О признании утратившим силу решения акима Медеуского района города Алматы от 3 июля 2018 года № 06-01/02 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Медеуского района города Алматы" и его описания"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 6 августа 2020 года № 06-01/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 августа 2020 года № 1630
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Медеуского района города Алматы от 3 июля 2018 года № 06-01/02 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Медеуского района города Алматы" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 июля 2018 года № 1491, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" 24 июля 2018 года № 83 (5590) и "Вечерний Алматы" 24 июля 2018 года № 90 (13411).
2. Аппарату акима Медеуского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Медеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района А. Жадаева.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Солтанбаев

Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 3 шілдедегі "Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 06-01/02 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2020 жылғы 6 тамыздағы № 06-01/03 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 тамызда № 1630 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 3 шілдедегі "Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 06-01/02 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 17 шілдеде № 1491 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2018 жылғы 24 шілдедегі № 83 (5590) және "Вечерний Алматы" газетінің 2018 жылғы 24 шілдедегі № 90 (13411) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді баспасөз басылымдарында, сондай-ақ Медеу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысы Ә. Жадаевқа жүктелсін.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Солтанбаев