О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 6 января 2020 года № 44/3 "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 56/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 декабря 2020 года № 6852
В соответствии со статьями 106, 109-1 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 44/3 (опубликовано 22 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5953) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казанского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 054 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 106 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 948 тысяч тенге;
2) затраты – 34 054 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступления за счет трансфертов из областного бюджета на приобретение и установку дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения в сумме 1 109 тысяч тенге;";

Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44/3 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 56/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 6852 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44/3 шешіміне (2020 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5953 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 12, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 054 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 948 мың теңге;
2) шығындар – 34 054 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарына жол белгілерін сатып алуға және орнатуға облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 1 109 мың теңге сомасында түсімдер ескерілсін;";

дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступления трансфертов из районного бюджета в сумме 9 277 тысяч тенге, в том числе:
1) на очистку внутрипоселковых дорог от снега в зимний период – 277 тысяч тенге;
2) на содержание сельского клуба в селе Екатериновка – 2 000 тысяч тенге;
3) на устройство уличного освещения – 7 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Жамбылского района
В. Волков
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Б. Мусабаев
Приложение к решению
маслихата Жамбылского района
Северо-Казахстанской области

мынадай мазмұндағы 5-2-тармақпен толықтырылсын:
"5-2. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен трансферттер түсімдері 9 277 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
1) қысқы кезеңде кентішілік жолдарды қардан тазалауға – 277 мың теңге;
2) Екатериновка ауылында ауылдық клуб ғимаратын ұстауға – 2 000 мың теңге;
3) көше жарықтарын орнатуға – 7 000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
В. Волков
Жамбыл ауданы мәслихатының
хатшысы
Б. Мусабаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының