О признании утратившим силу решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2017 года № 11/3 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области" и его описания"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 мая 2020 года № 48/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 мая 2020 года № 6316
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области" и его описания" от 23 февраля 2017 года № 11/3 (опубликовано 28 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4105).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Ы.Махметова
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О.Амрин

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 11/3 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімін күшін жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы № 48/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 мамырда № 6316 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 23 ақпандағы № 11/3 шешімінің (2017 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4105 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Ы.Махметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
О.Амрин