Об утверждении бюджета Аютасского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 43/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 января 2020 года № 5922.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аютасского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 188 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 253 тысяч тенге;
2) затраты – 31 188 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 966 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 29 966 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 966 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 966 тысяч тенге:
поступление займов – 29 966 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29.05.2020 № 53/5 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.12.2020 № 55/6 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы бюджета Аютасского сельского округа на 2020 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории Аютасского сельского округа;
2) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории Аютасского сельского округа;
3) налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории Аютасского сельского округа;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории Аютасского сельского округа.

2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 43/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қаңтарда № 5922 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 188 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 855 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 253 мың теңге;
2) шығындар – 31 188 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 966 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 29 966 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 966 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 966 мың теңге:
қарыздар түсімі – 29 966 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мəслихатының 25.09.2020 № 53/5 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 07.12.2020 № 55/6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылға арналған Аютас ауылдық округі бюджетінің кірісі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 52-1-бабына сәйкес, келесі салықтық түсімдер есебінен құрылды деп белгіленсін:
1) Аютас ауылдық округінің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салығы;
2) Аютас ауылдық округінің аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
3) мыналардан:
тұрғылықты жері Аютас ауылдық округінің аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері Аютас ауылдық округінің аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.

3. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Аютасского сельского округа на 2020 год в сумме 24 122 тысяч тенге.
4. Утвердить в бюджете Аютасского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт уличного освещения сел Ибраево и Каратал;
2) текущий ремонт внутрипоселковых дорог села Каратал.
4-1. Утвердить в бюджете Аютасского сельского округа на 2020 год кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов на текущий ремонт подъездных путей к селу Аканбарак.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17.04.2020 № 47/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Д.Жаркинбаев
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О.Амрин

3. 2020 жылға арналған Аютас ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция 24 122 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2020 жылға арналған Аютас ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер бекітілсін, соның ішінде:
1) Ыбыраев және Қаратал ауылдарының көшелерін жарықтандырудағы ағымдағы жөндеу;
2) Қаратал ауылының кентішілік жолдарының ағымдағы жөндеуі.
4-1. 2020 жылға арналған Аютас ауылдық округінің бюджетінде Ақанбарақ ауылына кіре беріс жолдарды ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер бекітілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мəслихатының 17.04.2020 № 47/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Д.Жаркинбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
О.Амрин

Приложение 1 к решению маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 43/7
Бюджет Аютасского сельского округа района Шал акына на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29.05.2020 № 53/5 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.12.2020 № 55/6 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты 2020 жылғы 8 қаңтары № 43/7 Шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мəслихатының 25.09.2020 № 53/5 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 07.12.2020 № 55/6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы