Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 июня 2020 года № 597. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 июня 2020 года № 6354
В соответствии с пунктом 2 статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 597 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 маусымда № 6354 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 37-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска Б. Жумабеков
Утвержден постановлением
акимата города Петропавловска
от 12 июня 2020 года № 597
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Группы по назначению
Количество воспитанников в организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Ясли сад
государственные
частные
государственные
частные
Общего назначения
0

1. Қоса беріліп отырған 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі Б. Жумабеков
Петропавл қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 12 маусымы
№ 597 қаулысымен бекітілген
2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Тағайындау бойынша топтар
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Бөбекжай
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
Жалпы мақсаттағы
0