О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 35-1 "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2020 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6185
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 35-1 (опубликовано 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5770) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6362341,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 594294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11143 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5745404,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6400583,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1033072,3 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1048578,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15506 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1071314,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1071314,4 тысяч тенге:
поступление займов – 1048578,3 тысяч тенге;
погашение займов – 15506 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38242,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 33305,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель XXXVIII сессии маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области Ж.Ахметова
Секретарь маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области С.Муканов
Приложение
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 13 апреля 2020 года № 38-1
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 25 декабря 2019 года № 35-1
Бюджет Аккайынского района на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-1 "2020-2022 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 38-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6185 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-1 шешіміне (2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5770 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6362341,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 594294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11143 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5745404,3 мың теңге;
2) шығындар – 6400583,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1033072,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер -1048578,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15506 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1071314,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1071314,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1048578,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15506 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 38242,1 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020 жылына арналған аудан жергілікті атқарушы органның резерві 33305,7 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының XXXVIII сессиясының торағасы Ж.Ахметова
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының хатшысы С.Муканов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2020 жылғы 13 сәуірі
№ 38-1 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 35-1 шешіміне
1- қосымша
2020 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге