О внесении изменений и дополнения в решение Тимирязевского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/1 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2020 года № 45/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6186
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 42/1 (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5759), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 295 831,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 305 964 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 42 063 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 942 804,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 333 968,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 232 062,2 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 245 244,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 182 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 100 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 100 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 272 299 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 272 299 тысяч тенге:
поступление займов – 245 169,2 тысячи тенге;
погашение займов – 13 182 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 311,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 415 312,3 тысячи тенге в следующих размерах:
1) 3 510 тысяч тенге – на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогических работников организаций дошкольного образования;

Тимирязев аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 45/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6186 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 295 831,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 305 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 063 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 942 804,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 333 968,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 232 062,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 245 244,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 182 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 100 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 100 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 272 299 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 272 299 мың теңге:
қарыздар түсімі – 245 169,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 182 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 311,8 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 415 312,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
1) 3 510 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға;

2) 96 581 тысяча тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования;
3) 6 613 тысяч тенге – на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ;
4) 5 316 тысяч тенге – на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления;
5) 1 431 тысяча тенге – на выплату доплаты учителям за наставничество молодым учителям;
6) 4 379 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования;
7) 2 789 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования;
8) 1 063 тысячи тенге – на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогических работников организаций среднего образования;
9) 3 340 тысяч тенге – на антитеррористическую безопасность – обеспечение системами видеонаблюдения объектов образования;
10) 3 558 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы школ района;
11) 11 822 тысячи тенге – на приобретение и доставку учебников;
12) 22 510 тысяч тенге – на приобретение автотранспорта для школ района;
13) 101 459 тысяч тенге – на капитальный и текущий ремонт объектов образования;
14) 2 593 тысячи тенге – на проведение праздничных мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне;
15) 73 000 тысячи тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Тимирязево Тимирязевского района;
16) 19 816 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию площадок водонапорных сооружений со строительством водонапорных башен и зданий насосных;
17) 6 800 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для полигонов твердых бытовых отходов;
18) 37 094 тысячи тенге – на текущий ремонт разводящих сетей сел Степное, Комсомольское, Тимирязево;
19) 3 991,3 тысячи тенге – на текущий ремонт здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры";
20) 2 400 тысяч тенге – на приобретение и установку дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения;
21) 5 247 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть в районном бюджете расходы за счет внутренних займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 189 498,2 тысячи тенге в следующих размерах:

2) 96 581 мың теңге – жаңартылған білім беру мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге;
3) 6 613 мың теңге – мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға;
4) 5 316 мың теңге – жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге;
5) 1 431 мың теңге – жас мұғалімдерге тәлімгерлігі үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
6) 4 379 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
7) 2 789 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
8) 1 063 мың теңге – орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға;
9) 3 340 мың теңге – терроризмге қарсы қауіпсіздікке – білім беру объектілерін бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз етуге;
10) 3 558 мың теңге – аудан мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
11) 11 822 мың теңге – оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге;
12) 22 510 мың теңге – аудан мектептеріне автокөлік сатып алуға;
13) 101 459 мың теңге – білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге;
14) 2 593 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізуге;
15) 73 000 мың теңге – Тимирязев ауданы Тимирязев ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге;
16) 19 816 мың теңге – су тегеурінді мұнаралар мен сорғы ғимараттары құрылысымен су тегеурінді құрылыстар алаңдарын қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге;
17) 6 800 мың теңге – қатты тұрмыстық қалдықтар полигондары үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге;
18) 37 094 мың теңге – Степное, Комсомольское, Тимирязев ауылдарының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
19) 3 991,3 мың теңге – "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратын ағымдағы жөндеуге;
20) 2 400 мың теңге – жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарында жол белгілерін сатып алуға және орнатуға;
21) 5 247 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге.";
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Аудандық бюджетте 189 498,2 мың теңге сомасында Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін ішкі қарыздар есебінен шығындар келесі мөлшерлерде есепке алынсын:

1) 53 714 тысяч тенге – на капитальный ремонт здания коммунального государственного учреждения "Дзержинская основная школа";
2) 33 473,1 тысяча тенге – на средний ремонт внутрипоселковой дороги на станцию Сулы в селе Тимирязево;
3) 33 494,5 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Плетнева в селе Тимирязево;
4) 29 074 тысячи тенге – на средний ремонт подъезда к Белоградовскому хлебо-приемному пункту;
5) 8 487,6 тысяч тенге – на текущий ремонт водоразводящей сети водопровода села Докучаево;
6) 9 000 тысяч тенге – на текущий ремонт сетей водоснабжения села Тимирязево;
7) 12 255 тысяч тенге – на текущий ремонт здания сельского клуба в селе Дружба;
8) 10 000 тысяч тенге – на текущий ремонт котельных в селе Тимирязево.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 10 620 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии районного маслихата А.Приходько
Секретарь районного маслихата С.Мустафин
Приложение
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 13 апреля 2020 года № 45/1
Приложение 1
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 42/1
Бюджет Тимирязевского района на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

1) 53 714 мың теңге – "Дзержинский негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратын күрделі жөндеуге;
2) 33 473,1 мың теңге – Тимирязев ауылындағы Сулы станциясына дейінгі кентішілік жолды орташа жөндеуге;
3) 33 494,5 мың теңге – Тимирязев ауылындағы Плетнев көшесі бойынша кентішілік жолды орташа жөндеуге;
4) 29 074 мың теңге – Белоградовка астық қабылдау пунктіне кіреберісті орташа жөндеуге;
5) 8 487,6 мың теңге – Докучаево ауылындағы су құбырының су тарату желісін ағымдағы жөндеуге;
6) 9 000 мың теңге – Тимирязев ауылының сумен жабдықтау желілерін ағымдағы жөндеуге;
7) 12 255 мың теңге – Дружба ауылындағы ауылдық клуб ғимаратын ағымдағы жөндеуге;
8) 10 000 мың теңге – Тимирязев ауылындағы қазандықтарды ағымдағы жөндеуге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 10 620 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А.Приходько
Аудандық мәслихаттың хатшысы С.Мустафин
Тимирязев аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 сәуірі
№ 45/1 шешіміне
қосымша
Тимирязев аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсанындағы
№ 42/1 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

500
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 457
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 953
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
504
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84 293
021
Развитие объектов спорта
84 293
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
64 404
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 065
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 065
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
24 876
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
24 376
006
Капитальные расходы государственного органа
500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 964
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 627
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 067
007
Капитальные расходы государственного органа
270
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
15 499
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4 967
006
Организация санитарного убоя больных животных
540
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 005
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 517
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
5 247
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 223
12
Транспорт и коммуникации
1 495 450
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 495 450
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18 700
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 474 710

500
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 457
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 953
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
504
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84 293
021
Cпорт объектілерін дамыту
84 293
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
64 404
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 065
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10 065
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
24 876
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 376
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 964
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 627
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 067
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
15 499
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 967
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
540
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 005
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 517
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
5 247
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 223
12
Көлiк және коммуникация
1 495 450
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 495 450
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18 700
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 474 710

039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 040
13
Прочие
19 863
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 620
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10 620
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9 243
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9 243
14
Обслуживание долга
39
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
39
15
Трансферты
194 947,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
194 947,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
14 414,3
038
Субвенции
165 768
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
14 765
3) Чистое бюджетное кредитование
232 062,2
Бюджетные кредиты
245 244,2
04
Образование
53 714
464
Отдел образования района (города областного значения)
53 714
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53 714
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
96 710,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
12 255
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
12 255
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84 455,2
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
84 455,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 000
042
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
10 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 040
13
Басқалар
19 863
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 620
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10 620
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9 243
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 243
14
Борышқа қызмет көрсету
39
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
39
15
Трансферттер
194 947,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
194 947,3
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
14 414,3
038
Субвенциялар
165 768
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
14 765
3) Таза бюджеттік кредиттеу
232 062,2
Бюджеттік кредиттер
245 244,2
04
Бiлiм беру
53 714
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
53 714
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
53 714
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
96 710,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12 255
088
Кредит беру қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ шараларды қаржыландыру үшін Жол картасы шеңберінде жұмыспен қамту
12 255
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84 455,2
088
Кредит беру қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ шараларды қаржыландыру үшін Жол картасы шеңберінде жұмыспен қамту
84 455,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 000
042
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
10 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары