О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 49/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 59/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 декабря 2020 года № 6847
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 49/1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5766) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 870 275 тысяч тенге:
налоговые поступления – 920 239,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 608,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 442 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 883 984,3 тысяч тенге;
2) затраты – 10 918 501,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 152 873 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 202 709 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 836 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 201 099,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 201 099,7 тысяч тенге:
поступление займов – 1 202 697 тысяч тенге;
погашение займов – 49 836 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 238,7 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Н. Рахимов
Секретарь
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Молдахметова
Приложение к решению
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/1 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 59/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 6847 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/1 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5766 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 870 275 мың теңге:
салықтық түсімдер – 920 239,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 608,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 442 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 883 984,3 мың теңге;
2) шығындар – 10 918 501,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 152 873 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 202 709 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 836 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 201 099,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 201 099,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 202 697 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 836 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 238,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтістүк Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Н. Рахимов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының
хатшысы
А. Молдахметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының

18 730,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
140 781,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
139 768,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1 013,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
241 984,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 803,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4 392,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
123 007,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
112 780,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 744 973,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
49 418,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 695 555,0
02
Оборона
19 136,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19 136,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 380
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 458
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
298,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
840
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
840
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
840
04
Образование
5 216 061,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
482 881,4
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
118 805,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
364 076,4
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
82 093,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
82 093,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 370 556,9
003
Общеобразовательное обучение

18 730,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
140 781,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз етужөніндегі қызметтер
139 768,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 013,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
241 984,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 803,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4 392,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іскеасыру жөніндегі қызметтер
123 007,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
112 780,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 744 973,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 418,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 695 555,0
02
Қорғаныс
19 136,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19 136,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 380
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 458
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
298,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
840
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
840
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
840
04
Бiлiм беру
5 216 061,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
482 881,4
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
118 805,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
364 076,4
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
82 093,0
457
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
82 093,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 370 556,9
003
Жалпы білім беру

4 296 753,0
006
Дополнительное образование для детей
73 803,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
280 530,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 039,6
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
79 211
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 084,2
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
418
023
Методическая работа
28 447,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 050,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
120 279,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
599 159,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117 287,0
005
Государственная адресная социальная помощь
117 287,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
24 075,7
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
16 888,5
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
7 187,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
457 796,7
002
Программа занятости
167 789,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 043,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
563
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
140 316
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 066
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 238,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 213
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 386
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

4 296 753,0
006
Балаларға қосымша білім беру
73 803,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
280 530,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 039,6
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерүшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
79 211
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) айсайынға ақшалай қаражат төлемі
16 084,2
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
418
023
Әдістемелік жұмыс
28 447,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 050,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
120 279,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
599 159,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117 287,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
117 287,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
24 075,7
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
16 888,5
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
7 187,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
457 796,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
167 789,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 043,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
563
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
140 316
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 066
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 238,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 213
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 386
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

18 181
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
790 553,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 755,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
19 755,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
75 783,4
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
75 783,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
562 427,5
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
147 040,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
415 386,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132 587,7
013
Развитие коммунального хозяйства
77 795,7
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
28 555
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
36 005
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
230 900,8
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
49 358,5
003
Поддержка культурно-досуговой работы
46 504,5
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
109
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2745
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
58 199
006
Функционирование районных (городских) библиотек
54 845
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3 354
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18 351,5
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
18 351,5
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
75 377,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
18 581,8
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
55 795,6
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30 057,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

18 181
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
790 553,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 755,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
19 755,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
75 783,4
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
75 783,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
562 427,5
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
147 040,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
415 386,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132 587,7
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
77 795,7
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
28 555
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
36 005
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
230 900,8
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
49 358,5
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
46 504,5
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
109
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2745
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
58 199
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
54 845
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
3 354
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18 351,5
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
18 351,5
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
75 377,4
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 581,8
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
55 795,6
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30 057,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

22 617,5
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7 440
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
118 021,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 428,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26 428,8
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
71 114,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии
35 114,3
005
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
11 823
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24 177
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 478,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20 478,7
12
Транспорт и коммуникации
547 814,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
547 814,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14 420,4
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
516 022,2
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
17 372,0
13
Прочие
1 009 721,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 575
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
40 575
464
Отдел образования района (города областного значения)
453 028,8
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
320 353,8
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
132 675
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
516 117,6
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
496 639,8
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
19 477,8
14
Обслуживание долга
107,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
107,9
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

22 617,5
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7 440
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
118 021,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 428,8
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26 428,8
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
71 114,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, қәсіпкерлік және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 114,3
005
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 823
009
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24 177
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 478,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 478,7
12
Көлік және коммуникация
547 814,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
547 814,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 420,4
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
516 022,2
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
17 372,0
13
Басқалар
1 009 721,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 575
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
40 575
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
453 028,8
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
320 353,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
132 675
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
516 117,6
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
496 639,8
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
19 477,8
14
Борышқа қызмет көрсету
107,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
107,9
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

107,9
15
Трансферты
239 715,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
239 715,1
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
7 667,8
038
Субвенции
213 583
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
18 464,3
3) Чистое бюджетное кредитование
1 152 873
Бюджетные кредиты
1 202 709
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
359 067,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
359 067,2
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
359 067,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
241 092,8
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения))
34 803
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
34 803
464
Отдел образования района (города областного значения)
61 335
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
61 335
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
144 954,8
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
105 807,7
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
39 147,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
224 030
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
224 030
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
224 030
12
Транспорт и коммуникации
378 519
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
378 519
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
37 930,2
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
340 588,8
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
5
Погашение бюджетных кредитов
49 836
01
Погашение бюджетных кредитов
49 836
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
49 836

107,9
15
Трансферттер
239 715,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
239 715,1
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
7 667,8
038
Cубвенциялар
213 583
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
18 464,3
3) Таза бюджеттік кредиттеу
1 152 873
Бюджеттік кредиттер
1 202 709
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
359 067,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
359 067,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
359 067,2
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
241 092,8
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
34 803
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
34 803
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
61 335
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
61 335
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
144 954,8
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
105 807,7
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
39 147,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
224 030
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
224 030
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
224 030
12
Көлік және коммуникация
378 519
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
378 519
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37 930,2
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
340 588,8
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
49 836
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
49 836
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
49 836