Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2021-2023 годы
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года 6-49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 декабря 2020 года № 6868.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айыртауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 368 487,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 953 814,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 722,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 830,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 360 120,1 тысяч тенге;
2) затраты – 7 438 791,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 161 859,9 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 216 363,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 503,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -232 164,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 232 164,4 тысяч тенге:
поступление займов – 216 363,4 тысяч тенге;
погашение займов – 54 503,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 304,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.06.2021 № 7-7-11 (вводится в действие с 01.01.2021); от 4.08.2021 7-8-1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 12.10.2021 7-10-1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 09.12.2021 № 7-12-26 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) социальный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
2) налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, за исключением налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории сельского округа;
3) единый земельный налог;

2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-49-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 6868 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімінің 14-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 368 487,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 953 814,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 722,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 830,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 360 120,1 мың теңге;
2) шығындар – 7 438 791,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 161 859,9 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 216 363,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 503,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу –0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -232 164,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 232 164,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 216 363,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 54 503,5 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 304,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 28.06.2021 № 7-7-11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 4.08.2021 № 7-8-1 шешімі (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.10.2021 № 7-10-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 09.12.2021 № 7-12-26 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
1) облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
2) ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықты қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардың, дара кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
3) бірыңғай жер салығы;

4) акцизы на:
все виды спирта, произведенные на территории Республики Казахстан;
алкогольную продукцию, произведенную на территории Республики Казахстан;
пиво с объемным содержанием этилового спирта не более 0,5 процента, произведенное на территории Республики Казахстан;
табачные изделия, произведенные на территории Республики Казахстан;
легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для инвалидов), произведенные на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
5) плата за пользование земельными участками;
6) лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
7) плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности;
8) сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию, за исключением юридических лиц, являющихся коммерческими организациями, их филиалов и представительств;
9) сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
10) государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
1) доходы от коммунальной собственности:
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению акимата района;
дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности района;
доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности района;
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района, за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района, находящегося в управлении акимов сельского округа;
вознаграждения по кредитам, выданным из районного бюджета;
другие доходы от коммунальной собственности района;
2) поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
3) поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
4) штрафы, пени, санкции, взыскания налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета, за исключением штрафов, налагаемых акимами сельских округов;
5) другие неналоговые поступления в районный бюджет.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи основного капитала:

4) мыналарға:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттің барлық түріне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген алкоголь өніміне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген құрамындағы этил спиртінің көлемі 0,5 пайыздан аспайтын сыраға;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген темекі бұйымдарына;
Қазақстан Республикасының аумағында жасалған жеңіл автомобильдерге (мүгедектер үшін арнайы арналған қолмен басқарылатын немесе қолмен басқаруға бейімделген автомобильдерден басқа);
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
5) жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
6) қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
7) қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы;
8) коммерциялық ұйымдар болып табылатын заңды тұлғаларды, олардың филиалдары мен өкілдіктерін қоспағанда, заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
9) көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
10) республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж.
3. Аудандық бюджеттің кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
1) коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
аудан әкімдігінің шешімі бойынша құрылған коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
ауданның коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер;
ауданның коммуналдық меншігіндегі заңды тұлғаларға қатысу үлестеріне кірістер;
ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
ауданның коммуналдық меншігінен түсетін басқа да кірістер;
2) аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
3) аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
4) ауылдық округтердің әкімдері салатын айыппұлдарды қоспағанда, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
5) аудандық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірістері негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:

1) деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
2) поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
3) плата за продажу права аренды земельных участков.
5. Установить, что в районный бюджет зачисляются поступления от погашения выданных из районного бюджета кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в коммунальной собственности района, займов местного исполнительного органа района.
6. Предусмотреть бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в районный бюджет на 2021 год в сумме 4 356 883,0 тысяч тенге.
7. Учесть в бюджете района на 2021 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета и за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
3) развитие рынка труда;
4) установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
5) установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
6) приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов;
7) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл Ел бесігі";
8) реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета и целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан определяется постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2021-2023 годы".
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.06.2021 № 7-7-11 (вводится в действие с 01.01.2021).
8.Учесть в бюджете района на 2021 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Распределение сумм бюджетных кредитов определяется постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2021-2023 годы".

1) аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелерге бекітіп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
3) жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.
5. Аудандық бюджеттен берілген кредиттерді өтеуден, ауданның коммуналдық меншігіндегі мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, ауданның жергілікті атқарушы органының қарыздарын өтеуден түсетін түсімдер аудандық бюджеттің есебіне жатқызылады деп белгіленсін;
6. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке 2021 жылға берілетін бюджеттік субвенциялар 4 356 883,0 мың теңге сомасында көзделсін.
7. 2021 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
3) еңбек нарығын дамытуға;
4) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге;
5) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақы белгілеуге;
6) жұмыс күші артық өңірлерден қоныстанғандар үшін тұрғын үйді сатып алуға;
7) "Ауыл Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
8) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыруға.
Көрсетілген республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы" қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 28.06.2021 № 7-7-11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер ескерілсін.
Бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы" қаулысымен айқындалады.

9. Учесть в бюджете района на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2021-2023 годы".
10. Предусмотреть на 2021-2023 годы бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов согласно приложениям 4, 5, 6.
11. Предусмотреть на 2021-2023 годы целевые трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов согласно приложениям 7, 8, 9.
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа Айыртауского района на 2021 год в сумме 12 170,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12.10.2021 7-10-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
12-1. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2021 года и возврата неиспользованных (недоиспользованных) в 2020 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов согласно приложения 10.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11.02.2021 № 7-2-1 (вводится в действие с 01.01.2021).

9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін.
Көрсетілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы" қаулысымен айқындалады.
10. 2021-2023 жылдарға 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджетік субвенциялар көзделсін.
11. 2021-2023 жылдарға 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
12. 2021 жылға Айыртау аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 12 170,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 12- тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 12.10.2021 № 7-10-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12-1. 2021 жылғы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары мен республикалық және облыстық бюджеттен берілген 2020 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудан бюджетінде 10- қосымшаға сәйкес шығыстар қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 11.02.2021 № 7-2-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

13. Учесть в районном бюджете на 2021 год расходы за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов.
Распределение сумм кредитов определяется постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2021-2023 годы.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 09.04.2021 № 7-4-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
14.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель XLIX сессии,
секретарь Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б. Жанахметов
Приложение 1 к решению
Айыртауского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 6-49-1
Бюджет Айыртауского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.06.2021 № 7- 7-11 (вводится в действие с 01.01.2021); от 4.08.2021 7-8-1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 12.10.2021 7-10-1 (вводится в действие с 01.01.2021); от 09.12.2021 № 7-12-26 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

13. 2021 жылға арналған облыстық бюджеттің ішкі қарыздар қаражатынан берілетін кредиттер есебінен шығындар ескерілсін.
Кредиттер сомасын бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы" қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 09.04.2021 № 7-4-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы,
XLIX сессиясының төрағасы
Б. Жанахметов
Айыртау аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6-49-1
2021 жылға арналған Айыртау ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 28.06.2021 № 7-7-11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 4.08.2021 № 7-8-1 шешімі (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.10.2021 № 7-10-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 12.10.2021 № 7-10-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 09.12.2021 № 7-12-26 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

46 895,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа
39 984,0
Аппарат акима Камсактинского сельского округа
500,0
Аппарат акима Константиновского сельского округа
3 630,0
Аппарат акима Лобановского сельского округа
2 781,0
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
0
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
95 683,1
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Казанского сельского округа
95 683,1
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
12 812,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Володарского сельского округа
10 000,0
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
2 812,0
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
4 000,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Володарского сельского округа
4 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 119,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
28 119,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа
5 985,6
Аппарат акима Володарского сельского округа
9 710,0
Аппарат акима Елецкого сельского округа
433,4
Аппарат акима Имантауского сельского округа
5 000,0
Аппарат акима Каратальского сельского округа
25,0
Аппарат акима Константиновского сельского округа
185,0
Аппарат акима Лобановского сельского округа
4 280,0
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
2 500,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
31 110,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 110,9
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
31 110,9
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
31 110,9
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
31 110,9
Приложение 8
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 6-49-1
Распределение целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов на 2022 год
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
01
Государственные услуги общего характера
80 840,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

46 895,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Арықбалық ауылдық округі әкімінің аппараты
39 984,0
Қамсақты ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
Константиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 630,0
Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты
2 781,0
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту іс-шараларды іске асыруға
95 683,1
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Казанка ауылдық округі әкімінің аппараты
95 683,1
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
12 812,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
10 000,0
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
2 812,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4 000,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
4 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 119,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
28 119,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Арықбалық ауылдық округі әкімінің аппараты
5 985,6
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
9 710,0
Елецкий ауылдық округі әкімінің аппараты
433,4
Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты
5 000,0
Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты
25,0
Константиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
185,0
Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты
4 280,0
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
2 500,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
31 110,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 110,9
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
31 110,9
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
31 110,9
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
31 110,9
Айыртау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6-49-1 шешіміне
8 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Функционалдық топ
Атауы
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
80 840,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі