Об утверждении бюджета Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2020 года № 5892.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 16921 тысяч тенге:
налоговые поступления - 5433 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 11488 тысяч тенге;
2) затраты - 53912,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -36991,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -36991,3 тысяч тенге:
поступление займов - 36 991,3 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 353 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы бюджета Краснополянского сельского округа формируются за счет налоговых и неналоговых поступлений в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Краснополянского сельского округа на 2020 год в сумме 11464 тысяч тенге.
3-1. Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2020 год поступления текущих целевых трансфертов из бюджета Тайыншинского района на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 24 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 353 (вводится в действие с 01.01.2020).

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 325 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 5892 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМІ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 16921 мың теңге:
салықтық түсімдер - 5433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 11488 мың теңге;
2) шығындар - 53912,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 36991,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 36991,3 мың теңге:
қарыздар түсімі - 36991,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 353 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Краснополян ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес салықтық және салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін.
3. Аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 11464 мың теңге сомасында белгілесін.
3-1. 2020 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге Тайынша ауданының бюджетінен 24 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері есекерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 353 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3-2. Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2020 год поступления займов на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Озерное Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 36 991,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 353 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
М.Актаева
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К.Шарипов

3-2. 2020 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде Солтүстік Қазақстан облысы Тайыншы ауданы Краснополян ауылдық округінің Озерное ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеуге 36991,3 мың теңге сомасында қарыздар түсімдері есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 353 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихаты
сессиясының төрайымы
М.Актаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
К.Шарипов

Приложение 1 к решению маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 08 января 2020 года № 325
Бюджет Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 353 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 08 қаңтары № 325 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 353 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы