Об утверждении бюджета Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2020 года № 5954.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 56229 тысяч тенге:
налоговые поступления - 11025 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45204 тысяч тенге;
2) затраты – 56230,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,7 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 09.12.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы бюджета Чкаловского сельского округа формируются за счет налоговых и неналоговых поступлений в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Учесть в бюджете Чкаловского сельского округа на 2020 поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений в сумме 183 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете Чкаловского сельского округа на 2020 год поступления целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета бюджету сельского округа, на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Чкалово в сумме 20000 тысяч тенге.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 332 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5954 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 56229 мың теңге:
салықтық түсімдер - 11025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 45204 мың теңге;
2) шығындар – 56230,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 09.12.2020 № 412 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Чкалов ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес салықтық және салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін.
3. 2020 жылға арналған Чкалов ауылдық округінің бюджетінде мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 183 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. Облыстық бюджеттен 2020 жылға арналған Чкалов ауылдық округінің бюджетіне Чкалово селосындағы кентішілік жолдарына отраша жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері 20000 мың тенге сомасында ескерілсін.

5. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Чкаловского сельского округа на 2020 год в сумме 37669 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
М.Ақтаева
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Қ.Шәріпов
Приложение к решению Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 332
Бюджет Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 год

5. Аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған Чкалов ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 37669 мың теңге сомасында белгіленсін.
6. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихаты
сессиясының төрайымы
М.Ақтаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ.Шәріпов
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты 2020 жылғы 8 қаңтары № 332 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің бюджеті