О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района от 25 декабря 2019 года № 45/263 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2020 года № 47/294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 апреля 2020 года № 6179
В соответствии со статьей 44, 104, 106, 109, 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 45/263 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" (опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5777) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 6 746 310,9 тысяч тенге;
налоговые поступления 458 484,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 168 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 437 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 256 221 тысяч тенге;
2) затраты 6 814 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 62 390 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 95 436 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 33 046 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 130 785,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 130 785,1 тысяч тенге;
поступление займов 95 436 тысяч тенге;
погашение займов 33 046 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 68 395,1 тысяч тенге;
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предусмотреть на 2020 год объемы трансфертов (субвенций), передаваемых из районного бюджета, бюджетам сельских округов в сумме 256 240 тысяч тенге, в том числе:
Алматинскому сельскому округу 12106 тысяч тенге;
Амангельдинскому сельскому округу 13478 тысяч тенге;
Булакскому сельскому округу 10499 тысяч тенге;
Бескудукскому сельскому округу 15350 тысяч тенге;
Волошинскому сельскому округу 10610 тысяч тенге;
Заградовскому сельскому округу 16104 тысяч тенге;
Заречному сельскому округу 22150 тысяч тенге;
Ильинскому сельскому округу 10472 тысяч тенге;
Корнеевскому сельскому округу 13419 тысяч тенге;
Николаевскому сельскому округу 10974 тысяч тенге;
Покровскому сельскому округу 23222 тысяч тенге;
Петровскому сельскому округу 9699 тысяч тенге;
Тарангульскому сельскому округу 12700 тысяч тенге;
Спасовскому сельскому округу 10872 тысяч тенге;
Ясновскому сельскому округу 24442 тысяч тенге;
Явленскому сельскому округу 40143 тысяч тенге.";

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45/263 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 47/294 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 сәуірде № 6179 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 44, 104, 106, 109, 111 – баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45/263 шешіміне (2020 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5777 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 746 310,9 мың теңге;
салықтық түсімдер 458 484,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 168 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 25 437 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 256 221 мың теңге;
2) шығындар 6 814 706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 62 390 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 95 436 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 33 046 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 130 785,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 130 785,1 мың теңге;
қарыздар түсімі 95 436 мың теңге;
қарыздарды өтеу 33 046 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 68 395,1 мың теңге.";
9 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2020 жылға трансферттер (субвенциялар) көлемі 256 240 мың теңге сомада қарастырылсын, соның ішінде:
Алматы ауылдық округіне 12106 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне 13478 мың теңге;
Бұлақ ауылдық округіне 10499 мың теңге;
Бесқұдық ауылдық округіне 15350 мың теңге;
Волошинка ауылдық округіне 10610 мың теңге;
Заградовка ауылдық округіне 16104 мың теңге;
Заречный ауылдық округіне 22150 мың теңге;
Ильинка ауылдық округіне 10472 мың теңге;
Корнеевка ауылдық округіне 13419 мың теңге;
Николаевка ауылдық округіне 10974 мың теңге;
Покровка ауылдық округіне 23222 мың теңге;
Петровка ауылдық округіне 9699 мың теңге;
Торанғұл ауылдық округіне 12700 мың теңге;
Спасовка ауылдық округіне 10872 мың теңге;
Ясновка ауылдық округіне 24442 мың теңге;
Явленка ауылдық округіне 40143 мың теңге.";

дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в расходах районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года возврат неиспользованных целевых трансфертов выделенных в 2019 финансовом году из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 27049,6 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 21035,1 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 64,2 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 20254,2 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
пункт 12 дополнить подпунктами 24), 25), 26), 27) следующего содержания:
"24) на приобретение и установку дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения;
25) на капитальный ремонт здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад "Балапан" (окна, двери, кровля);
26) на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Явленка по улице Коваленко 27А;
27) на капитальный ремонт Ясновской средней школы.";
в пункте 15 подпункты 4), 6), 7) исключить;
пункт 15 дополнить подпунктами 8), 9) следующего содержания:
"8) на текущий ремонт системы водоснабжения в селе Тауагаш Спасовского сельского округа;
9) на текущий ремонт системы водоснабжения в селе Сарман Спасовского сельского округа.";
дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Предусмотреть в бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета, бюджетам сельских округов в сумме 7858 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов определяется постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области.".
Пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Утвердить резерв местного исполнительного органа Есильского района на 2020 год в сумме 24 912 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложениями 5, 6 согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
Б.Койшибаев
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова

1-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-1. Аудандық бюджеттің шығыстарында қаржылық жылдың басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының нысаналы трансферттері есебінен 2019 қаржылық жылда республикалық бюджеттен бөлінген 27049,6 мың теңге сома, республикалық бюджеттен 21035,1 мың теңге сома, облыстық бюджеттен 64,2 мың теңге сомада бөлінген пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 5 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
1-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-2. Аудан бюджетінде қаржылық жылдың басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 20254,2 мың теңге сомада шығындар 6 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
12 - тармақ келесі мазмұндағы 24), 25), 26), 27) тармақшаларымен толықтырылсын:
"24) жергілікті маңыздағы автомобиль жолдарына жол белгілерін сатып алуға және орнатуға;
25) "Балапан" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының күрделі жөндеулеріне (терезе, есік, шатыр);
26) Явленка ауылында Коваленко көшесі, 27А мекенжайы бойынша дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына;
27) Ясновка орта мектебінің күрделі жөндеулеріне.";
15 - тармақта 4), 6), 7) тармақшалар алынып тасталсын;
15 - тармақ келесі мазмұндағы 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) Спасовка ауылдық округінің Тауағаш ауылында сумен жабдықтау жүйесінің ағымдағы жөндеу жұмыстарына;
9) Спасовка ауылдық округінің Сарман ауылында сумен жабдықтау жүйесінің ағымдағы жөндеу жұмыстарына.";
16-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"16-1. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі 7858 мың теңге сомада қарастырылсын.
Аталған тарнсферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.".
20 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"20. 2019 жылға арналған Есіл ауданының жергілікті атқарушы органның резерві 24 912 мың теңге сомада бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
аталған шешім осы шешімнің 2, 3 - қосымшаларына сәйкес 5, 6 - қосымшалармен толықтырылсын.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б.Койшибаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А.Бектасова

13 822
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
215 386
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32 161
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
180 183
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 285
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 757
02
Оборона
12 749
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 749
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 189
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 817
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
743
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 685
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 685
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 685
04
Образование
4 326 693
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 264 196
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
160 729
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 053
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту, и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
796
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
19 897
003
Общеобразовательное обучение
3 793 387
006
Дополнительное образование для детей
57 211
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26 323
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
144 838
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7 921
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
45 041
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

13 822
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
215 386
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 161
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
180 183
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 285
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 757
02
Қорғаныс
12 749
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 749
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 189
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 817
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
743
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 685
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 685
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 685
04
Білім беру
4 326 693
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 264 196
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
160 729
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8 053
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
796
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19 897
003
Жалпы білім беру
3 793 387
006
Балаларға қосымша білім беру
57 211
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 323
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
144 838
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 921
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45 041
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

62 497
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
62 497
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
438 120
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
383 750
002
Программа занятости
112 313
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 787
005
Государственная адресная социальная помощь
65 382
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 578
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
101 829
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 276
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39 600
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17 985
464
Отдел образования района (города областного значения)
17 472
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 540
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 299
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных пунктов, переданных временной семье
3 633
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 992
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 331
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 575
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
804 356
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
125 708
015
Освещение улиц в населенных пунктах
2 500
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
108 208
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
15 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

62 497
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
62 497
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
438 120
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
383 750
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
112 313
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 787
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
65 382
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 578
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
101 829
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
5 276
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39 600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 985
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17 472
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 540
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 299
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
3 633
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 898
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 992
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 331
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 575
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
804 356
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
125 708
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
2 500
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
108 208
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
15 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
27 049,6
Всего:
48 148,9
Приложение 3 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2020 года № 47/294
Приложение 6 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 45/263
Направление свободных остатков бюджетных средств сложившихся на 1 января 2020 года
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2020 год
01
Государственные услуги общего характера

054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
27 049,6
Барлығы:
48 148,9
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 47/294 шешіміне 3 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45/263 шешіміне 6 - қосымша
2020 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын бағыттау
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы (мың теңге) 2020 жыл
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер