаласының коммуналдық ақылы автотұрақтарына (автомобиль қоятын орындарына, паркингтеріне) сараланған тариф белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 4/504 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қарашада № 1662 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 1 шілдедегі "Алматы қаласының ерекше мәртебесі туралы" Заңының 4-бабының 9-9) тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласының коммуналдық ақылы автотұрақтарына (автомобиль қоятын орындарына, паркингтеріне) сараланған тариф белгіленсін.
2. "Алматы қаласы Қалалық мобилділік басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Т. Қожағапановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының
әкімі 2020 жылғы
16 қарашасы № 4/504
Қаулысына
қосымша
Алматы қаласының коммуналдық ақылы автотұрақтарына (автомобиль
қоятын орындарына, паркингтеріне) белгіленген сараланған тариф
№ р/с
Тариф қолданылатын аумақ
Көлікті тұраққа қоюдың 1 сағаты үшін тариф
1
Мақатаев көшесі: Пушкин көшесінен Қалдаяқов көшесіне дейін, (көлік қоятын аймақ 1501)
150 теңге
2
Жібек жолы даңғылы: Пушкин көшесінен Қалдаяқов көшесіне дейін, (көлік қоятын аймақ 1501)
3
Зенков көшесі: Жібек жолы көшесінен Гоголь көшесіне дейін, (көлік қоятын аймақ 1501)
4
Достық көшесі: Жібек жолы көшесінен Гоголь көшесіне дейін,
(көлік қоятын аймақ 1501)
5
Зенков көшесі: Мақатаев көшесінен Жібек жолы көшесіне дейін, (көлік қоятын аймақ 1501)
6
Пушкин көшесінің шығыс жағы: Мақатаев көшесінен Жібек жолы көшесіне дейін, (көлік қоятын аймақ 1501)