О признании утратившим силу решения акима Алмалинского района города Алматы от 30 мая 2017 года № 06 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Алмалинского района города Алматы" и его описания"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 27 июля 2020 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 30 июля 2020 года № 1626
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Алмалинского района города Алматы от 30 мая 2017 года "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Алмалинского района города Алматы" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 июня 2017 года № 1384, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 06 июля 2017 года № 79 (5428) и "Вечерний Алматы" 06 июля 2017 года № 79.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алмалинского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района К. Абилкакову.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алмалинского района города Алматы Б. Торгаев

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 30 мамырдағы "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 06 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 шілдедегі № 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 шілдеде № 1626 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 30 мамырдағы "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 06 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 29 маусымда № 1384 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2017 жылғы 06 шілдедегі № 79 (5428) және "Вечерний Алматы" газетінің 2017 жылғы 06 шілдедегі № 79 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте әрі қарай мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялай отырып, осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді және интернет-ресурстарда орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысы К. Әбілқақоваға жүктелсін.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының Алмалы ауданы әкімі Б. Торгаев