О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 62/2 "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2020 года № 79/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 декабря 2020 года № 6739
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 62/2 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5765) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –6386970,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 558943 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 9135,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5243 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5813648,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6445140,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 378655,3 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 388141,3 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9486 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 800 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 800 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 437625,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 437625,4 тысяч тенге;
поступления займов – 388141,3 тысяч тенге;
погашение займов – 9486 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 58970,1 тысяч тенге.";
пункт 6-1 изложить в новой редакции:
"6-1. Предусмотреть в бюджете Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета в бюджеты:
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казахстанской области" в сумме 127639,3 тысяч тенге;

Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 79/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 6739 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 62/2 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5765 болып тіркелді) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6386970,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 558943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9135,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5243 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5813648,9 мың теңге;
2) шығындар – 6445140,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 378655,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 388141,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9486 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 800 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 800 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -437625,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 437625,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 388141,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9486 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 58970,1 мың теңге.";
6-1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6-1. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының бюджетінде аудандық бюджеттен бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін:
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 127639,3 мың теңге сомасында;

коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 6088,5 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 8685,8 тысяч тенге;
государственного учреждения "Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 3676,4 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 11690,2 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 15358,7 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 6044,8 тысяч тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 5592,8 тысячи тенге;
коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"– 4346,7 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 3), 4), 5) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) 42246 тысяча тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
на адресную социальную помощь –14971 тысяч тенге,
на гарантированный социальный пакет - 27275 тысяч тенге;
2) 8537 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами (подгузниками, мочеприемниками и калоприемниками) – 4626 тысячи тенге,
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств, предоставляемых инвалидам – 3911 тысяч тенге;
3) 95427 тысячи тенге на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 "Об утверждении Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" (далее - Государственная программа развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"), в том числе:
информационная работа – 16 тысяч тенге,
частичное субсидирование заработной платы – 8736 тысячи тенге,
предоставление субсидий на переезд – 10890 тысяч тенге,
молодежная практика – 9029 тысяч тенге,
на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат– 9674 тысяч тенге,

"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 6088,5 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 8685,8 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознамен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне – 3676,4 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 11690,2 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 15358,7 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 6044,8 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 5592,8 мың теңге;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 4346,7 мың теңге.";
7-тармақтың 1), 2), 3), 4), тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) 42246 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, соның ішінде:
атаулы әлеуметтік көмекке – 14971 мың теңге,
кепілдікті әлеуметтік пакетке – 27275 мың теңге;
2) 8537 мың теңге - Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға, соның ішінде:
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен (жөргектермен, несеп қабылдағыштармен, нәжіс қабылдағыштармен) қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту – 4626 мың теңге;
мүгедектерге берілетін техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдардың тізбесін кеңейту – 3911 мың теңге;
3) 95427 мың теңге - Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 қаулысымен бекітілген нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға (бұдан әрі- нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы), соның ішінде:
ақпараттық жұмыс – 16 мың теңге,
жалақыны бөлшектеп субсидиялау – 8736 мың теңге,
көшуге субсидия беру – 10980 мың теңге,
жастар тәжірибесі – 9029 мың теңге,
тұрғын үйді жалдауға (жалға) беруге және коммуналдық шығындарды өтеуге – 9674 мың теңге,

гранты переселенцам на реализацию новых бизнес-идей (200 месячных расчетных показателей) – 34085 тысяч тенге,
общественные работы – 22997 тысяч тенге;
4) 11794 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
5) 21602 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;";
подпункт 6) пункта 7 исключить;
подпункты 7) и 8) пункта 7 изложить в новой редакции:
"7) 12738 тысячи тенге – на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;";
8) 305939 – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;";
подпункт 14) пункта 7 изложить в новой редакции:
"14) 110691 тысяч тенге – - средний ремонт автомобильной дороги районного значения КТММ-23 "Кызыласкер-Раздольное";";
подпункт 14) пункта 7 изложить в новой редакции:
"24) 30120 тысяч тенге – возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан;";
пункт 7 дополнить подпунктом 25) следующего содержания:
"25) 3348 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта.";
подпункт 24) пункта 8 изложить в новой редакции:
"24) 719,4 тысяч тенге – на текущий ремонт водоразводящих сетей села Михайловка Дубровинского сельского округа Мамлютского района;";
подпункт 27) пункта 8 изложить в новой редакции:
"27) 3941 тысяч тенге – на текущий ремонт водоразводящих сетей села Афонькино Становского сельского округа Мамлютского района;";
подпункт 32) пункта 8 изложить в новой редакции:
"32) 4553,5 тысяч тенге – приобретение и установка дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения;";
подпункт 44) пункта 8 изложить в новой редакции:
"44) 3108 тысяч тенге – на увеличение заработной платы работников спортивных организаций;";
подпункт 70) пункта 8 изложить в новой редакции:
"70) 2500 тысяч тенге – на услуги по обслуживанию отопления школ биотопливом на второе полугодие;";
подпункты 76), 77), 78) пункта 8 изложить в новой редакции:
"76) 1200 тысяч тенге – на устройство уличного освещения в селе Беловка;
77) 1200 тысяч тенге – на устройство уличного освещения по улицам села Калугино;
78) 2444 тысяч тенге – на устройство уличного освещения по улицам села Краснознаменное;";
подпункт 83) пункта 8 изложить в новой редакции:
"83) 4006,7 тысяч тенге – на установку уличного освещения в селе Становое;";

жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар (200 айлық есептік көрсеткіштері ) – 34085 мың теңге,
қоғамдық жұмыстар – 22997 мың теңге;
4) 11794 мың теңге - мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің еңбекақысына қосымша ақы белгілеуге;";
5) 21602 мың теңге - мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға;";
7-тармақтық 6) тармақшасы алып тасталсын;
7-тармақтың 7) және 8) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"7) 12738 мың теңге - орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
8) 305939 мың теңге - мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға;";
7-тармақтың 14) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"14) 110691 мың теңге - аудандық маңызы бар КТММ-23 "Қызыләскер-Раздольное" автомобиль жолын орташа жөндеу;";
7-тармақтың 24) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"24) 30120 мың теңге - Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу;";
7-тармақ келесі мазмұндағы 25) тармақшасымен толықтырылсын:
"25) 3348 мың теңге - дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға.";
8-тармақтың 24) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"24) 719,4 мың теңге - Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округінің Михайловка ауылының су тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;";
8-тармақтың 27) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"27) 3941 мың теңге - Мамлют ауданы Становое ауылдық округі Афонькино ауылының су тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;";
8-тармақтың 32) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"32) 4553,5 мың теңге – жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарында жол белгілерін сатып алу және орнату;";
8-тармақтың 44) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"44) 3108 мың теңге - спорт ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;";
8-тармақтың 70) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"70) 2500 мың теңге - екінші жартыжылдыққа мектептерді биоотынмен жылытуға қызмет көрсету бойынша қызметтерге;";
8-тармақтың 76), 77), 78) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"76) 1200 мың теңге - Беловка ауылындағы көше жарығын орнатуға;
77) 1200 мың теңге - Калугино ауылындағы көшелер бойынша көше жарығын орнатуға;
78) 2444 мың теңге – Краснознамен ауылындағы көшелер бойынша көше жарығын орнатуға;";
8-тармақтың 83) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"83) 4006,7 мың теңге - Становое ауылындағы көше жарығын орнатуға;";

пункт 8 дополнить подпунктами 90), 91), 92), 93), 94) следующего содержания:
"90) 2500 тысяч тенге – на текущий ремонт отопительной системы и котельного оборудования школ;
91) 7000 тысяч тенге – на благоустройство города Мамлютка;
92) 15000 тысяч тенге – на освещение улиц города Мамлютка;
93) 480,8 тысяч тенге – на уличное освещение села Воскресеновка;
94) 20000 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2020 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 32186 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить расходы по видам социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан на 2020 год в сумме 25140,2 тысяч тенге согласно приложению 5.".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
А.Кошанов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р.Нурмуканова
Приложение 1
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 25 ноября 2020 года № 79/2
Приложение 1
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 24 декабря 2019 года № 62/2
Мамлютский районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

8-тармақ келесі мазмұндағы 90), 91), 92), 93), 94) тармақшаларымен толықтырылсын:
"90) 2500 мың теңге - мектептердің жылу жүйесін және қазандық жабдықтарын ағымдағы жөндеуге;
91) 7000 мың теңге – Мамлютка қаласын абаттандыруға;
92) 15000 мың теңге – Мамлютка қаласы көшелерін жарықтандыруға;
93) 480,8 мың теңге – Воскресеновка ауылы көшесін жарықтандыруға;
94) 20000 мың теңге - автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 32186 мың теңге сомада республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік көмек көрсету шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер ескерілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020 жылға арналған мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек түрлері бойынша шығындар 25140,2 мың теңге сомасында 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Кошанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының хатшысы
Р.Нурмуканова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2020 жылғы 25 қарашасы
№ 79/2 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 62/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Мамлют аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

2779527,3
006
Дополнительное образование для детей
70407
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
44599,2
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
44599,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
224102,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12167,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33415,7
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8405,5
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
023
Методическая работа
30061
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10394
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
129309
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
350
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
383876,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43096,6
005
Государственная адресная социальная помощь
43096,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
45972,9
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
25107,9
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
7004,2
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
13860,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
294806,7
002
Программа занятости
117531
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25140,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
619,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
63579,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35293,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33392,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2779527,3
006
Балаларға қосымша білім беру
70407
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
44599,2
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
44599,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
224102,6
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12167,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33415,7
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8405,5
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
023
Әдістемелік жұмыс
30061
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық- медициналық -педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10394
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
129309
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
350
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
383876,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43096,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
43096,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
45972,9
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
25107,9
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
7004,2
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
13860,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
294806,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
117531
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25140,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
619,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
63579,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35293,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33392,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу