О внесении изменений и дополнения в решение Айыртауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 6-38-19 "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2020 года № 6-47-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 ноября 2020 года № 6736
В соответствии статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 6-38-19 (опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5792) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казанского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 093,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 473,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 620,7 тысяч тенге;
2) затраты – 32 285,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 192,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 192,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 192,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть целевые текущие трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 4 917,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Казанского сельского округа на 2020-2022 годы.";

Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-38-19 "2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 6-47-10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 6736 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-38-19 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5792 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 093,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 473,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 620,7 мың теңге;
2) шығындар – 32 285,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 192,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 192,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 192,2 мың теңге.";
6- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 4 917,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2020-2022 жылдарға арналған Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";

дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2 Предусмотреть целевые текущие трансферты передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 9 036,7 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Казанского сельского округа на 2020-2022 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель XLVII сессии
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Байгарин
Секретарь Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов
Приложение
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 25 ноября 2020 года № 6-47-10
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 6-38-19
Бюджет Казанского сельского округа Айыртауского района на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

келесі мазмұндағы 6-2- тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 9 036,7 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2020-2022 жылдарға арналған Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихаты
XLVII сессиясының төрағасы
А.Байгарин
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанахметов
Айыртау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 қарашасы
№ 6-47-10 шешіміне
қосымша
Айыртау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 6-38-19 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5