Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 3 марта 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 марта 2020 года № 1610.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Ауэзовскому району города Алматы согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Ауэзовского района города Алматы "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" от 1 февраля 2019 года № 1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 февраля 2019 года № 1524, опубликован 14 февраля 2019 года в газете "Алматы ақшамы", 14 февраля 2019 года в газете "Вечерний Алматы").
3. Государственно-правовому отделу аппарата акима Ауэзовского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях и на официальном интернет-ресурсе акима Ауэзовского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района Ш. Турсунбаева.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования.
Аким Ауэзовского района города Алматы С. Сайфеденов
Приложение к решению
акима Ауэзовского района
города Алматы
от 3 марта 2020 года № 1
Границы избирательных участков Ауэзовского района города Алматы
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Ауэзовского района города Алматы от 11.04.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 123
Центр: город Алматы, улица Сулейменова, 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 72" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Актюбинская: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 11, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35А, 35/1, 37, 41; переулок Актюбинский: 1/2, 3, 5, 9, 21, 55А, 55/1; улица Алданская: 1А, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 13, 17, 19А; переулок Вишневского:.1 ;.2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, улица Вишневского 2-ая; 20, 24, 44, 48; улица Навои: 2А, 2Б , 2 , 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18,20, 21, 22, 23, 24,.25, 26, 27, 30, 32, 36, 36/2, 37, 39, 41А, 41Г, 41, 44, 46, 50, 54, 55, 58, 58/1, 59А,59В, 59, 60, 61А, 61, 62, 66, 68, 68/1, 68/2, 70, 72А, 72, 74, 76; улица Чернова: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 17А 18, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 24, 25, 25А, 25В, 28, 31, 32, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40.41.
Избирательный участок № 124
Центр: город Алматы, улица Сулейменова, 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 72" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Алданская: . 21, 23 , 25, 26, 27, 28, 31; улица Жандосова: 100, 108, 110, 112А, 112, 116, 118, 120, 120А, 122, 128, 130, 132; улица Карская: 1, 4, 5, 8, 9, 9А, 13, 17, 18; микрорайон "Таугуль-1": 25, 32, 33, 33Б, 34, 76, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 91, 92;микрорайон " Таугуль" 90, 92, микрорайон "Таугуль-1" 2, 25, 32, 33Б, 33, 34, 76, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 91, 92; улица Навои: 3, 7; улица Симферопольская: 1, 3, 4А, 5, 8,8А, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 22, 24, 26, 28; улица Сулейменова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,9/45, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18/18, 20, 20/15А, 22/30, 24; улица Талды-Курганская: 11, 15,16, 17, 19, 21, 23, 25, 38: улица Тунтубаева: 1Б, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 125

Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 наурызда № 1610 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Әуезов ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2019 жылғы 1 ақпандағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 7 ақпанда № 1524 тіркелген, 2019 жылғы 14 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінде, 2019 жылғы 14 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда және Әуезов ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімінің аппарат басшысы Ш. Тұрсынбаевқа жүктелсін.
5. Осы шешім, ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласы Әуезов ауданының әкімі С. Сайфеденов
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2020 жылғы 3 наурыздағы
№ 1 шешіміне қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданының сайлау учаскелерінің шекаралары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 27.03.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сүлейменов көшесі, 16 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтөбе көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 41 үйлер; Ақтөбе тұйық көшесі 1/2, 3, 5, 21 үйлер; Алданская көшесі: 1А, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 13, 17, 19А, 21 үйлер; Вишневский тұйық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер; Карская көшесі: 1, 5 үйлер; Навои көшесі: 3, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 37, 55, 58, 59В, 60, 61А, 62, 66, 68, 68/1, 68/2, 70, 72, 74, 76 үйлер; Түнтібаев көшесі, 4 үй; Чернов көшесі: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 17, 17А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 28, 31, 32, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сүлейменов көшесі, 16 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алданская көшесі: 31 үй; 2-ші Вишневский көшесі: 44 үй; Жандосов көшесі: 112, 120, 122, 128, 130, 132 үйлер; Карская көшесі: 9, 9А, 13, 18 үйлер; "Таугүл-1" шағынауданы: 25, 32, 33, 33-Б, 34, 76, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 91, 92 үйлер; Навои көшесі, 7 үй; Симферопольская көшесі: 3, 4А, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 22, 24, 26, 28 үйлер; Сүлейменов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/18, 20/15А, 24 үйлер; Талдықорған көшесі: 11, 15, 19, 21, 23, 25 үйлер; Түнтібаев көшесі: 5, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24 үйлер.
№ 125 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Черепанова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Карпинского: 1/17, 3, 5, 7, 47/10; микрорайон " Таугуль" 1, 3, микрорайон "Таугуль-1" 9, микрорайон "Таугуль-2": 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38; улица Пришвина: 1/17, 14/35, улица Рыскулбекова: 1/3, 5, 13, 15, 17, 19/44; улица Семятовой: 1, 18, 20, 22, 24, 26, 28/11; улица Сулейменова: 28, 30, 32, 34/15 36/18, 38, 40, 40А, 40В, 40/1, 40/2, 40/3, 42, 44, 46, 52; улица Токтабаева: 20; улица Тургенева: 2, 15/10, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27/9, 28/7, 238; улица Черепанова: 10/15, 14/15.
Избирательный участок №126
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль", 34, здание общежития Некоммерческого акционерного общества "Университет Narxoz".
Границы избирательного участка: улица Губкина: 13, 13/33, 14, 14/35, 15, 16/48; улица Карпинского: 9/45, 11, 12, 13/29, 14/31, 15, 16, 17, 18; улица Ладыгина: 11, 11/21, 12, 12/3, 13, 14/23, 16, 26, 28, 30; микрорайон "Таугуль": 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; улица Рыскулбекова: 23, 25/37, 27/50; улица Смирнова: 11, 12, 13, 14; улица Сулейменова: 31/22, 33, 35, 39/10, 41, 43/20, 45, 47/10, 49, 51, 244; улица Токтабаева: 24, 26/15, 28, 30, 31/22; улица Черепанова: 19/25, 21, 22/27, 23, 24, 26, 31, 33, 34/15, 35, 37; улица Щепкина: 7/48, 9, 11, 13, 15, 15А, 15Б, 19, 25, 30, 33, 34А, 44, 46/7.
Избирательный участок № 127
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль", 22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 127" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жандосова: 134, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 142, 144/1, 144/2, 146, 148, 148В/1, 150, 150А, 152, 154, 156, 158; 160; микрорайон "Таугуль": 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; микрорайон "Таугуль-1": 14: микрорайон "Таугуль-2" 11: улица Пятницкого 14.
Избирательный участок № 128
Центр: город Алматы, улица Пятницкого, 98, здание коммунального государственного учреждения "Специальная (коррекционная) школа интернат №5 для детей с нарушениями слуха" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ладыгина: 32, 34; улица Пятницкого: 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98А, 98, 100; улица Рыскулбекова: 35, 37, 39, 39А; 43А,улица Щепкина: 71, 71А.
Избирательный участок № 129

Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Карпинский көшесі: 1/17, 3, 5, 7, 47/10 үйлер; "Таугүл-2" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38 үйлер; Рысқұлбеков көшесі: 5, 13, 15, 17, 19, 19/44 үйлер; Семятова көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер; Сүлейменов көшесі: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 40В, 40/1, 40/2, 40/3, 42, 44, 46, 52 үйлер; Тоқтабаев көшесі: 20 үй; Тургенев көшесі: 15/10, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27/9, 28/7 үйлер; Черепанов көшесі: 10/15, 14/15, 15/10 үйлер.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл" шағынауданы, 34 үй, "Narxoz университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы жатақханасының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Губкин көшесі: 13, 13/33, 14, 14/35, 15, 16/48 үйлер; Карпинский көшесі: 9, 11, 12, 13/29, 15, 16, 17, 18 үйлер; Ладыгин көшесі: 11, 12, 12/3, 13, 14/23, 16, 26, 28, 30 үйлер; "Таугүл" шағынауданы: 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер; Рысқұлбеков көшесі: 23/49А, 25/37, 27/50 үйлер; Смирнов көшесі: 11, 11/7, 12/19, 13, 14 үйлер; Сүлейменов көшесі: 31/22, 33, 35, 39/10, 41, 43/20, 47/10, 49, 51 үйлер; Тоқтабаев көшесі: 24, 26/15, 28, 30, 31/22 үйлер; Черепанов көшесі: 10, 19/25, 21, 22/27, 23, 24, 26, 31, 33, 34/15, 35, 37 үйлер; Щепкин көшесі: 7/48, 9, 11, 13, 15, 15А, 15Б, 33, 44, 46/7 үйлер.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл" шағынауданы, 22 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жандосов көшесі: 134, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 142, 144/1, 144/2, 146, 148, 150, 150А, 158 үйлер; "Таугүл" шағынауданы: 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 39-А үй, "Экономика және басқарудың инновациялық академияның" ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ладыгин көшесі: 11/21, 31, 32, 34 үйлер; Пятницкий көшесі: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98А, 100 үйлер; Рысқұлбеков көшесі: 35, 37, 39, 39А үйлер; Щепкин көшесі: 71, 71А үйлер.
№ 129 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль-3" улица Шаймерденова, 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия Жаңа Ғасыр № 175" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абирова микрорайон "Таугуль-3": 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16/24, 17; улица Байжанбаева микрорайон "Таугуль-3": 7, 7А, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; улица Бекет-ата микрорайон "Таугуль-3": 16/9, 17А, 17/18 корпус 1, 17/18, 18А, 18,19/14, 20/17, 23/19, 23А, 23/19, 24А, 26, 27/52, 28, 29, 34, 35/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 59, 60, 61/1, 64, 65/19, 66, 68, 69, 70, 71/2, 72, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 76,/17 78/22, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Беремжанова микрорайон "Таугуль-3": 2, 2Б, 4/56, 5/54, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33/26, 34, 36, 55/7; улица Дауленова микрорайон "Таугуль-3": 1, 2А, 4/44, 5/42, 6/43, 7, 8, 9/42, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17 18, 19, 25/1, 25, 26, 27/2, 28, 29, 31, 32, 33/1, 34, 35, 36, 38, 39/10, 40/20, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57/13, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68/15, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; улица Дуйсенова микрорайон "Таугуль-3": 2, 5/11, 6; улица Жантурина микрорайон "Таугуль-3": 8/20, 34/10, 35/12, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 58, 60; улица Ералиевой микрорайон "Таугуль-3": 4, 4корпус1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25/1, 26, 28, 29,30/2, 31, 33; улица Канахина микрорайон "Таугуль-3": 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Карменова микрорайон "Таугуль-3": 1 1А, 1Б 1Г, 1/1, 4/21, 8, 34, 36, 38, 40, 42, 42Б; улица Кыстауова микрорайон "Таугуль-3": 2, 2/1, 3/28, 4/30, 6/29, 7/18, 8, 9/15, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/10, 18, 19, 22/1, 24, 26, 27/5, 28, 120; улица Машанова микрорайон "Таугуль-3": 5, 6, 7; микрорайон "Таугуль" 129А, 329, 330, 534; микрорайон "Таугуль-3": 2Б, 12, 24, 87А, 179, 186, 190, 193А, 195, , 201, 202, 210, 215А, 261, 286Б, 300А, 303, 314Б, 316/7, 323А, 330, 333, 337, 341, 345, 346, 353, 369, 376А, 380, 382, 382А, 387, 399, 401, 411, 414,416, 424,431, 440, 443, 444, 445, 446, 449, 451, 459, 467А, 472, 474, 480, 489, 492А, 493 496, 501, 503, 509, 510, 512, 513, 515, 520, 528, 529, 535, 537, 542, 545, 547, 551, 557, 560, 563, 597А, 615,618, 621,622, 633Б, 634, 634/2, 664, 667/7, 674А, 675, 680, 725, 726, 730, 736/7, 739, 753, 754, 761, 778, 783, 784/7, 787, 793, 799, 805, 808, 809, 817, 819, 826, 828, 829А, 831, 833А, 842, 844; улица Мусина микрорайон "Таугуль-3": 3А, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24; улица Нурмаханова микрорайон "Таугуль-3": 23/47, 25, 29, 30, 31, 31/1, 32, 36, 38; улица Паримбетова микрорайон "Таугуль-3": 1, 2, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55/7, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; улица Саттарханова микрорайон "Таугуль-3": 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/15, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17/10, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46/11, 49, 50, 51А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Сейтжанова микрорайон "Таугуль-3": 4, 5, 7; улица Сулейменова микрорайон "Таугуль-3": 1, 1А, 1Б, 2Б, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 14, 17, 19, 21; улица Султана Бейбарыса микрорайон "Таугуль-3": 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 12 корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 21, 22/29, 23, 24/28, 25, 27, 29, 30, 31/33, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 43, 44/9, 45/28, 46, 47, 48/9, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; улица Суртибаева микрорайон "Таугуль-3": 1/3, 5, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25; улица Тилебайулы микрорайон "Таугуль-3" 18; улица Тохтарова микрорайон "Таугуль-3": 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14/6, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 37, 41/6; улица Турдыкуловой микрорайон "Таугуль-3": 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 27; улица Шайкенова микрорайон "Таугуль-3": 2, 8, 10, 18А, 20А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34,36, 38, 40/31, 42, 44,46,48,50, 52, 54/26, 56/21 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 100;улица Шаймерденова микрорайон "Таугуль-3": 4, 5, 6/9, 7, 10/1, 11, 12, 13, 15А, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22/30, 25/40, 27/33, 29, 31, 31/1, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 32 корпус 3, 32 корпус 4, 33/2, 34, 34/1 35/1, 36, 37, 40, 47, 48, 59, 61, 63; улица Ыкылас микрорайон "Таугуль": 9.
Избирательный участок № 130

Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл-3" шағынауданы, Шәймерденов көшесі, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 175 Жаңа Ғасыр мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-3" шағынауданының Әбіров көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16/24, 17 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Байжанбаев көшесі: 7, 7А, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бекет ата көшесі: 16/9, 17, 17А, 17/18 корпус 1, 18, 18А, 19, 20, 23/19, 23А, 24А, 26, 27/52, 28, 29, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 59, 60, 61/1, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 76, 78/22, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бірімжанов көшесі: 2, 2Б, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 55/7 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Дәуленов көшесі: 1, 2А, 4, 5/42, 6/43, 7, 8, 9/42, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 25/1, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33/1, 34, 35, 36, 38, 39/10, 40/20, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 56, 57А, 57/13, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68/15, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Дүйсенов көшесі: 2, 5/11 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Жантөрин көшесі: 4, 8/20, 34, 35/12, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 58, 60 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Ералиева көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25/1, 26, 28, 29, 31, 33 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Қанахин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Кәрменов көшесі: 1, 1Б, 1/1, 4/21, 8, 34, 36, 38, 40, 42, 42Б үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Қыстауов көшесі: 2, 3/28, 4, 6/29, 7/18, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 17/10, 18, 19, 22/1, 24, 26, 27/5, 28, 120 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Машанов көшесі: 5, 7 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданы: 186, 190, 193А, 195, 231, 261, 300А, 303, 314Б, 337, 345, 346, 376А, 380, 382, 382А, 387, 399, 401, 411, 414, 424, 440, 459, 467А, 472, 480, 493, 496, 512, 527, 528, 529, 535, 537, 542, 545, 563, 597А, 612, 634/2, 664, 667/7, 674А, 675, 680, 725, 726, 730, 736/7, 783, 784/7, 787, 793, 799, 805, 808, 809, 817, 819, 826, 828, 829А, 831, 833А, 987 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Мусин көшесі: 1, 3, 3А, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Нұрмаханов көшесі: 23/47, 25, 29, 30, 31, 31/1, 32, 36, 38 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Пірімбетов көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55/7, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Саттарханов көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/15, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17/10, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 46/11, 49, 50, 51А, 51, 53, 55, 56, 57, 58 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сейітжанов көшесі: 5, 7 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сүлейменов көшесі: 1, 1Б, 2Б, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 14, 17, 19, 21 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сұлтан Бейбарыс көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 21, 22/29, 23, 24, 25, 27, 30, 31/33, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 43, 44/9, 45/28, 46, 47, 48/9, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сүртібаев көшесі: 5, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Тілебайұлы көшесі: 3/45, 18 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Тоқтаров көшесі: 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14/6, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 37, 41/6 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Тұрдықұлова көшесі: 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 27 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Шәйкенов көшесі: 2, 8, 10, 20А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/31, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54/26, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 100 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданым Шәймерденов көшесі: 3/8, 4, 5, 6/9, 7, 10/1, 11, 12, 13/31, 13, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22/30, 25/40, 27, 29, 31, 31/1, 33/2, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 47, 48, 59, 61, 63 үйлер.
№ 130 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Черепанова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Таугуль" 68; микрорайон "Таугуль-1": 57, 58, 59, 60, 68, 70, 72, 72А, 75; улица Сулейменова: 19, 21, 23, 24А, 24Б, 25, 25А, 26А; улица Пятницкого: 6, 6/1, 6/2; улица Токтабаева: 7А.
Избирательный участок № 131
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль", 22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 127" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жандосова: 150/1, 150/2, 150/3, 162; микрорайон "Таугуль": 18, 19, 19/11, 20, 20А, 20Б, 21,22, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 84, 378; микрорайон "Таугуль-1" 21; улица Токтабаева 21; улица Щепкина 2.
Избирательный участок № 132
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 65, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий" Управления Образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жандосова: 162А, 164, 166, 168, 170, 172, 172В, 172Г, 174, 174А, 174Г, 176, 176А, 178, 180, 182, 182А; улица Пятницкого: 73, 75, 77А, 81/2, 83; улица Щепкина: 1А.
Избирательный участок №133
Центр: город Алматы, улица Черепанова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 139 имени Ахмета Байтурсынова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Актюбинская: 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 55, 57, 73, 75, 75А, 75В, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; улица Вишневского Пер. 1/3; улица Вишневского 2-я: 1/1,1/2, 1/3, 1/35, 3; микрорайон "Таугуль-1": 11, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б; улица Навои: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94А, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 120А, 122, 122А, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128А, 130, 130А, 130Б, 132, 136, 138, 140, 140А; улица Токтабаева: 7, 9, 11, 13; улица Тунтубаева: 4; улица Чернова: 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 55, 56, 62, 67, 70, 73, 75, 77, 79, 81, 81/2, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 114А, 116, 118, 118А, 120, 122, 122А.
Избирательный участок № 134
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль-3" улица Шаймерденова, 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия Жаңа Ғасыр № 175" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Абдраманова микрорайон "Таугуль-3": 1/14, 3, 5, 7, 8, 9, 10; улица Адилова микрорайон "Таугуль-3": 2, 3, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 37; улица Ахметова микрорайон "Таугуль-3": 1, 2А, 2, 2Б, 3, 4, 5А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16/1 17, 19, 19А, 21, 22, 24, 26; улица Бейсембаева микрорайон "Таугуль-3": 1, 3, 5, 9, 11, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; улица Бекет-ата микрорайон "Таугуль-3": 6, 10/18, 12/17, 14, 16/17, 19/11; улица Бутина микрорайон "Таугуль-3": 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19/11, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/12, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 113; улица Дауылбаева микрорайон "Таугуль-3": 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/7, 19, 20/9, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 34, 36, 39, 42, 46, 48, 56, 79; улица Джандосова 200В; улица Жантурина микрорайон "Таугуль-3": 2, 2/1, 3,4, 5, 7, 9, 11, 12, 22, 24, 26, 28, 29/39; улица Исаева микрорайон "Таугуль-3": 1, 2, 2А, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9/49, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26/67, 27; микрорайон "Таугуль": 155, микрорайон "Таугуль-3" 3, 4А, 4Б, 4В, 6А, 10А, 11, 11А, 11Б, 12/2, 14Б, 15А, 15Б, 15, 16, 18, 20Б, 21Б, 22, 28, 33, 34А, 35А, 37, 41, 43, 47, 48, 58, 59, 60А, 64, 66А, 66Б, 68, 69, 72, 79, 84, 85 88, 94, 100, 101, 102,103,112, 113, 129А, 131, 145, 148, 149, 151, 161, 167, 174, 183, 196, 207, 217А, 220А, 222, 231, 237, 247, 248, 252, 259, 267, 274, 277, 361, 400, 463А, 606, 633А, 747, 823, 841, 850, 851, 852, 860, 865, 874, 885, 888, 893, 894, 896, 897, 898, 904, 923, 925, 926, 927, 930А, 937А, 940А, 941Б, 941, 943А, 953, 959, 961, 968, 972, 975, 977, 983, 984, 987, 993, 996, 1003, 1004, 1006, 1010; улица Мухамеджанова микрорайон "Таугуль-3": 2/19, 3, 5, 6/15, 7, 8/20, 9, 10/19, 11, 12, 12/2, 17, 19, 20А, 21, 22, 24/6, 25А, 25, 27, 28А, 28, 29, 30А, 31В, 31/12, 32, 32А, 32Б, 33, 33Б, 34Б, 34А, 35, 38/15 39, 40, 42, 43/4, 44, 45, 47, 47А, 49, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65/14, 67/13, 73, 78; улица Мусина микрорайон "Таугуль-3": 1, 3, 27, 29, 31, 34, 35, 39, 41, 43/16, 44, 47, 48, 49, 61, 63; улица Мырзагалиева микрорайон "Таугуль-3": 2/14, 3/25, 6/34, 7/34, 8, 13/48, 14, 15/45, 19/3, 19/13, 22, 26, 27/13, 28, 31/11, 33, 34/16, 36, 37/5, 38, 39, 39Б, 40, 41А 41В, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47/10, 48, 52/7, 53, 53/1, 54, 55/1, 56, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80/12, 82/11, 84, 90, 92; улица Нурмаханова микрорайон "Таугуль-3": 2, 4, 6, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Римовой микрорайон "Таугуль-3": 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 21, 22, 23, 24; "Сад.Тов.Садовод" 227, 229; улица Сауранбаева микрорайон "Таугуль-3": 1А, 2, 4, 5, 6, 6/34, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 23/4, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 40, 42; улица Сеитова микрорайон "Таугуль-3": 2, 4, 6, 8, 9, 10; улица Тлеубайулы, микрорайон "Таугуль-3" 3/45; улица Шайкенова,микрорайон "Таугуль-3": 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19/15, 21, 23, 25, 27, 29/25, 29А, 33, 35/25, 37/30, 41/12, 43/11, 43/1, 45/24, 49, 51, 51А, 53, 57, 59, 69/29, 71, 87А; улица Шубаева микрорайон "Таугуль-3": 4.
Избирательный участок № 135
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 204, товарищество с ограниченной ответственностью "Демалыс-К" отель-санаторий "Altyn Kargaly".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 136
Центр: город Алматы, улица Саина, 184Г, здание акционерного общества "Пансионат Каргалы".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 137
Центр: город Алматы, микрорайон 9, 16, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 5" Управления образования города Алматы".
Границы избирательного участка: микрорайон 9: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 69А, 69Б, 69, 69/2, 69/6; улица Жандосова: 69, 69А, 69Б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/6, 89.
Избирательный участок № 138
Центр: город Алматы, микрорайон 9, 16, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 5" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-1" шағынауданы: 57, 58, 59, 60, 68, 70, 72, 75 үйлер; Сүлейменов көшесі: 19, 21, 23, 24А, 24Б, 25, 26А үйлер; Пятницкий көшесі: 6, 6/1, 6/2 үйлер; Тоқтабаев көшесі: 7А үй.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл" шағынауданы, 22 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жандосов көшесі: 150/1, 150/2, 150/3, 162, "Таугүл" шағынауданы: 19, 19/11, 20, 20А, 20Б, 21, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 65 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жандосов көшесі: 162А, 164, 166, 168, 170, 172, 172В, 172Г, 174, 174А, 174Г, 176, 176А, 178, 180, 182, 182А үйлер; Пятницкий көшесі: 73, 75, 77А, 81/2, 83 үйлер; Щепкин көшесі: 1А үй.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Черепанов көшесі, 14 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Актюбинская көшесі: 42, 44, 46, 48, 50, 73, 74, 75, 75А, 75В, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 үйлер; 2-ші Вишневский көшесі: 1/2, 1/3, 1/35, 3 үйлер; "Таугүл-1" шағынауданы: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б үйлер; Навои көшесі: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 120А, 122, 122А, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128А, 130, 130А, 130Б, 132, 136, 138, 140, 140А үйлер; Тоқтабаев көшесі: 7, 9, 11, 13 үйлер; Чернов көшесі: 42А, 43, 62, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 114А, 116, 118, 118А, 120, 122, 122А үйлер.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таугүл-3" шағынауданы, Шәймерденов көшесі, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 175 Жаңа Ғасыр мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-3" шағынауданының Әбдіраманов көшесі: 1/14, 3, 5, 7, 8, 9, 10 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Әділов көшесі: 2, 3, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 29, 31, 33 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Ахметов көшесі: 1, 2А, 2, 2Б, 3, 4, 5А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16/1, 19, 19А, 21, 22, 24, 26 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бейсембаев көшесі: 1, 3, 5, 9, 11, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бекет ата көшесі: 6, 10/18, 12/17, 14, 16/17, 19/11 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Бутин көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19/11, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 56, 58, 113 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Дауылбаев көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/7, 19, 20/9, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 34, 36, 39, 42, 46, 48, 56, 79, 94 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Жантөрин көшесі: 2, 2/1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 22, 24, 26, 28, 29/39 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Исаев көшесі: 1, 2, 2А, 4А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26/67, 27 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданы: 3, 6А, 10А, 11, 11А, 11Б, 12/2, 13, 16, 18, 20Б, 35А, 37, 38, 41, 43, 47, 48, 58, 59, 60А, 64, 66А, 66Б, 68, 69, 72, 79, 84, 85, 101, 106, 127, 148, 149, 151, 161, 167, 174, 183, 196, 207, 217А, 220А, 222, 237, 247, 248, 252, 259, 267, 272А, 274, 277, 606, 633А, 747, 852, 860, 865, 874, 885, 888, 893, 894, 896, 897, 898, 904, 923, 925, 926, 927, 930А, 937А, 961, 968, 972, 975, 977, 983, 984, 993, 996, 1003, 1004, 1006, 1010 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Мұхамеджанов көшесі: 2/19, 3/45, 3, 5, 6/15, 7, 8/20, 9, 10/19, 11, 12, 12/2, 17, 19, 20А, 21, 22, 24/6, 25А, 25, 27, 28А, 28, 29, 30А, 31В, 31/12, 32, 32А, 32Б, 33, 33Б, 34Б, 34А, 35, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 47А, 49, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65/14, 67/13, 73, 78 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Мусин көшесі: 27, 29, 31, 34, 35, 39, 41, 43/16, 44, 47, 48, 49, 61, 63 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Мырзағалиев көшесі: 2, 3/25, 6/34, 7/34, 8, 13/48, 14, 15/45, 19/3, 19/13, 22, 26, 27/13, 28, 31, 33, 34, 36, 37/5, 39, 39Б, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 52/7, 53, 53/1, 54, 55/1, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 252 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Нұрмаханов көшесі: 2, 4, 6, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Римова көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 21, 22, 23, 24 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сауранбаев көшесі: 1А, 2, 4, 5, 6, 6/34, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 23/4, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 36, 40, 42 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Сейітов көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 10 үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Шәйкенов көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19/15, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 33, 35/25, 37/30, 41, 41/12, 43/11, 43/1, 45, 45/24, 51, 51А, 53, 57, 59, 69/29, 71; үйлер; "Таугүл-3" шағынауданының Шубаев көшесі: 4 үй.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 204 үй, "Демалыс-К" "Altyn Kargaly" отель-санаториі жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саин көшесі, 184Г үй, "Қарғалы пансионаты" акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 9 шағынаудан, 16 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 9 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 69Б, 69/6 үйлер; Жандосов көшесі: 69, 69А, 69Б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/6 үйлер.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 9 шағынаудан, 16 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: микрорайон 9: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 32, 33, 34, 35.
Избирательный участок № 139
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 63, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский многопрофильный колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 9: 35Б, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61Г; улица Жандосова: 61Б, 61В, 61Г, 61, 63.
Избирательный участок № 140
Центр: город Алматы, микрорайон 10, 23Г, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 10: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 15В, 16, 23А, 23Г, 28.
Избирательный участок № 141
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 55, здание Некоммерческого акционерного общества "Университет Narxoz".
Границы избирательного участка: микрорайон 10: 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26/1; улица Жандосова: 55, 57, 57А, 57А корпус 1, 59, 59А, 59Б, 59В, 59/1; микрорайон-10: 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 142
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 55, здание Некоммерческого акционерного общества "Университет Narxoz".
Границы избирательного участка: улица Ы.Алтынсарина, 45, микрорайон 10: 6, 7, 7А, 7А/1, 7А/2, 7Б, 7/2, 7/3, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 9А, 10.
Избирательный участок № 143
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 53, здание Республиканского государственного учреждения "Военно-инженерный институт радиоэлектроники и связи".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 144
Центр: город Алматы, улица Жандосова, 51, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт животноводства и кормопроизводства".
Границы избирательного участка: микрорайон 11: 1, 3, 3А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 47; улица Жандосова: 47, 47/1, 49, 51А, 51; улица Алтынсарина: 39
Избирательный участок №145
Центр: город Алматы, микрорайон 11, 36, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 11: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25А, 36/1; улица Щепеткова: 11А, 11.
Избирательный участок № 146
Центр: город Алматы, микрорайон 11, 36, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Толоконникова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 18А, 19, 19 корпус2, 19/20, 20А, 21, 22, 23, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30Б, 30А, 30, 31, 31корпус1, 32В, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 43Г, 43 корпус 1, 44, 44А, 45, 46, 46А, 46корпус1, 47, 48, 49, 50, 50А, 50Б, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 54Б, 55, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62А, 63, 65, 67, 67А; улица Касаткина: 1А, 1Б, 2А, 4А; улица Лазарева: 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15А, 15, 16, 16А, 16 корпус 1, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24А, 24, 24/35, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 30А, 32, 33, 34, 35/14, 36, 38, 39, 40, 40корпус1, 41А, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52А, 52 корпус 1, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 корпус 1, 64, 65А, 65, 65/1, 66, 67А, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 71корпус1, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 82А, 82Б, 82В, 83, 84/2, 85, 86А, 87А, 88, 88А, 88Б, 89А, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100А, 102, 102А; улица Мануильского: 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 12, 13, 15, 15А, 18, 20, 24А; улица Садовникова: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19А, 19, 21/16, 22, 22А, 23/45, 24, 24корпус 1, 24/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43А, 43, 44, 45, 45А, 45/26, 46, 47/19, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65корпус1, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81А, 81/10, 82, 83, 83А, 83Б, 83В, 83/2, 83/5, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 93/1, 94А, 94, 96, 96А, 97, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 108, 110, 110А, 112, 114А, 114, 116, 116А, 118, 120, 120А, 122, 124, 124Б, 124А, 126, 126А, 128, 130А, 130, 132; улица Сатпаева: 100Г; улица Солнечная: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 7 корпус 1, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 15/10, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/22, 34, 35/17, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44А, 44, 45, 46/24, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 51А, 51Б, 51/2, 52, 52А, 52Б, 53, 53Б, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 64В, 65, 66, 66корпус1, 67/3, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78А, 78/8, 80, 80/3, 80/3А, 82, 82А, 84, 86, 88, 90; улица Запотоцкого: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8корпус1, 9, 9А, 11, 11А, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25А, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 37, 39, 39А, 41, 43; улица Щепеткова: 21, 21А, 21Б, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 61А, 61корпус1, 63, 63А, 65, 65А, 81, 83, 85, 89, 93, 95А, 113.113Б,113/3.
Избирательный участок № 147

Сайлау учаскесінің шекаралары: 9 шағынаудан: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 32, 33, 34, 35 үйлер.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 63 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 9 шағынаудан: 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 61Г үйлер; Жандосов көшесі: 61Б, 61В, 61Г, 63 үйлер.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 10 шағынаудан, 23Г үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10 шағынаудан: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 15В, 16, 23А үйлер.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 55 үй, "Narxoz университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10 шағынаудан: 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер; Жандосов көшесі: 55, 57, 57А, 57А корпус 1, 59, 59А, 59Б, 59В, 59/1 үйлер.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 55 үй, "Narxoz университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10 шағынаудан: 6, 7, 7А, 7А/2, 7/2, 7/3, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 9А, 10 үйлер .
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 53 үй, "Радиоэлектроника және байланыс Әскери инженерлік институты" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 144 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 51 үй, "Қазақ мал шаруашылығы және жемшөп өндірісі ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 11 шағынаудан: 1, 3, 3А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38 үйлер; Жандосов көшесі: 47, 47/1, 49 үйлер.
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 11 шағынаудан, 36 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 13 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 11 шағынаудан: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25А үйлер; Щепетков көшесі: 11А үй.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 11 шағынаудан, 36 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 13 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Юбилейная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17 корпус 1, 18, 18А, 19, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24А, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30Б, 30А, 30, 31, 31/1, 32В, 32А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 43Г, 43 корпус 1, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50А, 50/2, 50Б, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 54Б, 55, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 61, 62А, 63, 65, 67, 67А үйлер; Касаткин көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 4А үйлер; Лазарев көшесі: 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 16А, 16, 16 корпус 1, 17, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24А, 24, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52 корпус 1, 52А блок 1, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 корпус 1, 64, 65А, 65, 65/1, 66, 67А, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 82А, 82Б, 83, 84, 85, 86А, 87А, 88А, 88, 88Б, 89А, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100А, 102, 102А үйлер; Мануильский көшесі: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 12, 13, 15, 15А, 18, 20, 24А үйлер; Садовников көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 11Б, 13, 15, 17, 17А, 19А, 19, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43А, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81А, 81, 82, 83, 83А, 83Б, 83Б/5, 83/2, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 93/1, 94А, 94, 96, 96А, 97, 98, 100, 102, 104, 106А, 106, 108, 110, 110А, 112, 114А, 114, 116, 116А, 118, 120, 120А, 122, 124, 124Б, 124А, 126, 126А, 128, 130А, 130, 132 үйлер; Сәтбаев көшесі: 100Г үй; Солнечная көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 7 корпус 1, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18А, 18, 19, 20, 21А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44А, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 51А, 51Б, 51/2, 52, 52А, 52Б, 53, 53Б, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 64Б, 64В, 65, 66, 67/3, 68,  69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78А, 78/8, 80, 80/3, 80/3А, 82, 82А, 84, 86, 88, 90 үйлер; Запотоцкий көшесі: 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 8, 9А, 9, 11, 11А, 13, 13А, 13Б, 14, 15А, 15Б, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25А, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 37, 39, 39А, 41, 43 үйлер; Щепетков көшесі: 21А, 21, 21Б, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39А, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 61А, 63, 63А, 65, 65А, 81, 83, 85, 89, 93, 95А, 113 үйлер.
№ 147 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон 8, 45, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 119" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 55, 55А, 55/1, 57, 58, 75, 76, 77; улица Шаляпина 55/1, 56.
Избирательный участок № 148
Центр: город Алматы, микрорайон 8, 46, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 116" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8: 29, 30, 31, 33, 34, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87А.
Избирательный участок № 149
Центр: город Алматы, микрорайон 8, 46, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 116" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 37, 39, 42, 46, 87; улица Алтынсарина: 8.
Избирательный участок № 150
Центр: город Алматы, микрорайон 8, 45, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 119" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 8: 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 41, 41А, 41/6, 72, 72А, 74, 86; улица Сатпаева: 145/1; улица Щепеткова: 122, 124, 126А, 126, 127/149, 128, 130, 131, 131Б, 132, 133, 133А-135, 134, 134А, 134Г, 135, 135/1, 140, 140А.
Избирательный участок № 151
Центр: город Алматы, микрорайон 12, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №9" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 12: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8, 11, 11/23, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 19, 20Б, 22/2, 24, 26, улица Шаляпина 19;
Избирательный участок № 152
Центр: город Алматы, микрорайон 12, 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №9" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 10А: 1, 5, 6, 7, 7А/2, 8, 8А, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 153
Центр: город Алматы, микрорайон 6, 63, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 86 имени Габита Мусрепова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 6: 1А, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А; микрорайон 10А: 2, 3, 4; микрорайон 12: 9, 9/1, 10.
Избирательный участок № 154
Центр: город Алматы, микрорайон 6, 51, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 113" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 7: 1, 2, 3, 4, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37.
Избирательный участок № 155
Центр: город Алматы, микрорайон 6, 51, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 113" Управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 45 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынаудан: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 55, 55А, 55/1, 57, 58, 75, 76, 77 үйлер.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 46 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынаудан: 29, 30, 31, 33, 34, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87А үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 46 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынаудан: 1, 2, 3, 3-А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8-А, 9, 10, 11, 37, 39, 46, 87 үйлер.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 8 шағынаудан, 45 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 8 шағынаудан: 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 41, 41А, 41/6, 72, 72А, 74, 86 үйлер; Сәтпаев көшесі: 145/1 үйлер; Щепетков көшесі: 122, 124, 126А, 126, 127/149, 128, 130, 131, 131Б, 133, 133А-135, 134, 134А, 134Г, 135, 140, 140А үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 51 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 12 шағынаудан: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 22/2, 26 үйлер.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 63 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы № 86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 10А шағынауданы: 1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 63 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы № 86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 6 шағынаудан: 1А, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А үйлер; 10а шағынауданы: 2, 3, 4; 12 шағынаудан:9, 9/1, 10 үйлер.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 51 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 7 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37 үйлер.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 51 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: микрорайон 6: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 46, 48, 50.
Избирательный участок № 156
Центр: город Алматы, микрорайон 6, 63, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 86 имени Габита Мусрепова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 6: 1, 2, 3, 3А, 3Б, 10, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63; микрорайон 7: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 19А.
Избирательный участок № 157
Центр: город Алматы, микрорайон 5, 8Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 27" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 5: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 6; микрорайон 2: 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 52А, 55.
Избирательный участок № 158
Центр: город Алматы, микрорайон 5, 8Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 27" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 5: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 32, 45А.
Избирательный участок № 159
Центр: город Алматы, микрорайон 5, 49А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 6" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 5: 21А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.51, 54:
Избирательный участок № 160
Центр: город Алматы, микрорайон 2, 59, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 104" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 2: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23А.
Избирательный участок № 161
Центр: город Алматы, микрорайон 2, 59, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 104" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 2: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38В, 40, 40А, 40Б, 40Г, 41, 42, 57:
Избирательный участок № 162
Центр: город Алматы, микрорайон 2, 54, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая больница № 2" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 163
Центр: город Алматы, микрорайон 5, 49А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 6" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Сайран": 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2/2, 2/4, 3 , 4, 5 , 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 13, 14; улица Садовникова: 180, 182, 184, 184А, 184Б, 186, 188, 190А, 192, 194, 194/1, 196.
Избирательный участок № 164
Центр: город Алматы, улица Жубанова, дом 1А, здание небюджетного некоммерческого учреждения "Алматинский юридический колледж".
Границы избирательного участка: микрорайон "Сайран": 84А, 114, 116, улица Утеген батыра: 11В 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 84Г, 86, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100; улица Толе би: 294/64.
Избирательный участок № 165

Сайлау учаскесінің шекаралары: 6 шағынаудан: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 46, 48, 50 үйлер.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 шағынаудан, 63 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы № 86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 6 шағынаудан: 1, 2, 3, 3А, 3-Б, 10, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63 үйлер; 7 шағынаудан: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 19А үйлер.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 8Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 27 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 5 шағынаудан: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6 үйлер; 2 шағынаудан: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 52А, 55 үйлер.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 8Б, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 27 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 5 шағынаудан: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 32, 45А үйлер.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 49А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 5 шағынаудан: 21А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2 шағынаудан, 59 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 2 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23А үйлер.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2 шағынаудан, 59 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 2 шағынаудан: 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 40, 40Г, 41, 42 үйлер.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2 шағынаудан, 54 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "№2 қалалық балалар клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 5 шағынаудан, 49А, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Сайран" шағынауданы: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 13 үйлер; Садовников көшесі: 180, 182, 184, 184А, 184Б, 186, 188, 190А, 192, 194, 194/1, 196 үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 1А үй, "Алматы заң колледжі" бюджеттік емес коммерциялық емес мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Сайран" шағынауданы: 84А, 114, 116 үйлер; Өтеген батыр көшесі: 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 84Г, 86, 88, 90, 92А, 92, 94, 96, 98, 100 үйлер.
№ 165 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Тастак-1" улица Фурката, 26А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 130 имени Ильяса Жансугурова" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Фурката: 5, 7, 9, 11, 13/31, 13; микрорайон "Тастак-1": 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 17, 18А, 18, 19А, 19, 20А, 20, 21, 24, 26; улица Ярмухамедова: 33, 35, 37, 37А, 39А, 43, 46А, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 56, 57; проспект Райымбека: 440, 442А, 442, 452, 454, 456, 456/7, 458, 458А, 460А, 464, 466; улица Толе би 281А; улица Утеген батыра: 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 40, 44, 46, 50, 52; улица Златоустовская: 1А, 2А, 3, 3А, 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 11А, 11Б, 13А, 15, 17Г, 17Б, 17, 17/2, 17В; улица Чиколева: 2, 2А.
Избирательный участок № 166
Центр: город Алматы, микрорайон "Тастак-1", 1В, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский государственный политехнический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Фурката: 59А, 60, 60А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 66; микрорайон "Тастак-1": 1, 1Б, 1В, 1/1, 1/12, 2, 3, 6А, 6Б, 6, 7, 8, 9, 10 60, 94; улица Сурикова: 52, 55, 57, 59, 61; улица Вилюйская: 54, 56, 84, 86, 88А, 88, 90, проспект Райымбека: 348/1 корпус 1, 348/1 корпус 2, 348/1 корпус 3, 348/1 корпус 4, 348/1 корпус 5, 348/1 корпус 6, 348/1 корпус 7, 348 корпус 8, 348 корпус 10; улица Толе би: 277;
Избирательный участок № 167
Центр: город Алматы, улица Кабдолова, 12, здание государственного коммунального казенное предприятия "Алматинский технологический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жубанова: 1, 1А, 2, 3, 3А, 5; улица Кабдолова: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 218/2А; микрорайон "Сайран": 118, 120; улица Утеген батыра: 73, 73А, 102, 104, 106, 108, 110, 114.
Избирательный участок № 168
Центр: город Алматы, улица Толе би, 287Б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский колледж автомобильный и модной индустрии" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Райымбека: 474, 474А, 474Б, 478, 478А, 480, 480А, 482, 482А, 482Б, 482В, 482Г, 482Д, 482Е, 482/8, 482/9, 482/10, 482/12, 484А, 484Б, 486, 486А, 486Б, 488, 488 корпус 1, 490, 490А, 490Б, 490/7, 490 корпус 1, 492, 492А, 494, 494А, 494Б, 494В, 496, 502А, 504, 506А, 506; улица Саина: 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5; улица Толе би: 285/8, 285/8 корпус 1, 285/8 корпус 2, 285/8 корпус 3, 285/8 корпус 4, 285/8 корпус 5, 285/8 корпус 6, 285/8 корпус 7, 285/8 корпус 8, 285/8 корпус 9, 285/8 корпус 10, 285/8 корпус 11, 285/8 корпус 12, 285/8 корпус 13, 285/8 корпус 14, 285/8 корпус 15, 285/8 корпус 16, 285/8 корпус 17, 287, 287А, 287Б, 291А; улица Утеген батыра: 3, 3А, 5, 5А, 5Б, 5Г, 5В, 5Д, 5Е, 5Н, 5/1, 5/3, 5/7, 5/9, 7, 7В, 7Г, 7Д, 7Е, 9, 9А, 29, 31, 31А, 33, 33А, 35, 37, 37А, 37Б, 37Ю, 39, 39А, 39А/1, 41, 45, 49, 51.
Избирательный участок № 169
Центр: город Алматы, улица Толе би, 303, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Колледж имени Динмухамеда Кунаева".
Границы избирательного участка: улица Саина: 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 14А, 14/1; улица Толе би: 293А, проспект Райымбек батыра, 508,510,512; улица Саина: 2, 2а.
Избирательный участок № 170
Центр: город Алматы, улица Саина, 32, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский строительно-технический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Жубанова: 11, 12А, 12,13, 18,37; улица Саина: 16/1, 16/2, 18, 20, 20А, 20/1, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 28, 32;
Избирательный участок № 171
Центр: город Алматы, улица Жубанова, 11, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 172

Орталығы: Алматы қаласы, "Тастақ-1" шағынауданы, Фуркат көшесі, 26А үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Ілияс Жансүгіров атындағы № 130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Фуркат көшесі: 5, 7, 9, 11, 13, "Тастақ-1" шағынауданы: 11, 12, 13, 14, 15А, 15, 17, 18А, 18, 19А, 19, 20А, 20, 21, 24, 26 үйлер; Ярмухамедов көшесі: 33, 35, 37, 37А, 39А, 43, 46А, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 56, 57 үйлер; Райымбек даңғылы: 440, 442А, 442, 452, 454, 456, 456/7, 458, 458А, 460А, 464, 466 үйлер; Өтеген батыр көшесі: 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 40, 44, 46, 50, 52 үйлер; Златоустовская көшесі: 1А, 3, 3А, 4, 5А, 5, 6А, 6, 7, 7А, 8, 9А, 9, 11, 11А, 11Б, 13А, 15, 17Г, 17Б, 17, 17/2, 17В үйлер; Чиколев көшесі: 2А, 2 үйлер.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Тастақ-1" шағынауданы, 1В үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Фуркат көшесі: 59А, 60, 60А, 61, 62, 63А, 63, 64, 65, 66 үйлер; "Тастақ-1" шағынауданы: 1, 1Б, 1В, 1/1, 1/12, 2, 3, 6А, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер; Суриков көшесі: 52, 55, 57, 59, 61 үйлер; Вилюйская көшесі: 54, 56, 84, 86, 88А, 88, 90 үйлер.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 12 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жұбанов көшесі: 1, 3, 3А, 5 үйлер; Қабдолов көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2 үйлер; Сайран шағынауданы: 118, 120 үйлер; Өтеген батыр көшесі: 73, 73А, 102, 104, 106, 108, 110, 114 үйлер.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 287Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Райымбек даңғылы: 474, 474А, 474Б, 478, 478А, 480, 480А, 482, 482А, 482Б, 482В, 482Г, 482Д, 482Е, 482/8, 482/9, 482/10, 482/12, 484А, 484Б, 486, 486А, 486Б, 488, 488 корпус 1, 490, 490А, 490Б, 490/7, 490 корпус1, 492, 492А, 494, 494А, 494Б, 494В, 496, 502А, 504, 506, 508, 510, 512 үйлер; Саин көшесі: 2, 2А, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5 үйлер; Төле би көшесі: 285/8, 285/8 корпус 1, 285/8 корпус 2, 285/8 корпус 3, 285/8 корпус 4, 285/8 корпус 5, 285/ 8 корпус 6, 285/8 корпус 7, 285/8 корпус 8, 285/8 корпус 9, 285/8 корпус 10, 285/8 корпус 11, 285/8 корпус 13, 285/8 корпус 15, 285/8 корпус 16, 287, 287А, 287Б, 291А үйлер; Өтеген батыр көшесі: 3, 3А, 5, 5А, 5Б, 5Г, 5В, 5Д, 5Е, 5Н, 5/1, 5/3, 5/7, 5/9, 7, 7Г, 7Д, 7Е, 9, 9А, 29, 31А, 31, 33, 33А, 35, 37, 37А, 37Б, 37Ю, 39, 39А, 39А/1, 41, 45, 49, 51 үйлер.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 303 үй, "Дінмұхамед Қонаев атындағы колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Саин көшесі: 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 14А, 14/1 үйлер.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саин көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы құрылыс-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жұбанов көшесі: 11, 13, 18 үйлер; Саин көшесі: 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20А, 20/1, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 28 үйлер.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 11 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "Қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 172 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Кабдолова, 28, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 5" Управления общественного здоровья города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 173
Центр: город Алматы, улица Жубанова, 68Б, здание коммунального государственного учреждение "Специальная организация образования" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: проспект Алтынсарина: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 5; улица Жубанова: 7, 7/1, 9, 68А, 68, 68/4; улица Кабдолова: 22; микрорайон 1: 18, 18А, 19, 20А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/3, 68/4.
Избирательный участок № 174
Центр: город Алматы, микрорайон 1, 37Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 111" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 1: 26А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60.
Избирательный участок № 175
Центр: город Алматы, микрорайон 1, 76А, здание государственного коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 97" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 1: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 19А, 20, 69, 73, 73А, 74А, 74, 76, 79, 80.
Избирательный участок № 176
Центр: город Алматы, улица Саина, 81А, здание филиала Некоммерческого акционерного общества "Университет Narxoz".
Границы избирательного участка: микрорайон 3: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 40А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/47, 63, 63А, 64, 65; микрорайон 1: 81А, 85; улица Саина; 83, 83/35А; улица Улугбека: 44;
Избирательный участок № 177
Центр: Центр: город Алматы, микрорайон 1, 37Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 111" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 1: 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41А, 75, 77, 77/3, 78.
улица Улугбека; 40Б:
Избирательный участок № 178
Центр: город Алматы, микрорайон 3, 52, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 122" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 3: 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17/18, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25/26, 26, 60.
Избирательный участок № 179
Центр: город Алматы, микрорайон 3, 52, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 122" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 3: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 37А, 38, 38А, 39А, 39Б 39, 57.
Избирательный участок № 180
Центр: город Алматы, микрорайон 3, 52, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 122" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон 4: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 42, 57, 70.
Избирательный участок № 181
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", дом 26, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1": 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 7А, 8, 10,10/1, 10/3, 11/7, 11/9.
Избирательный участок № 182
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", 26, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1А": 1Б, 2А, 3, 4, 5, 6, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 30А, 31, 31А, 31Б, 32.
Избирательный участок № 183
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", 26, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1А": 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14,16Б, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26А, 26Б, 27А, 27Б, 33, 34.
Избирательный участок № 184

Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 28 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "№ 5 Қалалық перзентхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жұбанов көшесі, 68Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Арнайы білім беру ұйымы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алтынсарин даңғылы: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 5 үйлер; Жұбанов көшесі: 7, 7/1, 9, 68А үйлер; Қабдолов көшесі: 22 үй; 1 шағынауданы: 18, 18А, 19, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/3, 68/4 үйлер.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 1 шағынаудан, 37Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 111 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 1 шағынаудан: 26А, 41, 42, 43, 44, 45, 45-А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-А, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60 үйлер.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 1 шағынаудан, 20А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№9 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 1 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 11-Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19А, 20, 69, 73, 73А, 74, 76, 79, 80 үйлер.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саин көшесі, 81А үй, "Narxoz университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 3 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/47, 63, 63А, 64, 65 үйлер.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 1 шағынаудан, 37Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 111 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 1 шағынаудан: 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41А, 75, 77, 77/3, 78 үйлер.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 3 шағынаудан, 52 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 122 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 3 шағынаудан: 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17/18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25/26, 60 үйлер.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 3 шағынаудан, 52 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 122 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 3 шағынаудан: 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 37А, 38, 38А, 39А, 39Б, 57 үйлер.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 3 шағынаудан, 52 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 122 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: 4 шағынаудан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынауданы, 26 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-1" шағынауданы: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 10/3, 11/7, 11/9 үйлер.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынауданы, 26 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-1А" шағынауданы: 3, 4, 5, 6, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 30А, 31, 31А, 31Б , 32 үйлер.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынауданы, 26 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай 1-а" шағынауданы: 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26А, 26Б, 27А, 27Б, 33, 34 үйлер.
№ 184 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 69А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 121" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2": 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 52, 53, 54, 54А, 66, 66А, 68, 68А, 75, 75А, 76.
Избирательный участок № 185
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 69А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 121" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2": 38, 39, 42, 43, 44, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73.
Избирательный участок № 186
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 42" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2": 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 41А, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Избирательный участок № 187
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 33, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 42" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-2": 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 34, 35, 36, 37, 40.
Избирательный участок № 188
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3Б", 27, здание Коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей-интернат "Білім-инновация".
Границы избирательного участка: микрорайон: "Аксай-3Б": 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 25, 27, 29, 30А, 32, 34, 38; микрорайон "Баян аул": 1, 3А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24А,25, 25А, 27, 28, 30, 31А, 31, 31/1,32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42А, 42, 43, 44, 45, 46Б, 46, 47А, 47, 48, 49, 50, 54А, 54, 55, 56, 57, 59, 61А, 62, 63; микрорайон "Баян аул-2": 2, 4, 5, 12, 13, 14, 15, 18.
Избирательный участок № 189
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3А", 54, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 123 имени Кожа Ахмета Яссауи" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-3": 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 34,36, 44:
Избирательный участок № 190
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3А", дом 54, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 123 имени Кожа Ахмета Яссауи" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-3А": 8, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 56, 58, 59, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 85, 87, 88, 89, 90, 91.
Избирательный участок № 191
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3А", дом 54, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 123 имени Кожа Ахмета Яссауи" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-3": 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 33 38, 54А, 56, 57, 61, 63, 63, 67, 76, 88; микрорайон "Аксай-3А": 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 192

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 69А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 121 жалпы білім беретін мектеп " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 52, 53, 54, 54А, 66, 66А, 68, 68А, 75, 75А, 76 үйлер.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 69А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 121 жалпы білім беретін мектеп " коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 38, 39, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 33 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 33 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-2" шағынауданы: 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 34, 35, 36, 40 үйлер.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы:  Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3Б" шағынауданы, 27 үй, "Мамандандырылған "Білім-инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3б" шағынауданы: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 25, 27, 29, 30А, 32, 34, 38 үйлер; "Баян ауыл" шағынауданы: 1, 3А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24А, 25А, 30, 31А, 34, 37, 38, 42А, 44, 45, 46, 46Б, 47А, 47, 48, 49, 50, 54, 54А, 55, 56, 57, 59, 61А, 62, 63 үйлер; "Баян ауыл-2" шағынауданы: 2, 4, 5, 12, 13, 14 үйлер.
№ 189 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3а" шағынауданы, 54 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "Қожа Ахмет Яссауи атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3" шағынауданы: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 34 үйлер.
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3а" шағынауданы, 54 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Қожа Ахмет Яссауи атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3А" шағынауданы: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 56, 58, 59, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 85, 87, 88, 89, 90, 91 үйлер.
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3А" шағынауданы, 54 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Қожа Ахмет Яссауи атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-3" шағынауданы: 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 25А, 26, 26-А, 27, 28, 33 үйлер; "Ақсай-3А" шағынауданы: 50, 51, 52, 53, 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
№ 192 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", 107, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 132" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4": 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок № 193
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", 107, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 132" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4": 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17А, 19, 101, 104, 105, 113, 117, 119, 119А, 121, 122, 123.
Избирательный участок № 194
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", 66, здание коммунального государственного учреждения "Специалезированный лицей № 126" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4": 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58А, 59, 61.
Избирательный участок № 195
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-4", 66, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 126" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-4": 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 102, 103.
Избирательный участок № 196
Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-5", 15, здание Республиканского государственного казҰнного предприятия "Общежитие Казахского Национального Аграрного университета".
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-5": 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 24А; микрорайон "Аксай-3Б": 18/5.
Избирательный участок № 197
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", 2, коммунального здание государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 117" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-2": 2, 2А, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38Б.
Избирательный участок № 198
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", 8В, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 141" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-1": 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29.
Избирательный участок № 199
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", 79, здание коммунального государственного учреждения Центр адаптации и поддержки выпускников социальных учреждений "Жастар үйі" управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынауданы, 107 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№132 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынауданы, 107 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 132 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 101, 104, 105, 119, 119А, 121, 122, 123 үйлер.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынауданы, 66 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 58А, 59, 61 үйлер.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-4" шағынауданы, 66 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-4" шағынауданы: 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 102, 103 үйлер.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-5" шағынауданы, 15 үй, "Қазақ Ұлттық Аграрлық Университетінің жатақханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-5" шағынауданы: 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20 үйлер.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынауданы, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-2" шағынауданы: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38Б үйлер.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынауданы, 8В үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 141 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-1" шағынауданы: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29 үйлер.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынауданы, 79 үй, Алматы қаласы білім басқармасының, әлеуметтік мекемелеренің түлектерін бейімдеу және қолдау орталығы - "Жастар үйі" коммунаналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-2": 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 79, 81, 85.
Избирательный участок № 200
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-1", 32А, здание Учреждения "Международный транспортно-гуманитарный университет".
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-3": 10,13, 14, 15, 16, 17, 22, 24, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 60А, 61, 64, 65, 66, 67, 69, 71.
Избирательный участок № 201
Центр: город Алматы, микрорайон "Достық" улица Садвакасова, 29 здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 155" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-4": 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 54, 71.
Избирательный участок № 202
Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-2", 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 117" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-2": 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; микрорайон "Жетысу-3" 15, 16, 17.
Избирательный участок № 203
Центр: Центр: город Алматы, микрорайон "Жетысу-1", 32-А, здание Учреждения "Международный транспортно-гуманитарный университет".
Границы избирательного участка: микрорайон "Жетысу-1": 30, 31, 32А, 32, 33А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55А, 92; микрорайон "Жетысу-3": 1А, 1Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 204
Центр: город Алматы, микрорайон "Достық" улица Жайдарман, 17А, здание Коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 15" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ақжайнақ микрорайон "Достық": 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10А, 11/63, 12, 13, 13А, 13/56, 14, 16, 17, 18/61, 18/61 корпус 1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 31 корпус 1, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52А, 55; улица Дастан микрорайон "Достық": 1, 2, 2А, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23Б, 24, 25, 26, 27, 27Б, 28, 29, 29/73, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 56, 57, 58/54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 82, 84; улица Жайдарман микрорайон "Достық": 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 10А, 10, 11, 11/55, 12, 13А, 13, 14, 15, 15В, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 36, 36 корпус 1, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 68, 70, 70 корпус 1, 72, 74, 74А, 76, 78, 82, 84, 84А, 86, 88; улица Қажығалиева микрорайон "Достық": 1, 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9А, 9/69, 10А 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 16, 16А, 16Б , 17А, 17Б, 17, 19/74, 21, 23, 23А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/65, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40У, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 54, 56/63, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76, 106, 168; улица Каргалинская микрорайон "Достық": 41, 42, 42А, 42/1, 43, 43А, 44, 44А, 44Акорпус1, 46, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 71А, 73, 78, 79, 88, 90; переулок Каргалинский микрорайон "Достық": 17Б, 23; улица Науметова микрорайон "Достық": 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 24Б, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68; улица Поля Гурдэ микрорайон "Достық": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/71, 46, 47, 48/72, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70А, 70, 74; улица Садвакасова микрорайон "Достық": 5, 11, 13, 58, 60, 60А , 66, 72, 80, 86, 92, 94, 100, 102; улица Сыйластык микрорайон "Достық": 1, 3А, 3, 5, 7, 7А, 9, 11, 13, 13А, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; улица Тәуке хан микрорайон "Достық": 43, 45, 46, 51, 52, 53, 57, 59, 60, 62, 64, 65, 68, 71, 73, 77А, 83; улица Тургенская микрорайон "Достық": 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35корпус1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 корпус 1, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78; улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достық": 47, 48, 49, 54, 55, 60, 66, 69, 72/1, 76, 79, 82; улица Яссауи микрорайон "Достық": 47, 49А, 53, 54А, 54, 56 корпус 1, 56, 59, 60, 62, 64, 67А, 69, 73, 73/29, 75, 76, 77, 82А, 84, 86, 88.
Избирательный участок № 205

Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-2" шағынауданы: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 79, 81, 85 үйлер.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-1" шағынауданы, 32А үй, "Халықаралық көліктік- гуманитарлық университет" мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-3" шағынауданы: 10, 13, 14, 15, 16, 17, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 69, 71 үйлер.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәдуақасов көшесі, 29 үй, "Достық" шағынауданы, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 155 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-4" шағынауданы: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-2" шағынауданы, 2 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 117 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-2" шағынауданы: 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80 үйлер.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Жетісу-1" шағынауданы, 32А үй, "Халықаралық көліктік- гуманитарлық университет" мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Жетісу-1" шағынауданы: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55А, 92 үйлер; "Жетісу-3" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 24 үйлер.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағынауданы, Жайдарман көшесі, 17А үй, "Достық" шағынауданы, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының "№ 15 қалалық емхана" ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Ақжайнақ көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10А, 11/63, 12, 13, 13А, 13/56, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52А үйлер; "Достық" шағынауданының Дастан көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23Б, 24, 25, 26, 27, 27Б, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 56, 57, 58/54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 82, 84 үйлер; "Достық" шағынауданының Жайдарман көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 10А, 10, 11, 11/55, 12, 13А, 13, 14, 15, 15В, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 36, 36 корпус 1, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62А, 64, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 82, 84, 84А, 86, 88 үйлер; "Достық" шағынауданының Қажығалиев көшесі: 1, 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 9/69, 10А, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 16, 16А, 16Б, 17А, 19/74, 21, 23, 23А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/65, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 54, 56/63, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76, 106, 168 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 33, 33А, 41, 42, 42А, 42/1, 43, 44, 44А, 46, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 71А, 73, 78, 79, 88, 90 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы тұйық көшесі: 17Б, 23 үйлер; "Достық" шағынауданының Науметов көшесі: 2А, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 24Б, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 64, 66, 68 үйлер; "Достық" шағынауданының Пол Гурдэ көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/71, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70А, 70, 74 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 5, 11, 13, 58, 60, 60А, 66, 72, 80, 86, 92, 94, 100, 102 үйлер; "Достық" шағынауданының Сыйластық көшесі: 1, 3А, 3, 5, 7, 7А, 9, 11, 13, 13А, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 78А үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 43, 45, 46, 51, 52, 53, 57, 59, 60, 62, 64, 65, 68, 71, 73, 77А, 83 үйлер; "Достық" шағынауданының Тургенская көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12А, 12, 13,14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23А, 23, 24, 25, 26А, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 27, 47, 48, 49, 54, 55, 60, 66, 69, 72/1, 76, 79, 82 үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 47, 49А, 53, 54, 56, 59, 60, 62, 64, 67А, 69, 73/29, 75, 76, 77, 84, 86, 88 үйлер.
№ 205 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Достық" улица Садвакасова, 27, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 153" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Ақбақай микрорайон "Достық": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19/93 20, 21корпус1, 21/104, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30Б, 30А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 корпус 1, 37, 37А, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45А, 46, 48, 50, 50 корпус 1, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62А, 62, 62крпус1, 64, 66, 68, 70А, 70, 72, 74; улица Ақжұніс микрорайон "Достық": 1/38, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7корпус1, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/117, 17, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 46А, 48, 50, 52, 52/1, 56, 57, 58А, 58, 59А, 60, 62; улица Ата Толгауы микрорайон "Достык": 1, 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ,12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;улица Баршынкент микрорайон "Достык" 1,2,4,5А,5,6, 7А, 7, 8А, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 13, 14, 15А, 15, 6, 17, 18, 19, 20, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 30А, 30, 31, 32, 33, 34, 35А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 44, 44А, 46А, 46, 48, 50, 52, 52/1, 56, 58, 60корпус1, 60, 62А, 62, 66, 68, 70, 70/97;улица Виноградова микрорайон "Достык" 2А, 3, 4, 5; улица Жеті Жарғы микрорайон "Достық": 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/3, 6, 7А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58Б, 60, 62, 64, 66; улица Каргалинская микрорайон "Достық": 38А, 56А, 58Б, 78, 80, 81А, 81Б, 82, 85А, 86, 87, 91, 91А, 91 Акорпус 1, 100, 101, 102, 106, 107, 108, 114, 117, 118, 120, 120/1, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 144 корпус 1, 146, 146А, 152; улица Науметова микрорайон "Достық": 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 15/79, 17, 19, 23, 25, 27, 29А, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41 корпус 1, 41; улица Розыбакиева микрорайон "Достық": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Садвакасова микрорайон "Достық": 15, 17, 19А, 19, 21, 21Б, 23, 25, 25А, 27, 35, 35 корпус 1, 108, 110, 116, 118, 128, 134, 138А, 140, 142А, 142, 150, 152, 154, 156, 158; улица Тағзым микрорайон "Достық": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; улица Тәуке хан микрорайон "Достық": 76, 80А, 86А, 86, 88, 89, 91, 93А, 94, 97, 100, 103, 108, 109, 110, 112, 115, 116, 116А, 118, 119А, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; улица Улагат микрорайон "Достык" 1, 1/1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9/125, 10, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 17А, 17, 18, 19, 20, 21 22 ,23, 24, 25, 26, 26//, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 52, 54;улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достык" 85А, 88, 89, 94, 94А, 95, 97, 94А, 95, 97, 99А,100, 103, 103/29корпус1, 105, 106, 108, 111, 114, 117, 117А, 119, 120, 122;119А, 120, 121, улица Яссауи микрорайон "Достық": 36/124, 71, 81, 83/34, 87, 87А, 89, 92, 94, 95, 97, 99/34, 100, 103, 105, 106, 108, 111, 114, 117, 117А, 119, 120, 122, 123,.125, 127, 129, 131, 133, 134, 136, 140;
Избирательный участок № 206

Орталығы: Алматы қаласы, Сәдуақасов көшесі, 27 үй, "Достық" шағынауданы, Алматы қаласы Білім басқармасының "№153 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Ақбақай көшесі: 1, 1/122, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30Б, 30А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 корпус 1, 37, 37А, 38, 39А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45А, 46, 48, 50, 50 корпус 1, 52, 52А, 54, 56, 58, 60, 62А, 62, 64, 66, 68, 70А, 70, 72, 74 үйлер; "Достық" шағынауданының Ақжүніс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 58А, 59А, 60, 62 үйлер; "Достық" шағынауданының Ата Толғауы көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер; "Достық" шағынауданының Баршынкент көшесі: 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 44А, 46, 46А, 48, 50, 52, 52/1, 56, 58, 60, 62, 62А, 66, 68, 70, 70/97 үйлер; "Достық" шағынауданының Жеті Жарғы көшесі: 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 5/3, 6, 7А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40А, 40, 41, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58Б, 60, 62, 64, 66 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 38А, 43А, 56А, 58Б, 80, 81А, 81Б, 82, 85А, 86, 87, 91А, 91, 100, 101, 102, 106, 107, 108, 114, 117, 118, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 144 корпус 1, 146, 146А, 152, 154 үйлер; "Достық" шағынауданының Науметов көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15А, 15, 15/79, 17, 19, 23, 25, 27, 29А, 29, 31, 33, 35, 37А, 37, 39, 41 үйлер; "Достық" шағынауданының Розыбакиев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Б, 9, 9А, 10 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 15, 17, 19А, 19, 21, 21Б, 23, 25, 25А, 27, 35, 35 корпус 1, 108, 110, 116, 118, 128, 134, 138А, 140, 142А, 142, 158 үйлер; "Достық" шағынауданының Тағзым көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 76, 80А, 86А, 86, 88, 89, 91, 93А, 94, 97, 100, 103, 108, 109, 110, 112, 115, 116, 116А, 118, 119А, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139 үйлер; "Достық" шағынауданының Ұлағат көшесі: 1, 1/1, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 16/1, 17А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 52, 54 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 85А, 88, 89, 94, 94А, 95, 99А, 100, 103, 103/29 корпус 1, 105, 110, 115, 116, 122, 122А үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 36/124, 71, 81, 82А, 83/34, 87А, 87, 89, 92, 94, 95, 97, 99/34, 100, 103, 105, 106, 108, 111, 114, 117, 117А, 119, 120, 122, 123, 125, 127, 129А, 131, 133, 134, 135, 136, 140 үйлер.
№ 206 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Достық" улица Садвакасова, 29, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 155" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Виноградова микрорайон "Достық": 5/1, 6, 6А, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16корпус1, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 44А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66; улица Дзержинского микрорайон "Достық": 3, 4, 4А, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 17; улица Ілтипат микрорайон "Достық": 2, 2А, 2А/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36корпус1, 36, 37, 38 корпус 1, 38, 39, 41, 43, 45Г, 45; улица Каргалинская микрорайон "Достық": 60, 60А, 62А, 62, 64, 123, 123А, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 153, 154, 155, 156, 158, 157, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 182, 184, 186, 188, 190, 190А, 194, 196; улица Паклиевского микрорайон "Достық": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17/134, 18, 19, 20, 21, 22, 24/12, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44А, 44, 46, 46А, 48; улица Рабат микрорайон "Достық": 4, 5, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 42А, 44; улица Розыбакиева микрорайон "Достық": 9А, 9Б, 10,13, 15, 16/2, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 36/19, 36А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 43/16, 43/1, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49корпус1, 50, 51, 52, 53 корпус 1, 53, 55, 56, 57, 59, 61; улица Садвакасова микрорайон "Достық": 39, 41,43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 173, 174, 175А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186А, 186/1, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216, 218/2, 220, 222, 222А, 224, 226, 228, 230, 232, 234; улица Тәуке хан микрорайон "Достық": 128, 130, 136, 138, 140, 141, 142, 141, 143, 144, 146, 147/15, 148, 148А, 149, 149 корпус 1, 150, 151, 152/15, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 184корпус 1, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194/1, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 217А, 219, 221; улица Терме микрорайон "Достық": 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27 корпус 1, 28, 29, 31, 33; улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достық": 123, 123А, 125, 127, 129, 131 131 корпус 1, 132, 133, 134А, 135; улица Яссауи микрорайон "Достық": 135, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156А, 157, 158/29А, 159, 159А, 160, 160А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 186А, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 192, 193.
Избирательный участок № 207

Орталығы: Алматы қаласы, Сәдуақасов көшесі, 29 үй, "Достық" шағынауданы, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 155 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Виноградов көшесі: 1, 5, 5/1, 6, 6А, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 44А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер; "Достық" шағынауданының Дзержинский көшесі: 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 17 үйлер; "Достық" шағынауданының Ілтипат көшесі: 2, 2А, 2А/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 60, 60А, 62А, 62, 64, 120, 120/1, 123, 123А, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 153, 155, 156, 158, 157, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 182, 184, 188, 190, 190А, 194, 196 үйлер; "Достық" шағынауданының Паклиевский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44А, 44, 46, 46А, 48 үйлер; "Достық" шағынауданының Рабат көшесі: 4, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 42А, 44 үйлер; "Достық" шағынауданының Розыбакиев көшесі: 13, 15, 16/2, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 35, 36, 36А, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 43, 43/16, 43/1, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 173, 174, 175А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 185, 186А, 186/1, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 200, 204, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 222А, 224, 226, 228, 230, 232, 234 үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 128, 130, 136, 138, 140, 142, 141, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 184 корпус 1, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194/1, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 217А, 219, 221 үйлер; "Достық" шағынауданының Терме көшесі: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 33 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135 үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156А, 157, 158, 159А, 159, 160, 160А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186А, 186, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 192, 193 үйлер.
№ 207 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-3Б", 27, здание Коммунального государственного учреждения "Специализированный лицей-интернат "Білім-инновация".
Границы избирательного участка: улица Аймұйсін микрорайон "Достық": 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 1У, 1/2, 2, 2/5, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 7, 8, 8Б, 8В, 9, 9А, 12, 13, 16, 19; улица Анет Баба микрорайон "Алтын бесик": 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 24, 32, 34, 35, 37, 39, 40, 40А, 42, 43, 47, 48, 51, 51А, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61; улица Жексенбаева микрорайон "Алтын бесик": 2, 4, 4А, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 20, 21, 23, 24, 24/3, 25, 27, 29, 32А, 32, 33, 36, 37, 38, 38/1, 40, 44, 44А, 44/1, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 59, 61, 65, 67; улица Каргалинская микрорайон "Достық": 1В, 2, 2А, 3, 5, 11, 15, 23, 24, 25; переулок Каргалинский микрорайон "Достық": 1В, 3, 4, 6, 8А, 8, 9, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 21, 21А, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 33А, 33Б, 33/1, 35А; микрорайон "Алтын бесик": 1, 1А, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11А, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 49, 52, 55, 56, 57, 60, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 79, 81, 84, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 98, 100, 101, 106, 107, 109, 111, 112А, 113, 114, 115, 125, 131, 133, 138, 139, 140А, 140, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 170/1, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 207, 207А, 209, 210, 210/1, 212, 213, 214, 214А, 218, 219, 220, 220А, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, улица Мырзабекова микрорайон "Алтын бесик": 4; проспект Райымбека: 540/8, 540/13, 540/12 540/10; улица Садвакасова микрорайон "Достық": 4, 4А, 6, 8; улица Сейхұн микрорайон "Достық": 3, 3/1, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10корпус1, 11, 12А, 12, 13, 14, 15Б, 16, 18, 20, 22, 24А, 26, 30А, 30Б, 36 46; улица Тәуке хан микрорайон "Достық": 1, 3, 4, 13/56А, улица Ташкентская микрорайон "Достық": 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14/1, 15, 17, 17А, 17Б, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23/1, 25, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 57, 61; улица Токпанова микрорайон "Алтын бесик": 1, 1А , 1/1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 30, 32, 32А, 33, 33/1, 33/2, 34, 34А, 34Б, 34Б корпус1, 35, 35 корпус 1, 36, 39, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53/1, 55/1, 55, 56, 58; улица Трудовая микрорайон "Достық": 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 76/4, 84, 88, 90, 90/1; улица Шанина микрорайон "Алтын бесик": 2, 2А, 4, 7, 8, 10, 11, 14, 17; улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достық": 2/35, 3, 4, 5, 6; улица Яссауи микрорайон "Достық": 3, 5, 5 корпус 1, 6, 8, 8/38, 56 корпус 1.
Избирательный участок № 208

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-3Б" шағынауданы, 27 үй, "Мамандандырылған "Білім-инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Аймүсін көшесі: 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 1/2, 2/5, 3, 3А, 3В, 3Б, 3Г, 3Д, 4, 4А, 5, 7, 8, 8Б, 9, 9А, 12, 16, 19 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданының Әнет Баба көшесі: 1, 2, 2А, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 24, 32, 34, 35, 37, 39, 40А, 40, 42, 43, 47, 48, 51, 51А, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданының Жексенбаев көшесі: 2, 4А, 4, 6, 7, 8/1, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18/1, 18, 18А, 19, 21, 23, 24, 24/3, 25, 29, 32А, 33, 36, 37, 38, 38/1, 40, 44, 44А, 44/1, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 57, 59, 61, 65, 67 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 1В, 2, 2А, 3, 4/2, 5, 11, 15, 23, 24, 25 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы тұйық көшесі: 1В, 3, 4, 6, 8А, 8, 9, 10, 11А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 21, 21А, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 33А, 33Б, 33/1, 35А, 169 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданы: 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11А, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 74, 75, 76А, 76, 79, 80, 81, 84, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 98, 99, 100, 101, 106, 107, 109, 110, 111, 112А, 113, 114, 115, 125, 126, 131, 133, 138, 139, 140А, 140, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 170/1, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 207, 207А, 209, 210, 210/1, 212, 213, 214, 214А, 218, 219, 220, 220А, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231 үйлер; Райымбек даңғылы: 540/8, 540/13, 540/12 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 4, 4А, 6, 8 үйлер; "Достық" шағынауданының Сейхұн көшесі: 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12А, 12, 13, 14, 15Б, 16, 18, 22, 24А, 26, 30А, 30Б, 36 үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 1, 3, 4, 13 үйлер; "Достық" шағынауданының Ташкент көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14/1, 15, 17А, 17Б, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 28Б, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 57, 61 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданының Тоқпанов көшесі: 1, 1А, 1/1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 30, 32, 32А, 33, 33/2, 34, 34А, 34Б, 34Б корпус 1, 35, 36, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 53/1, 55/1, 55, 56, 58, үйлер; "Достық" шағынауданының Трудовая көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64А, 64, 66, 66А, 68, 70, 72, 74, 76/4, 84, 88, 90, 90/1 үйлер; "Алтын бесік" шағынауданының Шанин көшесі: 2, 2А, 4, 7, 8, 10, 11, 14, 17 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 2/35, 3, 4, 5, 6 үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 3, 5, 5 корпус 1, 6, 8, 8/38, 56 корпус 1 үйлер.
№ 208 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 29/18, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 202" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-7": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А; микрорайон "Мамыр-1": 1, 2,/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 19, 20.
Избирательный участок № 209
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 173" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-1": 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21/2, 26/1 корпус 1, 26/1 корпус 2, 26/1 корпус 3, 26/1 корпус 4, 27; микрорайон "Мамыр-2": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 210
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 173" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-2": 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 20; микрорайон "Мамыр-3": 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 211
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 29/18, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 202" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр": 2, 5, микрорайон "Мамыр-4": 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15/2, 16А, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58А, 60, 61, 62А, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 83Б, 83В, 83Г, 83/4, 84, 85, 85А, 85Б, 86, 86А, 86Б, 87, 88, 90, 90А, 90Б, 90В, 90Д, 90Г, 92, 95, 95А, 96, 97, 98, 100, 100/2, 100/3, 101, 102, 102/4, 102/3, 102/5, 102/6, 102/10, 104, 104А, 104/7, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111Г, 111Д, 111Е, 111Е корпус1, 111Ж, 111/2, 111/3, 111/6, 112, 113, 114, 115, 116, 116/1, 116/3, 116/4, 116/5, 116/6, 116/7, 116/7А, 116/8, 116/9, 117, 117/1, 117/2, 117/3, 118, 119, 120, 120А, 121, 121А, 124, 125, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 143А, 144, 144Б, 144А, 145, 145А, 145Б, 145В, 148, 149, 149А, 150, 150А, 151, 151А, 153, 155, 155А, 156, 157, 158, 158А, 162, 163, 165, 166, 167, 176, 177, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 188А, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 198, 198А, 200, 200А, 200Б, 201, 202А, 203, 203А, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 216, 218, 220, 293, 294, 295, 296, 297, 299, 300, 301, 301А, 302, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, микрорайон "Мамыр-5": 5.
Избирательный участок № 212

Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 29/18 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 202 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары "Мамыр-7" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/3 , 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А үйлер; "Мамыр-1" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 19, 20 үйлер.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-1" шағынауданы: 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21/2, 26/1 корпус 1, 26/1 корпус 2, 26/1 корпус 3, 26/1 корпус 4, 27 үйлер; "Мамыр-2" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-2" шағынауданы: 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 20 үйлер; "Мамыр-3" шағынауданы: 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 29/18 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 202 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-4" шағынауданы: 1А, 2А, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15/2, 16А, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58А, 60, 61, 62А, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 73А, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 83А, 83Б, 83В, 83Г, 83/4, 84, 85, 85А, 85Б, 86, 86А, 86Б, 87, 88, 90, 90А, 90Б, 90В, 90Д, 90Г, 92, 95А, 95, 96, 97, 98, 100, 100/2, 100/3, 101, 102, 102/4, 102/3, 102/5, 102/6, 102/10, 102Б, 104, 104А, 104/7, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111Д, 111Е, 111Ж, 111/2, 111/3, 111/6, 112, 113, 114, 115, 116, 116/1, 116/3, 116/4, 116/6, 116/7, 116/7А, 116/8, 116/9, 117, 117/1, 117/2, 117/3, 118, 119, 120, 120А, 121, 124, 125, 131, 133, 136, 137, 138, 139, 141, 143А, 143, 144, 144Б, 144А, 145, 145А, 145Б, 145В, 148, 149А, 149, 150А, 150, 151, 151А, 153, 155А, 155, 156, 158А, 158, 162, 163, 167, 176, 177, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 188А, 190, 191, 192, 193, 194, 198, 198А, 200, 200А, 200Б, 201, 202А, 203, 203А, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 216, 218, 220, 293, 294, 295, 296, 297, 299, 300, 301, 301А, 302, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 үйлер.
№ 212 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-7", 8А, здание коммунального государственного учреждения "Центр социальных услуг - Шанырақ" Управления занятости и социальных программ города Алматы.
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 213
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр" улица Степная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 158" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Заречная микрорайон "Таугуль": 2, улица Керуентау микрорайон "Таугуль": 2/1, 3, 5, 6/2, 6, 7, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 18, 18А; микрорайон "Жазира": 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20Б, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31А, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46А, 46Б, 47, 47Б; микрорайон "Мамыр" 1Б, 1, 12А, 18; микрорайон "Таугуль" 16/1, 10, 13; микрорайон "Шабыт": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 69; улица Пролетарская микрорайон "Таугуль": 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/3, 16, 17, 18; Садовый Бульвар микрорайон "Мамыр": 1, 1/7, 2, 3, 4, 5; Солнечный проезд микрорайон "Мамыр": 1, 1Б, 1В, 3, 4, 6, 10, 12, 12А; улица Спортивная микрорайон "Мамыр": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 10, 12, 17; улица Степная микрорайон "Мамыр": 1/1, 2, 4; улица Тайбурыл микрорайон "Таугуль": 1, 6, 7, 8, 10, 11А, 14; улица Тойбастар микрорайон "Таугуль": 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Школьная микрорайон "Таугуль": 2, 4, 11, 16, 21, 25, 26, 27, 28, 28А, 29А, 31, 35, 38, 46, 47, 47А, 52, 223.
Избирательный участок № 214
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр" улица Степная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 158" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Афцинао микрорайон "Мамыр": 1, 2, 3, 3А, 4, 4корпус 1, 4корпус 2, 4корпус 3; улица Қоржын микрорайон "Таугуль": 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 26; микрорайон "Алмас": 1, 2, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8В, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 21Б, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 57Б, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 168 корпус 1, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 181А, 182, 183, 184, 184А, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 215, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 235, 236, 237, 238, 238/1, 239, 240, 241, 243, 244, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261; микрорайон "Таугуль": 5Г; микрорайон "Таугуль" (Мамыр): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 49, 196, 747; улица Таугуль микрорайон "Таугуль": 2, 5, 6, 8, 9, 19, 431, 537 736, 765.
Избирательный участок № 215
Центр: город Алматы, микрорайон "Куаныш", 58, здание негосударственного учреждения образоания "Лидер".
Границы избирательного участка: улица Аманжол микрорайон "Таугуль": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18А, 34, 40А; микрорайон "Атамекен": 1, 2, 3, 5, 6, 7А, 7, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 29, 30, 32, 33 33/1, 34, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 41, 41/1, 41А, 41Б, 42, 42А, 44А, 46, 49, 50, 51, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 66, 67, 68, 68/1, 69, 69А, 70Б, 70, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 75/1, 76, 77, 80, 82, 83, 83А, 84, 85, 85Г, 86, 90, 93, 93А, 95, 97, 98, 99А, 100, 101, 103, 105/1, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 119, 121/7, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 136А, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144/1, 145, 146, 147, 149, 149/1, 150, 150/1, 151, 151А, 152, 152/1, 153Г, 154, 156Е, 157, 157А, 158, 159А, 161, 162, 163, 164, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 182А, 183, 186, 187, 188, 188/1, 188/2, 189, 191, 194, 197, 198, 203, 204, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 216, 217, 218, 219, 223, 224, 225, 225А, 226, 226/1, 227, 228, 232, 233Б, 233, 234, 234/1, 235, 238, 239, 241, 241А, 241/1, 242/7, 242, 243, 244, 245, 250, 257, 258, 262, 265, 266; микрорайон "Дубок-2" микрорайон "Таугуль": 19, 21, 29, 35, 44, 75, 95, 98, 112, 128, 136А; микрорайон "Қуаныш": 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 7Б, 7В, 7Д, 7Е, 7/4, 7/5, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 8/3, 10, 11, 11Б, 12В, 12, 13, 14, 16, 17А,17/6, 17/7, 17/11, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 54, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 73А; улица Мустай Карима микрорайон " Таугуль": 1А, 8Б, 11В, 15, 17, 18, 20А, 23, 24, 30, 34, 38, 53, 55, 67, 68, 72, 73; улица Таугуль микрорайон "Таугуль": 10; улица Цветочная микрорайон "Таугуль": 1, 1Б, 1Г, 1Д, 1/2, 1/3, 1/4, 1/7, 1/8, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/24, 3, 5, 7, 9, 11, 100; улица Ықылас микрорайон "Таугуль": 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6/2, 6Г, 7, 7А, 7Б, 7Д, 7Е, 7К, 7/2, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Е, 8В/1, 8/2, 8/3, 10,.51.
Избирательный участок № 554

Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-7" шағынауданы, 8А үй, Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы "Шаңырақ - әлеуметтік қызмет орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр" шағынауданы, Степная көшесі, 8 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 158 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл" шағынауданының Керуентау көшесі: 2/1, 3, 5, 6/2, 6, 7, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 18, 18А үйлер; "Жазира" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24, 25А, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46Б, 47Б, 47 үйлер; "Шабыт" шағынауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Пролетар көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер; "Мамыр" шағынауданының Бақша бульвары: 1, 2, 3, 4, 5 үйлер; "Мамыр" шағынауданының Солнечный өткелі: 1, 1Б, 1В, 3, 4, 6, 10, 12, 12А үйлер; "Мамыр" шағынауданының Спортивная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 үйлер; "Мамыр" шағынауданының Степная көшесі: 1/1, 2, 4 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Тайбурыл көшесі: 1, 6, 7, 8, 10, 11А, 14 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Тойбастар көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер; "Таугүл" шағынауданы Школьная көшесі: 2, 4, 11, 16, 21, 25, 26, 27, 28, 28А, 29А, 31, 46, 47, 47А, 52, 223 үйлер.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Степная көшесі, 8 үй, "Мамыр" шағынауданы, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 158 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр" шағынауданының Афцинао көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4 корпус 3 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Қоржын көшесі: 1В, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 26 үйлер; "Алмас" шағынауданы: 1, 2, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8В, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 20Б, 20А, 21, 21А, 21Б, 22А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52А, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 167А, 168, 168 корпус 1, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 181А, 182, 183, 184А, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194А, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 215, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 243, 244, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 үйлер; "Таугүл" шағынауданы (Мамыр): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12 үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қуаныш" шағынауданы, 58 үй, "Faлым" Қазақ Ұлттық гимназиясы мемлекеттік емес мекеме ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл" шағынауданының Аманжол көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18А, 34, 40А үйлер; "Атамекен" шағынауданы: 1, 2, 3, 5, 6, 7А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 42А, 44А, 46, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 66, 67, 68, 68/1, 69, 69А, 70Б, 70, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 76, 77, 80, 82, 83, 83А, 84, 85, 85Г, 86, 90, 93, 93А, 95, 97, 98, 99А, 100, 101, 103, 105/1, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 136А, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 144/1, 145, 146, 147, 149, 150, 150/1, 151, 151А, 152, 152/1, 153Г, 154, 156Е, 157, 157А, 158, 159А, 161, 162, 163, 164, 168, 169, 171, 172, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 182А, 183, 186, 187, 188, 188/1, 188/2, 189, 191, 194, 197, 198, 203, 204, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 216, 217, 218, 219, 223, 224, 225, 225А, 226, 226/1, 227, 228, 232, 233Б, 233, 234, 234/1, 235, 238, 239, 241, 241А, 241/1, 242/7, 242, 243, 244, 245, 250, 257, 258, 262, 265, 266 үйлер; "Дубок-2" шағынауданы "Таугүл" шағынауданы: 19, 21, 29, 35, 75, 95, 98, 112, 128, 136А үйлер; "Қуаныш" шағынауданы: 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 7Б, 7Е, 7В, 7Д, 7/5, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 8/3, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 16, 17А, 17/6, 17/7, 17/11, 21, 24, 26, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 54, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 73А үйлер; "Таугүл" шағынауданының Цветочная көшесі: 1, 1Б, 1Г, 1Д, 1Ж, 1/2, 1/3, 1/4, 1/7, 1/8, 1/16, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/24, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Ықылас көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 6А, 6/2, 6Г, 7, 7А, 7Б, 7Д, 7Е, 7/2, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Е, 8/1, 8/3, 9, 10 үйлер.
№ 554 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 21/1, здание Учреждения "Международный транспортно-гуманитарный университет".
Границы избирательного участка: микрорайон "Мамыр-1": 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8; микрорайон "Мамыр-4": 311, 312, 313, 314, 315.
Избирательный участок № 565
Центр: город Алматы, микрорайон "Достык" улица Садвакасова, 27, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 153" управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аққөгершін микрорайон "Достық": 1/37, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29/1, 30, 30А, 31, 31Б, 32, 33, 33 корпус 1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67/1, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 86; улица Қарахан микрорайон "Достық": 1, 1А, 3, 4, 5, 5корпус1, 6, 7/33, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 корпус 1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 78; улица Каргалинская микрорайон "Достық": 4, 4 корпус 2, 6, 8, 8А, 9, 9 корпус 1, 10, 11Б, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15А, 16, 17, 20, 22, 26, 26А, 28, 28А, 29, 32, 34, 35, 36; улица Кемеңгер микрорайон "Достық": 1, 2, 3, 4, 4/3, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 54, 55, 56, 57, 57А, 57Б, 57Д, 58, 60, 60 корпус1, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 67, 70; улица Манат микрорайон "Достық": 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 6 корпус 1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/17, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 32А, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51 корпус 1, 52, 54, 56, 58, 60, 62; улица Яссауи микрорайон "Достық": 11, 12, 14, 16, 17, 18/23, 19, 20, 21/15, 22, 25, 25А, 28, 30, 31, 35, 35 корпус 1, 36, 41, 42, 44, 50; улица Садвакасова микрорайон "Достық": 18, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 52, 54; улица Серегина микрорайон "Достық": 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9 корпус1, 10, 10А/16, 11, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 14 корпус 1, 15, 16/10, 17, 18, 19, 19А, 20, 21А, 21/15, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 41 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 76; улица Сыйластық микрорайон "Достық": 2, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20А, 20/42, 22, 22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68 корпус 1, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 78А, 80, 80А, 80Б; улица Тәуке хан микрорайон "Достық": 9, 11А, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 28, 28А, 29, 34, 34 корпус 1, 35, 35А, 40; улица Трудовая микрорайон "Достық": 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 57; улица Фарида Шәріпова микрорайон "Достық": 11, 12, 16А, 17, 21, 22, 23/48, 27, 28, 33, 34, 34/1, 35, 40, 41, 42.
Избирательный участок № 582
Центр: город Алматы, улица Кабдолова, 12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Алматинский технологический колледж" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Толе би: 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7; улица Утеген батыра; 11Д корпус 10, 11Д корпус 6, 11Д корпус 7, 11Д корпус 8, 11Д корпус 9, 17Б корпус 1, 17Б корпус 2, 17Б корпус 3, 17Б корпус 4, 17/3, 21, 71А.
Избирательный участок № 583

Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 21/1 үй, "Халықаралық көліктік- гуманитарлық университет" мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Мамыр-1" шағынауданы: 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8 үйлер; "Мамыр-4" шағынауданы: 311, 312, 313, 314, 315 үйлер.
№ 565 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Достық" шағынауданы, Сәдуақасов көшесі, 27 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 153 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Достық" шағынауданының Ақ көгершін көшесі: 1/37, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29/1, 30, 30А, 31, 31Б, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53А, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 86 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарахан көшесі: 1, 1А, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7/33, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 78 үйлер; "Достық" шағынауданының Қарғалы көшесі: 4, 6, 8, 8А, 9, 9 корпус 1, 10, 12, 13А, 13, 14, 14А, 15А, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 29, 34, 35, 36 үйлер; "Достық" шағынауданының Кемеңгер көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 54, 55, 56, 57, 57А, 57Б, 57Д, 58, 60, 60 корпус 1, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 67, 70 үйлер; "Достық" шағынауданының Манат көшесі: 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 6 корпус 1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/17, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 32А, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51А, 51, 51/1, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер; "Достық" шағынауданының Яссауи көшесі: 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21/15, 22, 25А, 25, 28, 30, 31, 35, 35 корпус 1, 36, 41, 42, 44, 50 үйлер; "Достық" шағынауданының Сәдуақасов көшесі: 18, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 46, 52, 54 үйлер; "Достық" шағынауданының Серегин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9 корпус 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21А, 21/15, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 72, 73, 76 үйлер; "Достық" шағынауданының Сыйластық көшесі: 2, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 10, 12; 14, 16, 18, 20, 20А, 22, 22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 80, 80А, 80Б үйлер; "Достық" шағынауданының Тәуке хан көшесі: 9, 11А, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 28, 28А, 29, 34, 34/1, 35, 35А, 40 үйлер; "Достық" шағынауданының Трудовая көшесі: 1А, 1, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53А, 53, 57 үйлер; "Достық" шағынауданының Фарида Шәріпова көшесі: 11, 12, 16А, 17, 21, 22, 23, 28, 33, 34, 34/1, 35, 40, 41, 42 үйлер.
№ 582 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабдолов көшесі, 12 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Төле би көшесі: 298, 298/1, 298/3, 298/5, 298/6, 298/7 үйлер; Өтеген батыр көшесі: 17Б корпус 1, 17Б корпус 2, 17Б корпус 3, 17Б корпус 4, 17/3, 21, 71А үйлер.
№ 583 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-2", 69А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 121" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-5": 1, 1А, 2, 3Б , 3Г, 3Г корпус1, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 6, 25 корпус 7.
Избирательный участок № 584
Центр: город Алматы, микрорайон "Таугуль-3" улица Шаймерденова, 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия Жаңа Ғасыр № 175" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аскарова: 4, 6, 8, 10, 10А, 14/2, 14/3: улица Центральная: 7, 17, 22, 47, 51, 134; Садоводческое товарищество "Дархан": 38, 39; дом отдыха "Каргалы": 10, 11 , 12, 15, 15А, 16, 17, 19, 184Б; улица Жандосова: 184, 184А, 184Б, 184В, 184В блок 1, 184/7, 186; Садоводческое товарищество "Садовод": 5, 11, 12, 18, 20, 48, 53, 54, 65, 92, 93, 99, 103, 107, 117, 118, 129, 131, 134, 135, 136, 139, 140, 142, 144, 145, 148, 151, 152, 154, 160, 162А, 163, 163/1, 167, 170, 171, 172, 173, 177, 184, 186, 187, 192, 193, 196, 199, 203, 211, 224, 225, 226; улица "Сиреневая" 34/12; Садоводческое товарищество "Ветеран": 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14; Садоводческое товарищество "Восход": 7, 11, 13, 13/1, 14/1, 17, 17/1, 18, 19/1, 19/2, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 26, 28/3, 31; Тепличное хозяйство: 1А, 1, 2, 3, 4, 5; улица Торайгырова: 53/11, 53/15, 53/17, 53/20, 53/21, 53/35, 53/39, 53/44, 53/60, 57; улица Жазылбека: 1/5, 1, 1/6, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/8, 10, 11, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17/8, 17/15, 17, 17/21, 20; микрорайон "Таугуль-3" 148Б; улица Восточная Садоводческое товарищество "Восход": 15, 26; улица Ыкылас микрорайон "Таугуль" 17, 127А, 130, 133, 133/5.
Избирательный участок № 585
Центр: город Алматы, микрорайон "Мамыр-1", 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 173" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: улица Аманжол микрорайон "Таугуль": 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 46, 48, 48А, 48Б, 50А, 52, 60; улица Мұстай Кәрім микрорайон "Таугуль": 1, 1В, 2, 2А, 2Б, 2/7, 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 12/11, 12/12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12Д, 12/22, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 13, 13А, 14, 16, 17/4, 20, 21, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 39, 44 52, 60, 69; микрорайон "Астана": 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/13, 1/18, 1/18 корпус 1, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 6, 7, 7А, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 33, 35, 37, 38, 39, 40/1; улица Цветочная микрорайон "Таугуль": 1/16
Избирательный участок № 586
Центр: город Алматы, улица Утеген батыра, 11А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "ХАК".
Границы избирательного участка: закрытый.
Избирательный участок № 624

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-2" шағынауданы, 69А үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-5" шағынауданы: 1, 1А, 2, 3Б, 3Г, 3Г корпус 1, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 6, 25 корпус 7 үйлер.
№ 584 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шәймерденов көшесі, 21 үй, "Таугүл-3" шағынауданы, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 175 Жаңа Ғасыр гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл-3" шағынауданының Әділов көшесі: 37 үй; "Садовод" серіктестігінің Арычная көшесі: 129, 131/124, 224 үйлер; Асқаров көшесі: 4, 6, 8, 10, 10А, 14/2, 14/3 үйлер; Центральная көшесі: 7, 17, 22, 47, 134 үйлер; "Орталық бақша" серіктестігінің Садовод көшесі: 17, 51, 54, 136, 148, 154 үйлер; Садовое "Восход" серіктестігінің Центральная көшесі: 13 үй; Садовое "Дархан" серіктестігі: 38, 39 үйлер; "Қарғалы" демалыс үйі: 10, 11, 12, 15, 15А, 16, 17, 19 үйлер; Жандосов көшесі: 184, 184А, 184Б, 184В, 184Ж, 184В блок 1, 186 үйлер; "Садовод" бақша серіктестігінің Малиновая көшесі: 177 үй; "Садовод" бақша серіктестігі: 12, 18, 20, 53, 65, 93, 99, 135, 136, 139, 140, 142, 144, 148, 151, 152, 154, 160, 167, 170, 171, 172, 173, 186, 187, 192, 193, 196, 199, 203, 211, 225, 226, 227, 229 үйлер; "Ардагер" бақша серіктестігі: 2, 3, 5, 7, 8, 9 үйлер; "Восход" бақша серіктестігі: 7, 11, 13/1, 14/1, 17, 17/1, 18, 19/1, 21/1, 22, 23, 23/1, 26, 31 үйлер; Жылыжай шаруашылығы: 1А, 1, 2, 3, 4, 5 үйлер; Торайғыров көшесі: 53/11, 53/15, 53/17, 53/20, 53/35, 53/39, 53/44, 53/60 үйлер; Жазылбек көшесі: 1/5, 1, 1/6, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/8, 10, 11, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17/8, 17/15, 17, 17/21, 20 үйлер; Садовое "Восход" серіктестігінің Восточная көшесі: 15, 26 үйлер; Садовое "Восход" серіктестігінің Западная көшесі: 11, 177 үйлер.
№ 585 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Мамыр-1" шағынауданы, 21 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Таугүл" шағынауданының Аманжол көшесі: 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 48, 48А, 48Б, 50А, 52, 60 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Мұстай Кәрім көшесі: 1В, 1А, 1, 2, 2/8, 2Б, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11Б, 11А, 12, 12/1, 12/2, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12В, 12Д, 12/22, 13, 13А, 14, 15, 16, 28, 29, 44 үйлер; "Астана" шағынауданы: 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/13, 1/18, 1/18 корпус 1, 3, 3А, 3Б, 3Г, 4, 6, 7, 7А, 7/2, 7/3, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 33, 37, 38, 39, 40/1 үйлер; "Таугүл" шағынауданының Цветочная көшесі: 2, 2А үйлер.
№ 586 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтеген батыр көшесі, 11А үй, "ХАК" медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: жабық.
№ 624 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Аксай-1", 26, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 133" Управления образования города Алматы.
Границы избирательного участка: микрорайон "Аксай-1": 11, 11/10, 12, 13,14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; проспект Райымбека дом 522/1.

Орталығы: Алматы қаласы, "Ақсай-1" шағынауданы, 26 үй, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Ақсай-1" шағынауданы: 11, 11/10, 12, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25 үйлер; Райымбек даңғылы: 522/1 үй.