Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 сентября 2020 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 сентября 2020 года № 6549
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы, согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района
Северо-Казахстанской области М. Ескендиров
Приложение 1
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Пресноредутскому сельскому округу
Приложение 2
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Первомайскому сельскому округу
Приложение 3
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Казанскому сельскому округу
Приложение 4
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Пресновскому сельскому округу
Приложение 5
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Кладбинскому сельскому округу
Приложение 6
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Озерному сельскому округу
Приложение 7
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Майбалыкскому сельскому округу
Приложение 8
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Благовещенскому сельскому округу
Приложение 9
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Мирному сельскому округу
Приложение 10
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Архангельскому сельскому округу
Приложение 11
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Троицкому сельскому округу
Приложение 12
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Кайранкольскому сельскому округу
Приложение 13
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2020 года № 210
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Жамбылскому сельскому округу

2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 210 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қыркүйекте № 6549 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкімі М. Ескендиров
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
1-қосымша
Пресноредуть ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
2-қосымша
Первомай ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
3-қосымша
Казанка ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
4-қосымша
Преснов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
5-қосымша
Кладбинка ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
6-қосымша
Озерный ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
7-қосымша
Майбалық ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
8-қосымша
Благовещенка ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
9-қосымша
Мирный ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
10-қосымша
Архангелка ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
11-қосымша
Троицк ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
12-қосымша
Қайранкөл ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 210 қаулысына
13-қосымша
Жамбыл ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы