О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 6-38-18 "Об утверждении бюджета Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2020 года № 6-41-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 апреля 2020 года № 6203
В соответствии статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 6-38-18 (опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5789) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 486,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 543,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 943,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 943,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 134 120,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 134 120,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 136 577,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 136 577,2 тысяч тенге:
поступление займов – 134 120,8 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 456,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 6-2, 6-3 следующего содержания:
"6-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 16 000,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Имантауского сельского округа на 2020– 2022 годы.

"2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-38-18 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 6-41-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 6203 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-38-18 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5789 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджетін осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 486,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 543,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 943,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 943,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 134 120,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 134 120,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -136 577,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136 577,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 134 120,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 456,4 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 6-2, 6-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"6-2. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 16 000,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2020-2022 жылдарға арналған Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.

6-3. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов в сумме 134 120,8 тысяч тенге.
Распределение указанных кредитов из областного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Имантауского сельского округа на 2020– 2022 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

"6-3. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен ішкі қарыздар қаражатынан 134 120,8 мың теңге сомасында кредиттер ескерілсін.
Көрсетілген облыстық бюджеттен кредиттер бөлуі 2020-2022 жылдарға арналған Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.