О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 8 января 2020 года № 56-8 "Об утверждении бюджета Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 ноября 2020 года № 68-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 ноября 2020 года № 6628
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 56-8 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5894) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 565 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 310,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 309,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 89 945 тысяч тенге;
2) затраты – 148 088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 49 523 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 523 тысячи тенге:
поступление займов – 46 765,6 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 757,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
И.Шаймерденов
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е.Адильбеков
Приложение
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 4 ноября 2020 года № 68-1
Приложение 1
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2020 года № 56-8
Бюджет на 2020 год Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 56-8 "2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы № 68-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қарашада № 6628 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 56-8 шешіміне (2020 жылғы 20 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5894 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 565 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 310,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 309,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 89 945 мың теңге;
2) шығындар – 148 088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 523 мың теңге:
қарыздар түсімі – 46 765,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 757,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының сессиясының төрағасы
И.Шаймерденов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының хатшысы
Е.Адильбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2020 жылғы 4 қарашасы
№ 68-1 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2020 жылғы 8 қаңтардағы
№ 56-8 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші Сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)