О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 39/1 "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2020 года № 40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 марта 2020 года № 6092
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, статьями 104, 106, 108 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 11 декабря 2019 года № 39/1 (опубликовано 25 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5742) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 230 985 491,1 тысячи тенге:
налоговые поступления – 19 039 333 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 700 707,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 211 245 450,8 тысячи тенге;
2) затраты – 229 395 842,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 708 794,7 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 13 630 517,7 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 921 723 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 805 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 805 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 924 146 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 924 146 тысяч тенге:
поступление займов – 12 955 031,8 тысячи тенге;
погашение займов – 7 869 721 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 838 835,2 тысячи тенге.";
дополнить пунктами 11-1, 11-2 следующего содержания:
"11-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год целевые трансферты бюджетам районов и города Петропавловска.

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 40/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6092 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 104, 106, 108 және 111-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, 7-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" шешіміне (2019 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5742 болып тіркелді) келесі өзгерістермен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға, оның ішінде 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 230 985 491,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 039 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 700 707,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 211 245 450,8 мың теңге;
2) шығындар – 229 395 842,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 708 794,7 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 13 630 517,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 921 723 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 2 805 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 805 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 924 146 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 924 146 мың теңге:
қарыздар түсімі – 12 955 031,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 869 721 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 838 835,2 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 11-1, 11-2 тармақтармен толықтырылсын:
"11-1. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Петропавл қаласының бюджеттеріне нысаналы трансферттер көзделсін.

Распределение указанных трансфертов определяется постановлением акимата Северо-Казахстанской области о реализации решения Северо-Казахстанского областного маслихата об областном бюджете на 2020-2022 годы.
11-2. Предусмотреть расходы областного бюджета на 2020 год за счет возврата неиспользованных (недоиспользованных) в 2019 году целевых трансфертов из областного бюджета и республиканского бюджета, в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 5.";

Көрсетілген трансферттерді бөлу 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
11-2. 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен және республикалық бюджеттен берілген 2019 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілген нысаналы трансферттер есебінен 2020 жылға арналған облыстық бюджет шығыстары қарастырылсын.";

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
А.Асанова
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В.Бубенко
Приложение 1 к решению Северо-Казахстанский областной маслихат от 11 марта 2020 года № 40/2

көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Асанова
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В.Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты 2020 жылғы 11 наурызы № 40/2 шешіміне 1 қосымша

466 961
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 228 745
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 228 745
05
Здравоохранение
4 978 661
253
Управление здравоохранения области
4 978 661
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
127 020
006
Услуги по охране материнства и детства
197 167
007
Пропаганда здорового образа жизни
107 323
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
88 865
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
512
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 756
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
75 750
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
720 083
029
Областные базы специального медицинского снабжения
67 466
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 118 095
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
264 725
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
253
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
165 646
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 504 649
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 728 327
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
138 308
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
628 003
003
Социальная поддержка инвалидов
250 000
007
Капитальные расходы государственного органа
5 867
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
74 820
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

466 961
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 228 745
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 228 745
05
Денсаулық сақтау
4 978661
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 978 661
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 020
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
197 167
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
107 323
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 865
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
512
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 756
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
75 750
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
720 083
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
67 466
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 118 095
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
264 725
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
253
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитарлық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
165 646
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 504 649
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 728 327
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138308
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
628 003
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
250 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 867
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
74 820
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 903 615
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
72 088
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
301 335
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
45 850
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 282
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
465 288
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
63 210
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
154 340
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 912
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 618 409
261
Управление образования области
663 635
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
663 635
263
Управление внутренней политики области
48 535
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535
298
Управление государственной инспекции труда области
64 152
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 152
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 472 464,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
68 790,7
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
68 790,7
261
Управление образования области
33 479,4
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
33 479,4
273
Управление культуры, архивов и документации области
350
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
350
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 068 691,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

1 903 615
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
72 088
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
301 335
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
45 850
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 282
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
465 288
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызметкөрсету
63 210
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
154 340
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
4 912
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 618 409
261
Облыстың білім басқармасы
663 635
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
663 635
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
64 152
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
62 152
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 472 464,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
68 790,7
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
68 790,7
261
Облыстың білім басқармасы
33 479,4
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек"мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
33 479,4
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
350
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
350
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 068 691,4
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

11 085 546
018
Обезвреживание пестицидов
358,8
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
72 899
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
135 963
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 231
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
5 675 074
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 991 075
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 850 785
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
131 735
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
33 157
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 516 708
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 009 394
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
55 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
3 000
289
Управление предпринимательства и туризма области
100 000
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
100 000
719
Управление ветеринарии области
1 320 111,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
103 073
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
20 606,5
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
26 446,7
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
77 581
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных

11 085 546
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
358,8
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
72 899
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
135 963
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 231
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
5 675 074
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 991 075
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 850 785
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
131 735
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
33 157
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 516 708
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 009 394
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған"Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
55 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған"Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
3 000
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
100 000
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
100 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 320 111,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 073
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
20 606,5
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
26 446,7
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
77 581
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу

64 223,2
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
639 342,6
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 186
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
40 728
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
200 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
145 924,4
729
Управление земельной инспекции области
58 650
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
54 784
003
Капитальные расходы государственного органа
3 866
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 770 122
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 712 090
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
80 366
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
119 700
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 951 009
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
5 510 015
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
51 000
728
Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
58 032
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне
49 390
003
Капитальные расходы государственного органа
8 642
12
Транспорт и коммуникации
23 996 394,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
23 996 394,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
73 321,9
002
Развитие транспортной инфраструктуры
131 500
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 798 904,4
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
950 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 700 489
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
10 549 961
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 749 800,2
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам

64 223,2
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
639 342,6
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 186
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
40 728
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
200 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
145 924,4
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
58 650
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 784
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 866
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 770 122
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 712 090
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 366
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
119 700
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 951 009
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
5 510 015
129
Түркістан облысы Арыс қаласында төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шараларды өткізу
51 000
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
58 032
001
Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 390
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 642
12
Көлiк және коммуникация
23 996 394,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
23 996 394,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 321,9
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
131 500
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 798 904,4
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
950 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 700 489
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
10 549 961
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 749 800,2
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері

42 418
13
Прочие
5 966 311
253
Управление здравоохранения области
245 383
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
6 918
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
238 465
257
Управление финансов области
388 609
012
Резерв местного исполнительного органа области
388 609
261
Управление образования области
142 476
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
142 476
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
650 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
650 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 423 433
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
658 592
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
764 841
280
Управление индустриально-инновационного развития области
120 260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
53 854
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
66 406
285
Управление физической культуры и спорта области
513 054
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
513 054
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
90 000
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
90 000
289
Управление предпринимательства и туризма области
2 345 898
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
16 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 966 520
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 437
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
299 938
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"

42 418
13
Басқалар
5 966 311
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
245 383
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
6 918
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
238 465
257
Облыстың қаржы басқармасы
388 609
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
388 609
261
Облыстың білім басқармасы
142 476
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
142 476
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
650 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
650 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 423 433
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
658 592
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
764 841
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
120 260
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 854
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
66 406
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
513 054
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
513 054
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
90 000
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
90 000
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
2 345 898
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 966 520
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 437
015
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
299 938
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

36 003
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000
727
Управление экономики области
47 198
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
47 198
14
Обслуживание долга
25 848
257
Управление финансов области
25 848
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
23 730
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 118
15
Трансферты
55 051 719,9
257
Управление финансов области
55 051 719,9
007
Субвенции
54 129 408
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
428 986,3
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
493 325,6
3) Чистое бюджетное кредитование
5 708 794,7
Бюджетные кредиты
13 630 517,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
100 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
100 000
146
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита
100 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 584 168,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 584 168,1
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
9 584 168,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 406 427
255
Управление сельского хозяйства области
2 257 218
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
2 257 218
727
Управление экономики области
1 149 209
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 149 209
13
Прочие
539 922,6
289
Управление предпринимательства и туризма области
539 922,6
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах

36 003
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
727
Облыстың экономика басқармасы
47 198
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
47 198
14
Борышқа қызмет көрсету
25 848
257
Облыстың қаржы басқармасы
25 848
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
23 730
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 118
15
Трансферттер
55 051 719,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
55 051 719,9
007
Субвенциялар
54 129 408
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
428 986,3
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
493 325,6
3) Таза бюджеттік кредиттеу
5 708 794,7
Бюджеттік кредиттер
13 630 517,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
100 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
100 000
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу
100 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 584 168,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 584 168,1
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
9 584 168,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 406 427
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 257 218
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
2 257 218
727
Облыстың экономика басқармасы
1 149 209
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 149 209
13
Басқалар
539 922,6
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
539 922,6
069
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру