О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2019 года № 55-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 августа 2020 года № 64-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 августа 2020 года № 6480
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 55-1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5760) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2020 год следующих объемах:
1) доходы – 12 737 841,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 167 698 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 037,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 499 906,1 тысяча тенге;
2) затраты – 13 501 961,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 81 539 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 127 248 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 709 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 4 513,4 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4 513,4 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 841 145,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 841 145,6 тысяч тенге:
поступление займов – 742 303,6 тысяч тенге;
погашение займов – 45 709 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 144 551 тысяча тенге.";
пункт 9 дополнить подпунктами 48), 49), 50), 51) следующего содержания:
"48) строительство внешних сетей электроснабжения к молочно-товарной ферме в селе Привольное;
49) строительство внешних сетей водоснабжения к молочно-товарной ферме в селе Привольное;

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 12 тамыздағы № 64-6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 тамызда № 6480 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5760 болып тіркелді) келесі өзгерістермен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 737 841,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 167 698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 037,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 499 906,1 мың теңге;
2) шығындар – 13 501 961,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 81 539 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 127 248 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 709 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 4 513,4 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4 513,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 841 145,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 841 145,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 742 303,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45 709 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 144 551 мың теңге.";
9-тармақ келесі мазмұндағы 48), 49), 50), 51) тармақшаларымен толықтырылсын:
"48) Привольное ауылында сүт-тауар фермасына электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу;
49) Привольное ауылында сүт-тауар фермасына сумен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу;

50) обустройство детской игровой площадки в селе Токсан би;
51) оплата услуг образовательного портала для дистанционного обучения BilimMediaGroup.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области Н.Синдякина
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области Е.Адильбеков
Приложение
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 августа 2020 года № 64-6
Приложение 1
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 25 декабря 2019 года № 55-1
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

50) Тоқсан би ауылында балалар ойын алаңын жайластыру;
51) BilimMediaGroup қашықтықтан оқыту үшін білім беру порталының қызметтеріне ақы төлеу.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының сессиясының төрағасы Н.Синдякина
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының хатшысы Е.Адильбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихаты
2020 жылғы 12 тамызы
№ 64-6 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55-1 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

293 617
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 929
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
6 929
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 917 937,9
003
Общеобразовательное обучение
4 820 439
006
Дополнительное образование для детей
97 498,1
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
135 216,9
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
135 216,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
482 503
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 904
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
76 562
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 353
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка(детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
392
023
Методическая работа
25 165
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
27 918
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
315 209
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
725 623,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65 012
005
Государственная адресная социальная помощь
64 012
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 356
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 805
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3 551
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
453 579,8
002
Программа занятости
217 685
006
Оказание жилищной помощи
1 011
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 925,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 692
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
138 118
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

293 617
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 929
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
6 929
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 917 937,9
003
Жалпы білім беру
4 820 439
006
Балалар үшін қосымша білім беру
97 498,1
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
135 216,9
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорттан қосымша білім беру
135 216,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
482 503
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 904
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
76 562
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 353
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
392
023
Әдістемелік жұмыс
25 165
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа
27 918
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
315 209
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
725 623,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65 012
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
64 012
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 356
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 805
031
Жетім балаларды және ата-аналарыныңқамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3 551
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
453 579,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
217 685
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 011
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 925,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 692
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
138 118
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметін ұсыну

6 600
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 548,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 386
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 174
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 288
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17 924
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
148 290,1
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
148 290,1
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 944 293 ,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 600
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
33 600
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
66 508,8
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
66 508,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
271 200
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
271 200
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
44 638
009
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
44 638
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
894 975,5
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
364 651,5
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
146 493
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
373 831
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

6 600
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 548,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 386
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтікбағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 174
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 288
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 924
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
148 290,1
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қала, ауыл, қала, ауыл бюджеттеріне несие беру
148 290,1
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 944 293,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 600
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
33 600
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
66 508,8
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
66 508,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
271 200
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
271 200
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
44 638
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
44 638
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
894 975,5
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
364 651,5
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
146 493
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
373 831
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі