О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 43/13 "Об утверждении бюджета Семипольского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2020 года № 53/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 сентября 2020 года № 6554
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, статей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Семипольского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 43/13 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5881) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области А.Жолдыбаев
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области О.Амрин
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 43/13 "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 53/9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 6554 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-1-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 43/13 шешіміне (2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5881 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы А.Жолдыбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
хатшысы О.Амрин
Солтүстік Қазақстан облысы