О признании утратившим силу решения акима Ауэзовского района города Алматы от 16 июня 2017 года № 02 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарата акима Ауэзовского района города Алматы" и его описания"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 5 августа 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 августа 2020 года № 1632
В соответствии статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Ауэзовского района города Алматы от 19 июня 2017 года № 02 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарата акима Ауэзовского района города Алматы" и его описания (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1393, опубликовано 20 июля 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы".
2. Государственно-правовому отделу аппарата акима Ауэзовского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях и на официальном интернет-ресурсе акима Ауэзовского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района Ш. Турсунбаева.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования.
Аким Ауэзовского района города Алматы С. Сайфеденов

"Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2017 жылғы 16 маусымдағы № 02 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 тамыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 тамызда № 1632 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Алматы қаласы Әуезов ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2017 жылғы 19 маусымдағы № 02 "Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1393 болып тіркелген, 2017 жылы 20 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда және Әуезов ауданы әкімінің ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімі аппаратының басшысы Ш.Тұрсынбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Әуезов ауданының әкімі С. Сайфеденов