О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 334 "Об утверждении бюджета города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2020 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 апреля 2020 года № 6238
В соответствии со статьями 44, 104, 106, 109-1, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 08 января 2020 года № 334 (опубликовано 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5957) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 267201 тысяч тенге:
налоговые поступления - 51463 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -215738 тысяч тенге;
2) затраты - 460534,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -193333,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 193333,8 тысяч тенге:
поступление займов -184008,2 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 9325,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 3-1 и 3-2 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть расходы бюджета города Тайынша на 2020 год за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2020 года и возврат неиспользованный (недоиспользованных) в 2019 году целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 08 қаңтардағы № 334 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 355 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 6238 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44, 104, 106, 109-1, 111-баптарына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 08 қаңтардағы № 334 шешіміне (2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5957 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 267201 мың теңге:
салықтық түсімдер - 51463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 215738 мың теңге;
2) шығындар – 460534,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -193333,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 193333,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 184008,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9325,6 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1, 3-2-тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2020 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2019 жылы республикалық бюджеттен пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен 2020 жылға арналған Тайынша қаласы бюджетінің шығыстары көзделсін.";

3-2. Учесть в бюджете города Тайынша на 2020 год поступления целевых текущих трансфертов из бюджета Тайыншинского района на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 534 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете города Тайынша на 2020 год поступления займов на:
обустройство мини футбольных полей в городе Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 26 000 тысяч тенге;
уличное освещение по улице Пролетарская в городе Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 13867,9 тысяч тенге;
обустройство спортивной площадки в городе Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 18000 тысяч тенге;
текущий ремонт дорог в городе Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 31988,2 тысяч тенге;
средний ремонт дорог в городе Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 94152,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области К.Шарипов
Секретарь маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области К.Шарипов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 16 апреля 2020 года № 355
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 08 января 2020 года № 334
Бюджет города ТайыншаТайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

3-2. 2020 жылға арналған Тайынша қаласының бюджетінде елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге Тайынша ауданының бюджетінен 534 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған Тайынша қаласының бюджетінде:
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласында шағын футбол алаңдарын жайластыруға 26 000 мың теңге сомасында;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласында Пролетар көшесі бойынша көше жарықтандыруына 13867,9 мың теңге сомасында;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласында спорт алаңын жайластыруға 18000 мың теңге сомасында;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласында жолдарды ағымдағы жөндеуге 31988,2 мың теңге сомасында;
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласында жолдарды орташа жөндеуге 94152,1 мың теңге сомасында қарыздар түсімдері ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім 4-қосымшамен осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихаты сессиясының төрағасы К.Шарипов
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы К.Шарипов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2020 жылғы 16 сәуірі
№ 355 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2020 жылғы 08 қаңтардағы
№ 334 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы