О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 39/1 "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 мая 2020 года № 43/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 июня 2020 года № 6331
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, статьями 106, 108 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 11 декабря 2019 года № 39/1 (опубликовано 25 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5742) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 247 528 295,1 тысячи тенге:
налоговые поступления – 19 091 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 218 460,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 226 218 254,8 тысячи тенге;
2) затраты – 254 885 269,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 833 171,9 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 26 754 894,9 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 921 723 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 904 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 3 904 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 094 146 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 094 146 тысяч тенге:
поступление займов – 36 125 031,8 тысячи тенге;
погашение займов – 7 869 721 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 838 835,2 тысячи тенге.";
в пункте 8 подпункт 47) изложить в следующей редакции:
"47) на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 мамырдағы № 43/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 6331 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 106, 108 және 111-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, 7-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/1 шешіміне (2019 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5742 болып тіркелді) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға, оның ішінде 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247 528 295,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 091 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 218 460,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 226 218 254,8 мың теңге;
2) шығындар – 254 885 269,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 833 171,9 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 26 754 894,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 921 723 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 3 904 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 3 904 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 094 146 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 094 146 мың теңге:
қарыздар түсімі – 36 125 031,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 869 721 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 838 835,2 мың теңге.";
8-тармақтағы 47) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"47) Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2020 год в сумме 584 341,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Притчин
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко

"11. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 584 341,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының төрағасы
В. Притчин
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко

152 609
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
628 003
003
Социальная поддержка инвалидов
200 408
007
Капитальные расходы государственного органа
5 867
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
74 820
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 908 894
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
72 088
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
301 335
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
45 850
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 282
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
465 288
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
72 324
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
184 852
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 881 673,8
261
Управление образования области
663 635
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
663 635
263
Управление внутренней политики области
48 535
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535
298
Управление государственной инспекции труда области
64 152
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 152
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 694 653
253
Управление координации занятости и социальных программ области
799 541,3
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"

152 609
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
628 003
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
200 408
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 867
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
74 820
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 908 894
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
72 088
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
301 335
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
45 850
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 282
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
465 288
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызметкөрсету
72 324
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
184 852
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 881 673,8
261
Облыстың білім басқармасы
663 635
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
663 635
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
64 152
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
62 152
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 694 653
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
799 541,3
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

799 541,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
280 798,8
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
280 798,8
261
Управление образования области
398 774,4
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
398 774,4
273
Управление культуры, архивов и документации области
119 187,9
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
119 187,9
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 553 675
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
91 138
005
Капитальные расходы государственного органа
6 040
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
575 181
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 504 177,7
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 870 292,7
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
438 401,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 690 211,7
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
4 378 232,1
285
Управление физической культуры и спорта области
240 966,9
010
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
240 966,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 301 708,7
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 301 708,7
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

799 541,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
280 798,8
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
280 798,8
261
Облыстың білім басқармасы
398 774,4
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
398 774,4
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
119 187,9
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
119 187,9
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 553 675
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 138
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 040
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
575 181
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 504 177,7
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 870 292,7
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
438 401,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 690 211,7
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
4 378 232,1
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
240 966,9
010
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
240 966,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 301 708,7
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 301 708,7
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

51 983 574,4
251
Управление земельных отношений области
53 169
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
53 169
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 392 703
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
80 443
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
35 962
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 148 558
006
Охрана животного мира
34 414
008
Мероприятия по охране окружающей среды
1 200
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 926
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
61 200
255
Управление сельского хозяйства области
48 858 541
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
224 862,2
002
Субсидирование развития семеноводства
2 070 747
003
Капитальные расходы государственного органа
1 200
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
12 055 546
018
Обезвреживание пестицидов
358,8
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
72 899
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
135 963
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 231
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
6 175 074
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 714 881
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
800 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
9 850 785
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
131 735
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
33 157
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

51 983 574,4
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
53 169
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 169
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 392 703
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 443
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
35 962
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 148 558
006
Жануарлар дүниесін қорғау
34 414
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
1 200
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
30 926
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
61 200
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
48 858 541
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
224 862,2
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 070 747
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
12 055 546
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
358,8
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
72 899
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
135 963
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 231
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
6 175 074
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 714 881
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
800 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
9 850 785
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
131 735
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
33 157
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

6 516 708
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 009 394
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
55 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
3 000
289
Управление предпринимательства и туризма области
300 000
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
300 000
719
Управление ветеринарии области
1 320 511,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
110 857
003
Капитальные расходы государственного органа
33 700,5
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
20 606,5
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
26 446,7
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
77 581
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
64 223,2
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
639 342,6
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 594,4
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
35 695,5
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
164 539,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
145 924,4
729
Управление земельной инспекции области
58 650
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
54 784
003
Капитальные расходы государственного органа
3 866
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 593 308,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 544 518,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне

6 516 708
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 009 394
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
55 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
3 000
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
300 000
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
300 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 320 511,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 857
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
33 700,5
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
20 606,5
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
26 446,7
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
77 581
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
64 223,2
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
639 342,6
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 594,4
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
35 695,5
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
164 539,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
145 924,4
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
58 650
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 784
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 866
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 593 308,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 544 518,2
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

660 929
280
Управление индустриально-инновационного развития области
120 260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
53 854
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
66 406
285
Управление физической культуры и спорта области
513 054
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
513 054
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 086 480,1
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
3 086 480,1
289
Управление предпринимательства и туризма области
3 846 898
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
16 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3 393 520
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 437
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
373 938
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
36 003
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000
727
Управление экономики области
42 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
42 000
14
Обслуживание долга
25 848
257
Управление финансов области
25 848
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
23 730
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 118
15
Трансферты
60 366 482,9
257
Управление финансов области
60 366 482,9
007
Субвенции
54 129 408
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
428 986,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

660 929
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
120 260
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 854
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
66 406
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
513 054
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
513 054
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 086 480,1
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
3 086 480,1
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
3 846 898
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 393 520
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 437
015
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
373 938
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 003
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
727
Облыстың экономика басқармасы
42 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
42 000
14
Борышқа қызмет көрсету
25 848
257
Облыстың қаржы басқармасы
25 848
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
23 730
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 118
15
Трансферттер
60 366 482,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
60 366 482,9
007
Субвенциялар
54 129 408
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
428 986,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

3 998 553
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1 061 210
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
493 325,6
3) Чистое бюджетное кредитование
18 833 171,9
Бюджетные кредиты
26 754 894,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 224 377,2
261
Управление образования области
2 590 119
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 590 119
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 809 748,7
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 809 748,7
273
Управление культуры, архивов и документации области
522 734,7
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
522 734,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 691 740,8
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 591 740,8
146
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита
100 000
285
Управление физической культуры и спорта области
44 638
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
44 638
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 265 396
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
4 265 396
289
Управление предпринимательства и туризма области
300 000
013
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"

3 998 553
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 061 210
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
493 325,6
3) Таза бюджеттік кредиттеу
18 833 171,9
Бюджеттік кредиттер
26 754 894,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 224 377,2
261
Облыстың білім басқармасы
2 590 119
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 590 119
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 809 748,7
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 809 748,7
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
522 734,7
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
522 734,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 691 740,8
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 591 740,8
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу
100 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
44 638
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
44 638
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 265 396
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
4 265 396
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
300 000
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру